Ana Sayfa / Tahminler / 5 EKİM 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

5 EKİM 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: 59 kg ile start aldığı son startını mükemmel bulduğum 7-İLKSEN azalan sikletiyle süratli gidecek yarışta sonlardaki ataklarıyla grubu toplayabilir favorim. Son yarışını önemsemediğim 3-SAVAŞ ATI ve artık kazanacak kıvama geldiğini düşündüğüm 6-GEZEGEN öncelikli rakipleri. Daha sonra ise önde istediği tempoyu koyabilirse 2-RÜZGARIN RUHU, kalitesiyle 1-FİLOZOF TAY ve 4-EBABİL sırasıyla yazılması gerektiğini düşündüğüm isimler.

2.AYAK: Aradan sonra gördüğü koşuda önde pres yemesine rağmen son viraja lider gelen ama nefessizlikten etkilenen jokeyininde fazla zorlamadığını gördüğüm 11-YARIŞ RÜZGARI müsait sikletiyle ve arttırdığı nefesiyle katılacağı bu koşuda rakipleri tarafından ciddiye alınmayıp önde boş bırakılırsa beyaz bayrak ayna yapabilir. Rakip olarak yarışları üst üste gelse de son startlarında geliyorum diyen 7-NEVCİHAN ve güzel formuyla 2-ERAYHAN.

3.AYAK: Start alacağı ilk koşusu öncesi yaptığı çalışmalarında çok iyi durumda olduğunu gördüğüm 7-TEMEL REİS favorim. Rakip olarak Karataş tercihli 10-AMERICAN BILLION, üç koşusunda da dördüncülük yapan 9-VICTORY FLIGHT, 6-SINEPS, 1-BE KES, ve birer koşu gören Gedik ekürisinden 4-LET ME PASS.

4.AYAK: Aslına bakılırsa içinden çıkması zor bir yarış hiç bir isimi dışarda bırakamak istemezdim ama bütçem gereği iki isimi diğerlerinden ayırdım. Bunlar 6-SERSERİ ve 4-KULOĞLU.

5.AYAK: Artık zamanının geldiğini düşündüğüm takipdeki atım 5-İLGİLGE favorim. Son yarışını kazanan 7-PALA DAYI ve formda 3-NİLDA rakipleri.

6.AYAK: Start aldığı 5 yarışta 2 birincilik 3 ikincilik elde eden 3-BİRKASIM güzel formuyla bu rakipleri geride bırakacaktır diyorum. BANKOM.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 7-3-6-2-1-4

2.AYAK: 11-7-2

3.AYAK: 7-10-9-6-1-4(5)

4.AYAK: 6-4

5.AYAK: 5-7-3

6.AYAK: 3

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

10
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Bombaci
Üye

Bol şanslar arda. Vallahi misafirliğe gelmiş çocuk. Moduna girdim.
-sen nasılsın çocuğum
-teşekkürler ya siz
-bende iyiyim
-peki sen nasılsın evladım
-allah razı olsun bende iyiyim ya siz
-teşekkürler
böyle uzar gider hiç bitmeyecekmiş gibi. Bol şans dileye dileye helak olduk barış sen ben birbirimize:)

admin
Yönetici

Bol şanslar beyler :)

Gürcan77
Ziyaretçi
Gürcan77

Bol şans gençler,üçünüzede bir sorum olacak 5.ayaktaki 1 numara hakkında düşünceleriniz nedir?teşekkür ederim

Bombaci
Üye

Son yarışında 16 ganyanla supriz bir üçüncülüğü var. Çim ağır açıklanırsa kesin geliri var. Normal olursa ben burasının yeri olmadığını düşünüyorum. Form durumu ve mesafeye yatkınlık anlamında ben NİLDA yı kazanır görüyorum. (Ancak çim ağır olmazsa)

Azor Ahai
Üye

kupon güzel olmuş çim ağırlaşırsa grey coralda iyi koşacaktır.5.ayak yedi karanfil eklenebilir.son ayağı yıkanlar varsada 5 ve 11 şengönül yazılabilir.

Babacan
Ziyaretçi
Babacan

1 koşu 5/3/6/7/10/2// koşu 2 /2/10/1/11/5/6/koşu 3 6/10/7/ koşu 4 4/6/,,,,,,,__3/7/5/ koşu5. 3/nilda tek koşu 6 5/6,______3 herkese bolşanslar 👏👏👏🏇🏇🏇🏇🏇🏇🏇🏇🏇🏇

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.