4 TEMMUZ 2019 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Dokuz koşulu Ankara programından herkese selamlar. İlk altılı ⏰ 14:00 da başlayacaktır.

1.koşu: Sürekli tabelada yer bulan safkanlar ile ilk defa kuma çıkacak safkanların buluşmasın da. Kuma daha çok yatkın olacağına inandığım üç safkana yer vereceğim. Sıralamam şablonda olacak

2.koşu: 2000 metrede ki son yarışın da benim ön planda tuttuğum bir safkandı. Ancak yarışın iki favorisi önünde tutunamayıp yarıştan üçüncülük ile ayrıldı. Bu yarışta daha sevdiği mesafe de olsa da önce ki yarışına göre daha sert rakipleri var. Dolayısı ile tek bırakmak yerine (5) ASRASYAD yanına rakip yazacağım. Şablonum da olacak.

3.koşu: (4) OZANŞAH ve (2) YIRTLAZ arasın da ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanansam da bir süre geri çekilen (8) ÖZYEL’i ihmal etmek istemiyorum.

4.koşu: Mesafenin 1200 metre olması yarışı oldukça zevkli hale getireceği kadar bir o kadar riskli bir hale de sokacaktır. Son metreler de yarış bitsin diye dua edecek olan yarış severler mi kazanacak, yoksa bir 10 metre daha olsa kazanırdı diyenler mi hep beraber göreceğiz. Yarışı süratlendirmek isteyen ve önler de yer tutacak olan çok sayıda safkan var. Dolayısı ile yarışın süratli geçeceği su götürmez bir gerçek. Kısa mesafeli olan bu yarışı sonradan gelecek olan üç safkanla riske edeceğim. Bunlar sırası ile şablonumda olacak.

5.koşu: 3 yaş Araplara ait mücadele de (10) UÇAN FATOŞ İlk safkanım olup rakipleri şablonum da olacak.

6.koşu: (6) MAZSUN KRAL ve (7) ZEHİR HAFİYE arasında ki mücadele yarışın birincisini belirleyecektir. Bol şanslar

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 7-8-9

2.ayak: 5-2-3-8

3.ayak: 4-2-8

4.ayak: 9-6-10

5.ayak: 10-2-11-4

6.ayak: 6-7

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Umut

Helal

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x