Ana Sayfa / Tahminler / 5 AĞUSTOS 2018 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

5 AĞUSTOS 2018 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

5 Ağustos 2018 Pazar İSTANBUL tahmin ve yorumlarımı huzurunuza sunar, tüm yarış severlerimize şanslı bir pazar günü dilerim.

1.AYAK:
Son zamanların uzun mesafede kalitesi yerinde ismi olan, 22 Temmuz tarihli uzun mesafe ÇİM de elde ettiği liderlik bir yana, 18 Temmuz tarihinde katıldığı İSTANBUL 2200 KUM koşusunda Özcan YILDIRIM idaresindeki YEŞİL YOL’un gerisinde 2.lik elde eden HERGELE ve elbette grubun idareci faktörünü de göz önüne alırsak en kaliteli ismi durumunda olan YEŞİL YOL bu koşuda tercihleyeceğim  isimlerdir.

2.AYAK:
KARATAŞ ile son 2 ÇİM koşusunda bekleneni fazlasıyla veren KRALDOĞU, alışık olduğu ortalama mesafe ÇİM pistte ilk tercihimdir. BAHATTİN de uygun sıkleti ve geçmiş yarışlarına binaen tercihlerde bulundurulmalıdır.

3.AYAK:
Büyük Üstad MİMAR SİNAN’ın anısına yapılacak olan koşuda, Gazi tecrübesi ile bilinen ve HEP BERABER isimli Gazi Şampiyonunun gerisinde 2.lik elde eden DISTANT SHINING, gerek idareci, gerekse deneyim faktörü açısından banko olarak değerlendireceğim isim olup bankomdur.

4.AYAK:
Bu koşuda ise ağırlığımı ÇELİK’lerin idaresinde koşacak olan 2 isme, son kısa mesafe KUM pist yarışlarındaki performanslarını çok beğendiğim, ENJOY – EL RAPIDO ikilisine şans veriyorum.

5.AYAK:
Son koşusu olan KUM koşusunda hayal kırıklığı yaratsa da, alıştığı piste dönen ve 6 Temmuz tarihli İSTANBUL 1400 ÇİM koşusunda elde ettiği 2.liği referans aldığım THOR bu koşuda ilk tercihimdir. Rakip arayanlara ise son koşusunu kazanarak dikkat çeken ŞAHİN TEPESİ’ne yine Mehmet KAYA idaresinde dikkat edilmelidir. KAZDAĞI'na da aynı şekilde...

6.AYAK:
23 Temmuz tarihli BURSA 2000 ÇİM koşusunda kalite rakiplerine kök söktüren ve Müslüm ÇELİK idaresinde liderlik elde eden, Müslüm ÇELİK idaresinde koşacak olan MY BABOŞ ile gerek KUM gerek ÇİM pistte yerinde işleri bulunan tecrübeli isim REKOR benim bu koşuda tercihleyeceğim başlıca isimler olup, Temmuz ayında uzun mesafe ÇİM pistte iyi işler çıkaran MASAI MARA da Mustafa ÇİÇEK idaresinde tercihleyeceğim diğer isimdir.

1.AYAK: 4 – 6
2.AYAK: 1 – 7
3.AYAK: 1
4.AYAK: 3 – 4
5.AYAK: 1 – 2 – 3
6.AYAK: 3 – 6 – 7

Hakkında ETC

ETC

16 yorum

 1. Herkese güzel bir pazar günü diliyorum.

  İstanbul için 3 lu Ganyan

  Kobra,uzun çim ve sentetik kumda başarılı ,çok sert gruplarda bile başarılı

  Kayı ovası ,bir yarış önce ağır pistten etkilendi. Dengi rakipleri arasında ve mükemmel orijini, her yarış üstüne koyması,,, sprinter yapısıyla kazanma vakti geldi.

  Rodosto,,,,,kim ne derse desin,,ağır kilosu, boyu posu,,kimse bahane etmesin ,,,daha önce geçtiği rakipleri sırtına alır yine geçer

  Sevgiyle kalın hoş kalın….. Birazdan İstanbul Altilim da gelecek…

 2. Teşekkürler ETC dostum….. Bol şanslar dilerim….

 3. Admin bol şanslar dilerim….

 4. Sevgili dostlar,İstanbul Altilim

  1.Ayak…. Kalitesine inandığım, daha önce de geçtiği rakipleri arasında.. Çokta kilo farkı yok,,en yakın iki rakibine göre

  Rodosto banko

  2.Ayak…..Merzifon kralı Bahattin banko, yakın ara koşması sizi yanıltmasın…

  3.Ayak… Son 10 yılın en ağır temposunda koşulan Gazi 2 liği olsa da….. Bugün işi çok zor..

  6/7/4/1/3

  4.Ayak…. Enjoy bir tık önünde rakipleri arasında

  5.Ayak. Gününde olduğunda her iki pistte de başarılı Şahintepe si…..1Kazdagi,,,,5 Metecik.

  6.Ayak….. 3,2,4,7.

  Bol şanslar dilerim… Sevgiyle kalın hoş kalın

 5. 6 tek
  1.4.7.2.6.10.9
  6.7.1.4
  4.3.6.5
  5 tek
  7.6.2.9.10.3

 6. Herkese selam,
  6lı ya yetişemedim ama 5li ganyan tahmini vermek istiyorum.
  1.ayak Bugün kurtellerin 3 atına binen ve 2 sini getiremeyen A.Sözen 2 Melihefe yi ne yapar eder getirir. 2 Banko
  2.Ayak: Geri plana atılmış son yarışından olsa gerek 4 keremito ilk atım. 6 Sharpa ve 7 Vancouver yeterli
  3.Ayak: Ben ayıramadım 3 El Rapido ,4 Enjoy , 5 Giangio Como yazdım geçtim
  4.Ayak: 6 Bilgininoğlu kafayı alması şart. Yoksa gelemez. A.Çelik le yazalım. Son yarışını namına yakışır kazanan 2 Şahin Tepesi siz kupon olmaz.
  5.Ayak: Nedense 5 Magic Bullet birşeyler yapacak hissiyatı var içimde o yüzden kafada o.Son yarışını kazanan 7 My Baboş , kalite isim 9 Playfellow ve bomba 10 Yiğitalp
  Bahtınız açık olsun…

 7. geldik sona

 8. takip edenlere 800 cep arçlığı olsn

 9. etc adin teşekkür ederi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir