Ana Sayfa / Tahminler / 5 AĞUSTOS 2017 CUMARTESİ ANKARA 1. ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (TİMOTHY)

5 AĞUSTOS 2017 CUMARTESİ ANKARA 1. ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (TİMOTHY)

Tüm dostlara bol şanslar. Bahtımız açık olsun.

1.AYAK: İlk ayak zor bir koşu ile başlıyor. Son yarışları ile (2) BERKALP ve (4) PARGALI, galoplardaki dereceleri ile (1) KOZAN DAĞI, (3) LORD ve 323 gün ara sonrası koşacak olan (9) SÖZLÜM ön plana çıkıyor. Ancak ideal binicisi ile (5) BİLBİLAN, 7 ay ara sonrası çıktığı ilk yarışta iyi koşup, nefes sorununu çözen ve bu kez Ahmet Çelik idaresinde (6) GOCAOĞLAN ile son yarışında yakın ara tabela içinde (8) SANGAM'ın da şansı var. Hepsi yazalım.

2.AYAK: Altılının 2. ayağında (2) BURGAÇ banko.

3.AYAK: Muhtemelen yarışa katılan tek dişi olan (3) PERCEPTION'un favori çıkacağı yarışta, tayların gücü birbirine çok yakın. Seyir zevki yüksek, ancak müşterek bahis yönünden berbat yarışlardan biri bu. Bahsin en süpriz atı (5) UHTİ PUHTİ bile şanslı. 5 tayı da yazalım, rahat edelim.

4.AYAK: İlk kez koşacak dişi tayların yarışında orjin olarak iki tay ön plana çıkıyor. (1) CRICOOR anne hattından King Drog ile (4) GRAYAMAZON ise gazi şampiyonu Greystorm ile kardeş. Ancak galop ve hazırlıkları ile göz dolduran (10) SPACE GRAY de çok şanslı. Bu yarışın bombasını (9) SİELA yapar. Dikkat.

5.AYAK: Verdiği iki aylık ara sonrası 60 kilo ile çıktığı ilk çim koşusunda Hüma Sultan ile 4.lükte foto olan ve bu kez daha hazırlıklı gireceği yarışta, (6) UMUTÇİÇEĞİ alternatif banko adayımdır. Rakibi Özcan Yıldırım'ın idaresindeki (5) HÜMA SULTAN olur.

6.AYAK: Birinci altılının son ayağında (3) ERTUĞRUL yarışın en şanslı safkanıdır. Bir diğer alternatif banko adayımdır. Rakibi (6) SHUTKA ve (4) WIN THE WEST olur. Yarışın bombasını bir yarış önce Bordonaro'yu uyutup kazanan ve son yarışına anlam veremediğim (5) KİNG CROWN yapar.

TAHMİNLERİM:
1.AYAK: HEPSİ
2.AYAK: 2 (BURGAÇ)
3.AYAK: HEPSİ
4.AYAK: 1-4-10-9
5.AYAK: 6-5
6.AYAK: 3-6-4-5

Herkese bol şanslar.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

3
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Sana da bol Şanslar adminim.

admin
Yönetici

1-3-4 //
2-8 //
1-2-3 //
H //
2-5-6 //
4 //

Sizin çatıyı kullandım, biraz farklı duruyor ama hayırlısı :)

Herkese bol şanslar

Yazar: timothy

Avatar
At yarışını, üniversite öğrenciliğimden beri yaklaşık 25 yıldır takip ediyorum. 44 Yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. İzmirliyim.