Ana Sayfa / Tahminler / 5 ARALIK 2018 ÇARŞAMBA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (FOR THE KING / INNOVATION)

5 ARALIK 2018 ÇARŞAMBA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (FOR THE KING / INNOVATION)

5 Aralık Bursa at yarışı tahminleri. Bursa altılı tahmin ve yorumlar. Herkese bol şanslar.

Bursa at yarışı tahminleri

1.AYAK: Ara sonrası güzel dönüş yapan 4 - FOR THE KING'in sertleşen gruba rağmen yine kazanmasını bekliyorum. Aksi durumda çok atla geçilmesi gereken bir ayak.

2.AYAK: Verdiği araya rağmen iyi işleri ile uygun gözüken grupta 6 - AMPHITRITE favorim. Koşu gören 2 - WIND POWER ilk rakibi olup 1 - ELLIANNA bu ikiliye sert rakip olabilir.

3.AYAK: İzmir'de kazandığı yarışlar sonrasında formunu koruyan 2 - INNOVATION, ilk defa koşacağı Bursa'da pisti yadırgamazsa kazanma şansı yüksek.

4.AYAK: İlk koşusunu kazanan ve verdiği araya rağmen grup için yeterli bir 2.lik alan 4 - MADAM ALYA favorim. Kazandığı yarışlar ile 1 - ATEŞGEÇİRMEZ ve 3 - LUXOR GIRL rakipleridir. İzmir çim pistte kazanıp gelen 7 - BALACA sürpriz.

5.AYAK: İlk koşusundaki 3.lüğü grup için yeterli 4 - MİRNUR favorim olup bu zorlu Maiden da rakip sıralamam şablondadır.

6.AYAK: Müsait gözüken grupta 1 - ERDURAN ve 2 - HASAN ABİ favorilerim. 6 - ASİ KIRTAY, 7 - KALAYCIKAYA, 8 - ERTECİMER, 9 - EFE BABA, 13 - GALAPAGOS favoriye rakip isimlerdir.

Bursa altılı kuponu

4
6-2-1
2
4-1-3-7
4-6-1-2-3-8-9-7-5
1-2-6-7-8-9-13

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

21
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
aksacli
Ziyaretçi
aksacli

Teşekkürler admin..Bol şanslar…

Mehmet28
Üye

bol şans adminim

Ozgur
Ziyaretçi
Ozgur

Admın bombacı yorum yapmıyor cok merak edıyorum ınsallah bır sorun yoktur

Ozgur
Ziyaretçi
Ozgur

Bılgılendırırsen sevınırım

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.