Ana Sayfa / Tahminler / 5 ARALIK 2019 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (VELOCIVENOM)

5 ARALIK 2019 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (VELOCIVENOM)

Herkese Merhaba

Öncelikle başta adminim olmak üzere, tebriklerini ileterek benimle aynı mutluluğu yaşayan tüm dostlarıma gönülden teşekkürlerimi sunarım. Hepiniz çok değerlisiniz gözümde. At yarışlarına olan sevgimizin bizi bu güzel ortamda buluşturmasıyla birlikte aramızda oluşan bağın, giderek güçlenerek büyük bir aileye dönüştüğünü görebiliyorum.

Bugünkü tahminime gelecek olursak, verdiği ikramiye küçük olsa da, hem üzerimdeki şanssızlığı kırmak adına hem de,  bundan sonraki tahminlerimde daha başarılı olabilmek adına bana sağladığı artı moral açısından benim için katkısı büyük oldu. Umuyorum ki bu olumlu hava tüm sitemize yayılarak devam eder diyor ve İzmir yorumlarıma geçiyorum.

1.AYAK: Güne 3 yaşlı Arap atlarının mücadelesiyle başlayacağız. Genel itibariyle zor bir koşu. Son iki yarışını gösterişli kazanan 5 HASKARACA yine koşuda iddialı olacaktır. Bugüne kadarki kum pist performansıyla 1 TUMBULAĞAM, gruba denk yarışlarıyla 4 ULUBEYİ, son yarışı ölçü olmayan 3 ERGÜÇLÜ, kazandığı yarıştan sonra buraya iddialı gelen 6 ALESTA ve yine son yarışını çimde kazanan 7 MEHMETZADE bu defa kum pistte farklı koşabilecek pedigriye sahip. Bu kadar at yazmışken performans olarak biraz gerilerde kalsalar da, bu yarışla çıkışa geçebileceklerini düşündüğüm 2 KARAVAŞ, 9 KIYASET ve 8 SARRAF CAVİT'de yazılarak ilk ayağı rahat izleyelim derim.

2.AYAK: Kaba kuma çıktığı son yarışını adeta yürüyerek kazanan 5 BENNATO' nun, kendini bulduğu pistte asıl gücünü gösterip tekrar kazanmasını bekliyorum.

3.AYAK: Yarışı üç safkan arasında görüyorum. Sıralamam; 6 MESTAN EFE, 4 KICK COLLEN ve 3 FOOL HARDY şeklindedir.

4.AYAK: Kum pisti de etkili koşabilen 3 ARSLANTURBO yakaladığı iyi durumuyla koşunun favorisidir. Beklenen yarışını yapamaması halinde birçok isme şans doğacaktır. 2 GÖLDEM, 5 KELEMER, 4 ÖZERDİNÇ, 7 ŞUBARTAY ve 6 VANLIMAHO sırasıyla diğer şanslı isimlerdir.

5.AYAK: Bu ayağın üzerine epey düşündüm; lakin tam olarak 8 DEMİRNUR' a kafa tutacak bir isim göremedim. Bu sebepten dolayı kendisini ikinci tek olarak yazacağım. Gelmemesi halinde koşu kapamalık olur zaten.

6.AYAK: Son ikinciliği başarılı 2 MISS DADAŞ, yorumcu arkadaşımız RISING'in sevdiği bir isim 1 TÜRKNUR, her an kazanacak durumdaki 7 SWEETIE BERYL ve yükselen formuyla 4 BANA koşunun öncelikli isimleridir. Geniş kuponlara son yarışında geciken ataklarıyla dördüncü kalan 6 HAZELNUT, formunda kıpırdanmalar olan 11 LADY YAĞMUR ve yine ilerleyen formuyla 12 MY GRACE önereceğim isimlerdir. Şans her daim yanınızda olsun.

İZMİR ALTILI GANYAN

1.A: 5-1-4-3-6-7-2-9-8

2.A: 5

3.A: 6-4-3

4.A: 3-2-5-4-7-6

5.A: 8

6.A: 2-1-7-4 // 6-11-12

 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
mbb84
Üye
mbb84

İzmir Kuponum

1. Ayak—1 (Tumbulağam bence bu grubun üzerinde bir at, eksik koşmazsa kazanır)
2. Ayak—H (Burada at ayıramadım. Handikap 17 süpriz yaşanabilecek bir koşu. Süpriz bekleyeceğim)
3. Ayak—4-3-6-1-2
4. Ayak—3 (Arslanturbo yine bence bu grubu geçmesi gerekir.)
5. Ayak—8-3 (Demirnur tek olacaktı aslında, ancak ekürilerden 9 numaralı at beni çok kıllandırdı. Demirnur’un kafayı alacağı kesin, bu yüzden eküriyle onu yorup, 3 numaraya kazandırmaya çalışacaklar. Bence diğer atların şansı yok. Tabi at atı geçebilir bu sadece benim şahsi görüşümdür.)
6. Ayak—12-2-1-5-4-6-7

Kupon Bedeli: 63.70 TL

5. Ayaktaki yorumumda dediğim gibi, yukarıda yazdıklarım tamamen benim görüşlerimdir. Herkese bol şans diliyorum.

RISING
Üye
RISING

mbb84 bol şanslar diliyorum..

RISING
Üye
RISING

Velocivenom ve paylaşım yapan tüm arkadaşlara bol şanslar bol kazançlar diliyorum:)

1.AYAK: İlk ayağa baktığımızda kum pistte hem performans olarak hem de form durumu olarak iki safkan göze çarpıyor. 5-HASKARACA 21 Kasım’da koştuğu 1400 mesafeli kum pist yarışını uzak farkla kazanırken aynı gün aynı mesafede koşan Romeo,Bombacan,Rusdamat gibi isimlerden daha iyi derece çıkarmıştı. Bu da safkanın ne denli formda oluğunu gösteriyor. 14 günlük dinlenmeden sonra bugün için benim favorim olup ben risk alarak kuponuma tek yazacağım. Geniş oynayanlar ya da başka ayaklarda tek seçimi yapanlar tabi ki ilk rakip olarak daha sert gruplarda koşmuş olan ve bugün için ciddi rakip konumunda olan 1-TUMBULAĞAM’ı değerlendirebilirler.

2.AYAK: Kimi startla birlikte kimi viraja yaklaşırken öne düşmek isteyecek safkanların olması koşuyu süratli bir hale getirecek, bu da sprinter isimlerin işine yarayacak. Geçen koşusunu oldukça havalı kazanan ama bu gruba göre daha kolay sayılacak bir grupta koşan 5-BENNATO’nun kum pistteki gücünün ne olduğunu bugün daha iyi göreceğiz, zira start yapmadığı takdirde 4-CONGENIAL SON pist ve mesafeye oldukça uyumlu. Sert gruplarda bile gününde olduğu zaman çok etkili koşan 6-LORD OF TIME de sonlarda birincilik mücadelesine katılacaktır. 12-PETIT BLUE de ihmal edilmemeli..Son olarak anne kardeşleri uzun mesafede başarılı olsa da kendisi uzunda denenmeyen seri stile sahip 8-AKARCA KHAN’ı da bir koşsun görelim diyorum. Önde gitmeyi seven bu kadar safkanın arasında işi zor görünüyor ama jokey deklaresinden dolayı ilgimi çekti, değişik bir taktikle koşar mı bilemiyorum.

3.AYAK: Bu koşuda ilk şans verdiğim isim kuma uyum sağlaması halinde spirnter yapısı ile 3-FOOL HARDY..Yalnız bu safkan grubun arkalarında kalıp en dışa açılıp yarışı kazanmasını bekliyorlar, bir nevi yer uçağı muamelesi yapıyorlar:) Bugün Özcan faktörü ile daha iyi yer tutacağını bekliyorum. 4-KICK COLLEEN ilk rakibidir. Seri safkan 6-MESTAN EFE ve 2-DEMBE şansı olan safkanlar.

4.AYAK: 2-GÖLDEM , 4-ÖZERDİNÇ ve 3-ASLANTURBO ön planda gözüküyor. Zaman zaman etkili koşan 6-VANLIMAHO ve uygun sıkletli 8-CEYLİNSU cazip isimler.

5.AYAK: Rakiplerine göre daha hazır bir görüntü veren 8-DEMİRNUR son koşusuna göre kısalan mesafede çıktığı gibi bitirebilir.7-WELLBORN geçen koşusunda bana göre boş yere içerilere dalmıştı, kısa bir ara verdi ama rakibidir.

6.AYAK: 2-MISS DADAŞ geçen koşusunda çok geride beklemişti, düzlük üzerinde Hasfırtına hariç diğer rakiplerini kolay ekarte etmişti. Bugün Mustafa Çiçek ile favori.7-SWEETIE BERYL uzunda koştuğu koşularda Miss Dadaş’ı bir geçmiş bir geçilmiş ama genelde çok yakın bitirmişler.Bugün bir güzellik yapabilir. 1-TURKNUR da geçen koşu takibimizin hakkını vermişti, bugün de sabırlı bir bekleme ile etkili olabilir. Bu üç safkan yeterli gibi duruyor ama Bursa’da son koşularında kıpırdanmaya başlayan 12-MY GRACE ve 11-LADY YAĞMUR sürpriz isim.

