Ana Sayfa / Tahminler / 4 TEMMUZ 2017 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

4 TEMMUZ 2017 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

1. AYAK: Altılı, neredeyse parasız bile almaya değmeyecek tayların maiden mücadelesiyle başlıyor ama oyunu fazla büyütmemek ve kafadan sermayeye yüklenmek için (5) UNDAUNTED ile Yıldız'lara emanet (6,7) Ekürileri yazarak risk alıyorum.

2. AYAK: Zor ama (3) KÜÇÜK MATRA viraja sermeyeli çıkarsa bitirebilir. Kendisinden beklediğim yarışları yapamasa da (1) THE DAUGHTER SUN yazılır. Şans verdiğim diğer isimler şablonda.

3. AYAK: Günün kalesi çıkacaktır ama uğraşmak istemiyorum. Süper formuyla (5) SHUTKA yeniden kazanmaya başlar diye düşünüyorum.

4. AYAK: İlk başta hepsi düşünmüştüm ancak 3 atla bu ayağı geçmeye çalışacağım.

5. AYAK: (6) VASILY ön plana çıksa da sonlarda durabilir o nedenle yanına at yazıyorum.

6. AYAK: Ara sonrası iki yarış gören (3) YÜREĞİM'e ilk şansı veriyorum. İyi bir form yakalayan (8) ATOMBOMBASI, Kaya (7,9) Ekürileri, (10) NASİBİN ve (4) BURÇAKHAN'la son ayağı bulmayı bumuyorum.

ALTILIM
1.AYAK: 5,(6,7)
2.AYAK: 3,1,2,4,9
3.AYAK: 5
4.AYAK: 1,4,2
5.AYAK: 6,1,3,2,12
6.AYAK: 3,8,(7,9),10,4

Hakkında Mehmet28

İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.

43 yorum

 1. Mehmet bol şanslar.Mehmet bey normade 5 numaranın rshat gelmesi lazım ama tjk da bi takım şikeler devam ediyir. Gerçekten birileri yüklü miktarda ceplerini dolduruyor.4 uhtipuhti yada 9desting gelecek.Bende tek atmayı düşünüyorum 5 numarayı inşallah yine ters köşe olmayız.Yine kesin agf nin sonlarından bir at gelme olasılığı yüksek…Yorumlarınız için teşekkür ediyorum ve bide bombacıda bugün yorum yapsa ne iyi olacak.BOMBACI KARDEŞİM BUGÜN BİR YORUM YAP BİZİ KIRMA….

 2. Bol şanslar hocam,
  (5) SHUTKA yıksaydınız kiminle yıkardınız..

  5. ayakta 10 numaraya dikkat son koşusunda uzun ve sağlam sprint atıyordu iki kere önü kapandı..

  • Teşekkürler size de bol şans

   Para için yıksam öne çıkardığım rakip yoktu kupon çok büyüyecekti

   Tabelada 10u kupon ufaltmak için eledim, sonda 11le birlikte

 3. Ankara Altılı kuponum, Boş şanslar olsun..
  5
  1,2,3,4,8,9
  5,2
  1,2,3,4
  6,10,3
  2,7,4,3,11

 4. Ramazan Yılmaz

  Bol şanslar Mehmet bey

 5. herkese bol sans.
  3.4.5.6.9
  1.2.3.9.11
  2.3.5
  1.2.3.4.5
  6.10
  11 DOGU PINARI tek ( ekurisi ARASHAN”in bile bu grupta sansi var )

 6. 2 //
  1-2-3-7-8-9-11-12 //
  1-2-5//
  1 //
  1-5-6-10-12 //
  1-2-3-4-8-9 //

  Herkese bol şanslar

 7. Yorum yazmıştım dünkü son ayak ile ilgili , neden silindiğini öğrenebilirmiyim

 8. Hakaret falan yok , Elazığ ilk ayağı seyrederseniz veya seyrettiyseniz , aprantinin ne yaptığına ben yazdığım için değil , tarafsız bir gözle bakın , fotofiniş zaten ekrana gelmedi bu arada , o şaşmayan alet resmi ekrana veremedi , ne dediğim zaten açıkça görülür , yarışın 20 kere tekrarı verildi ve fotofiniş ekrana kesinlikle verilemedi , ve daha enterasan olan dün bulan 3 kuponda da ilk ayakta gelen Guti tek yazılmış…

  • Haksızsınız demiyoruz hakaret içeren yorum göndermeyin.

   Hakaret suçu, TCK md. 125-131 arasında şerefe karşı suçlar başlığı altında düzenlenmiştir. Hakaret suçu iki farklı şekilde işlenebilir: a-) Belli somut bir durum ve olgunun isnat edilmesi suretiyle kişinin şeref ve saygınlığının zedelenmesi, b-) Genel ve soyut nitelikteki söz ve davranışlarla kişinin değersizleştirilmesi, rencide edilmesi. Hakaret suçu doğrudan kişinin birey olmaktan kaynaklanan kişilik haklarına saldırıdır. Hakaret suçu ile sosyal bir kavram olan “şeref” ve kişinin özsaygısı korunmaktadır.

   Bir kişiye açık açık “şerefsiz”, “haysiyetsiz”, “geri zekalı”, “aptal”, “hayvan”, “müsvedde” vb. gibi sözler söylemenin hakaret suçunu oluşturacağı kuşkusuzdur.

   Yeterince açık oldu sanırım.

  • şimdi baktım foto finiş resmine , tuhaf sanki 2 numaranın burnu çizgiye değmiyor bu da biraz geriden foto finiş yapılmış gibi gösteriyor. Büyük aksiyon var. Değmiyorsa aşağı doğru kafa gelir diğer at yukarı doğru bilemedim..

 9. Sn. Admin ben o yazılan kelimelerin hiçbirini kullanmadım , ama gerçekten keriz yerine konmak istemiyorum (kendim için söyledim bunu ) bu oyunluktan çıkıyor böyle olunca , ilk ayaktaki apranti için sıfatı lütfen siz bulun size bırakıyorum o zaman , ve gerçekten seyrettiyseniz yarışla ilgili ve bulunan 3 kuponda da bu atın tek atılması ile ilgili yorumunuzu merak ediyorum. Saygılar

  • Doğru yarışlarına yıllardır oynamıyorum, sıkıntılar yeni olan şeyler değil. Gerekirse batı şehirlerine de oynamam. Böylelikle elimden geleni yapmış oluyorum.

  • Ramazan Yılmaz

   Doğu illerindeki koşularda zaten mantık aramamak gerekir, at tabela yapmadığı koşunun ardından uzak farkla kosu kazanabiliyor. Tek mantıklı olan şey oynamamak bende pek tasvip etmiyorum oynamayı sadece ara sıra oynuyorum oda tombala çeker gibi denk gelirse. O yüzden fazla para yedirmemek lazım oralara.

 10. Neyseki ilk ayağı tekle atlattık…ilk defa ….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir