5 EKİM 2013 İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Aramıza yeni tahmincimiz KAAN TAŞBEK katılmıştır. Kendisine bol şanslar dileyerek tahminlerimize başlıyoruz.

 • 1. AYAK

  6 – BERHAN KIZI bu pistte yaptığı yarışlarda bu grubun oldukça üstünde performans sergilediğini düşünüyorum. İyi durumu ile bankom. Rakip ise son yarışlarında büyük düzelme gösteren ve son işin harika olan 9 – GÜL NAZAR öneririm.

 • 2. AYAK

  1 – İLKSEN’in kum performasını bu gruptan biraz daha iyi görüyorum, favorimdir. 3 – IHLAMUR, 4 – ŞAFAKHANIM, 7 – DEMİRBAŞ, 6 – ŞENBEDÜŞ, 12 – ÇAYKARARÜZGARI ve 11 – SOKU sırasıyla rakipleridir.

 • 3. AYAK

  Favorim derece olarak en iyisini yapan 2 – ZENCİRBEY. Rakibi ise 5 – SEVDALİNKA. Son yarışında koşuya adapte olamasada son virajda toplarlayıp en dıştan almasına rağmen güzel sprinti ile ne kadar formda olduğunu gösterdi. Uzayan mesafenin lehine olacağını düşünüyorum, uygun kilosu ile mutlaka yazılmalı. 9 – KRIZANTEM son koşusunu 3 boyla kazanırken  rüştünü ispatladı, fotoda yerini alacaktır. 2yaşlı safkanlar ilk defa orta uzun mesafeye çıkıyorlar, sürprize müsait bir koşu. Çok at yazmakta fayda var.

 • 4. AYAK

  4 – ŞAHŞAMİL 7 yaşına geldi ve buna rağmen toplamda 5 kere koştuğu çim pist yarışlarının 4’ü bu sene. 2013 yılı çim pist totosu ise 3-2-1-1.Safkan hasret kalmış çim piste, ağır kilosuna rağmen favorimdir. 10 – KARAHİSAR ve 11 – PARİSTA sert rakipleridir. 1 – PALA DAYI  ağır kilosuna rağmen yazılabilir.  12 – SONYAĞMUR ve ekürileride bir nevi sigorta için yazılabilir.

 • 5. AYAK

  Altılı bugün gerçekten çok zorlu, bu ayak bir ileri iki geri safkanlar var. En son yarışlara göre yoğunlaşırsak 12 – ZEHRAKIZ bir adım önde çıkıyor. Rakip olarak ise aynı yarışta ganyan olmasına rağmen tabelaya giremeyen 6 – GONCA NİGAR. Süratli giden yarışta koşuya ayak uyduramadı ve dıştan sprinte kalktığında önü iki kere kapandı, binicisi de daha fazla zorlamayıp safkanı yormadı. Ekürileri de yabana atılacak gibi değiller, mutlaka yazılmalılar. 5 – DİPHİSAR GÜZELİ ilerleme kaydeden bir safkan sürpriz arayanlar için önerimdir.

 • 6. AYAK

  16 – ATTENTION orijinden dolayı kum pistte bekliyoruz ama sürekli çim pistte koşuyor. Yinede uygun grupta favorim. Son iki koşusunu kazanan

  5 – SKYFRONT, 6 – ZERAFET, 9 – EZGİCAN favorinin sert rakipleridir. 12 – ALTUN FIRTINASI iyi işleri ile sürpriz.
  BOL ŞANSLAR
GÜNÜN KUPONU
56.25 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
6
1
3
4
6
7
2
5
9
1
4
10
11
12
5
6
12
5
6
9
12
16
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.