İZMİR:

1.AYAK: 5
2.AYAK: 4,5,6,12,8
3.AYAK: 3,4,6,2
4.AYAK: 2,4,3,6,8
5.AYAK: 8 / 7
6.AYAK: 2,7,1 / 12,11

21 TL / 70 TL

mbb84
Üye
mbb84

Sana da bol şans rising, 5. ayaktaki 7 numara Wellborn’u geçen yarışında risk edip tek attım, üzdü beni, bu sefer yazmadım :)

RISING
Üye
RISING

Yani Demirnur normalde daha hazır görünüyor zaten, geçen koşusu 1600 de 1,43 içindeydi sanırım , bu grup için iyi bir derece..ama maiden koşular hep beni işkillendirmiştir:)

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Rising

RISING
Üye
RISING

Size de bol şanslar admin..oyununuz olmayacak mı?

admin
Yönetici
admin

Şimdi başladım, yatırabilirsem paylaşacağım.

Buca06
Üye
Buca06

RISING siz GÖLDEM’i ben de ROCKY BOY’u ilk at veriyoruz, yine altılıyı kıl payı kaçırıyoruz… GÖLDEM’i mi Yoksa ÖZERDİNÇ’i mi tek yazayım diye inan çok düşündüm, hatta ilk taslak kuponumda GÖLDEM tekti ama son anda erkek diye ÖZERDİNÇ’i tek yazmaya karar verdim ve kısmet değilmiş demekki olmadı, sağlık olsun. Bir dahaki sefere diyor selamlarımı yolluyorum. :))

ihatar
Üye
ihatar

Bende de Göldem tek Miss Dadaş tek Rocky Boy yok yarıştan sonra baktığımda sizde kafa atı olmayınca olmuyor ışte

RISING
Üye
RISING

Buca06 ROCK BOY’u harika bulmuşsunuz, aslında onu yazdıktan sonra geriye çok fazla bir şey kalmıyor ama kısmet işte..

sanal
Üye
sanal

Başarılarının devamını diliyorum. Diyarbakır pek sarmadı beni. İzmir tahminimi paylaşıyorum.

1.Ayak. 5
2.Ayak. 5
3.Ayak. 2,3,4,5,6
4.Ayak 2,3,4,5,6,7,8
5.Ayak. Hepsi
6.Ayak. 2,12

AVCI
Ziyaretçi
AVCI

İzmir

1.ayak…heryarışında üstüne koyan ve ileride daha iyi koşularda görecegimiź 5 HASKARACA bende tek
2.ayak…12.13
3.ayak…6 tek
4.ayak…8 tek
5.ayak…8.7.1.2.3.4
6.ayak…2.5.6.7.9.11.12

Herkese bol şanslar

legrunt
Üye
legrunt

Bol şanslar Velo :)

legrunt
Üye
legrunt

İzmir kuponum

Tutar 22,40 ₺
1.Ayak
1 – TUMBULAĞAM
5 – HASKARACA
6 – ALESTA
7 – MEHMETZADE
8 – SARRAF CAVİT
2.Ayak
5 – BENNATO
10 – YAHYAHAN
3.Ayak
2 – DEMBE
6 – MESTAN EFE
4.Ayak
7 – ŞUBARTAY
5.Ayak
1 – ANTEPLİ KAYRA
7 – WELLBORN
8 – DEMİRNUR
9 – GO AHEAD
6.Ayak
2 – MISS DADAŞ
6 – HAZELNUT
7 – SWEETIE BERYL
12 – MY GRACE

RISING
Üye
RISING

bol şanslar legrunt:)

Buca06
Üye
Buca06

** İZMİR ALTILIM **
Selamlar tüm aileye, bugün İzmir’de güneşli, oldukça soğuk ve yağış olmayan bir hava var. İki gündür yağan yağmur neticesinde pist nemli olur kanaatindeyim.

1. AYAK: 1 <<< TUMBULAĞAM

2. AYAK: 4-5-3-11-12

3. AYAK: 4 <<< KICK COLLEON

4. AYAK: 4 <<< ÖZERDİNÇ

5. AYAK: 5-7-2-3-8-4

6. AYAK: 6-7-1-2-12

SAĞLIK VE BOL ŞANS OLSUN…

RISING
Üye
RISING

Buca bilgi için teşekkürler, bol şanslar..

Buca06
Üye
Buca06

👍bol şanslar

BAMBAM
Üye
BAMBAM

izmir
1. ayak. 4,5,6,1,8
2. ayak. 10,5,4,1,7,11,12
3. ayak. 4 KICK COLLEEN TEK
4. ayak. 2,3,4,7,8
5. ayak. 7,8,3,1
6. ayak. 2 miss dadaş tek
bol şanslar

DjArT
Üye
DjArT

Slm’Lar Arkadaşlar Bir yorumlama da benden olsun bakalım nasıl bulacalsınız İZMİR ALTILISI için … !!!
1 – 1,5,6,8
2 – 4,9,10,13
3 – 6,10 özellikle 10 u nu tutuyorum ….;)
4 – 2 Göldem tabıkı de ;)
5 – 3,7,8
6 – 12 tek olsun
gelirse de bole gelsın herkese bol sans……….!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
*Bir de size bir 7’li plase arzu ederseniz*
1 – 2
2 – 5
3 – 10
4 – 6
5 – 3
6 – 8
7 – 2 BoL ŞaNSLaRRR ;)

RISING
Üye
RISING

dj hoş geldin bol şanslar..

stalingrad
Üye
stalingrad

IZMIR
1==H
2==11
3==7.10.6.2
4==3.4.5.6.7.8
5==8
6==12
BOL SANSLAR

RISING
Üye
RISING

bol şanslar stalindrad:) losangeles olsa daha güzel olurdu,stalingrad soğuktur:)

stalingrad
Üye
stalingrad

bu şanşla orayada yağmur yagdırırz bız :D

ihatar
Üye
ihatar

Yorumların için teşekkür ederim Velo. Kıymetli admin rising,Velo, butik55, eruhlu derken bugün sizden de bir altılı bekliyoruz. Ayrıl da gel saffet( Kemal Sunal filminden bir replik) 😃😄

RISING
Üye
RISING

ihatar sonunda biz de saç baş yolmayalım da:)) bol şanslar..

ihatar
Üye
ihatar

Teşekkür ederim size de bol şanslar RİSİNG

AVCI
Ziyaretçi
AVCI

TSN983B-59E5-5DA5Koşu Tarihi2019-12-05HipodromŞirinyer HipodromuBahis türü6’lı GanyanKoşu2Bahis sayısı160Misli1Tutar11,20 ₺

1.Ayak

5 – HASKARACA

2.Ayak

5 – BENNATO

9 – GALYALILAR

10 – YAHYAHAN

12 – PETTIT BLUE

13 – URLA ZAMANI

3.Ayak

3 – FOOL HARDY

4.Ayak

2 – GÖLDEM

4 – ÖZERDİNÇ

6 – VANLIMAHO

8 – CEYLİNSU

5.Ayak

7 – WELLBORN

8 – DEMİRNUR

6.Ayak

2 – MISS DADAŞ

6 – HAZELNUT 

7 – SWEETIE BERYL

9 – BEACH LIFE

Bol şanslar

RISING
Üye
RISING

Avcı bol şanslar..

fear0007
Üye
fear0007

Herkese merhaba ben yeniyim bir altilida benden..
1
3.4.5.6.7.8.10.11.12.13.
2.3.4.6
1.2.3.4.7.
8
1.2.3.4.5.7.8.11.13
126 tl… Herkese bol şans…Antalya dan sevgiler..

RISING
Üye
RISING

hoşgeldiniz fear0007:) bol şanslar size de..

fear0007
Üye
fear0007

Çok teşekkür ederim herkese bol şans dikerim…

AVCI
Ziyaretçi
AVCI

RISING kardeşim sanada bol şanslar

veli kaya
Üye
veli kaya

Herkese bol şans
2.4.5
5.6.10
4.6.10
3.7.8
3.4.4
6 tek

veli kaya
Üye
veli kaya

5. Ayak düzeltiyim 3.4.5

admin
Yönetici
admin

1-5-2
h
6-2-3-4-7
2
3-8
2-7

Herkese bol şanslar.

Mine
Üye
Mine

Arslanturbo bence kazanir bol şans

admin
Yönetici
admin

Gününde olursa güzel bir koşu çıkartmasını bekliyorum, bol şanslar.

Mine
Üye
Mine

Tbr 4 gün önce koş gel yine koş:)))

admin
Yönetici
admin

Teşekkürler, güzelde koştu :))

demirfaruk
Üye
demirfaruk

izmir
6.1.5.7.9
5.12
6
4.2.3.7.8
8.7
2.7.12…bolsans

AVCI
Ziyaretçi
AVCI

Oyunumu degiştirdim

Bilet noBA5B-B8D7-5DA5Tarih05/12/2019 18:21:37HipodromŞirinyer HipodromuBahis türü6’lı GanyanSonuçlar/////Koşu2Misli1Bahis sayısı160Tutar11.20 ₺DurumOynandı

1.Ayak

1 – TUMBULAĞAM

5 – HASKARACA

2.Ayak

5 – BENNATO

8 – AKARCA KHAN

10 – YAHYAHAN

12 – PETTIT BLUE

13 – URLA ZAMANI

3.Ayak

3 – FOOL HARDY

4.Ayak

6 – VANLIMAHO

8 – CEYLİNSU

5.Ayak

7 – WELLBORN

8 – DEMİRNUR

6.Ayak

2 – MISS DADAŞ

6 – HAZELNUT 

7 – SWEETIE BERYL

12 – MY GRACE

Yazar: VELOCIVENOM

VELOCIVENOM