Ana Sayfa / Tahminler / 4 TEMMUZ 2015 CUMARTESİ KOCAELİ ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

4 TEMMUZ 2015 CUMARTESİ KOCAELİ ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

1. Ayak Son yarışında ki etkili sprintini çok beğendiğim (1) KERİMKIZI favorim. İlk etapta bu safkanı banko olarak önerecektim lakin tereddütte bıraktı. Bu piste yabancı olmayan (4) DURU KIZ, farklı bir yarış beklediğim (5) GENÇ PRENSES, gördüğü yarışların ardından iyi duruma gelen (9) FINISHER, startta çok oyalanmaz ise (6) HASEKİ SULTAN, son olarak ise (3) CANİREM yazacağım.

2. Ayak Geçen sezon sert rakiplerini yanında bu pistte çok güzel yarışlar kazanan sevdiği pistte etkili koşmasını beklediğim (4) REAL POWER favorim. Ağır kilosuna rağmen yarışı istediği tempoda götürebilirse (2) BUNGEE JUMPER, formunda düzelmeler gördüklerim (6) EL MIRADOR ve (9) PAYBACK, sonrasında ise (10) GOLD ACCOUNT, (7) MEGAS, (5) BAADAL ve (8) MAYA KISKA yazacağım.

3. Ayak Süratli gitmesini beklediğim koşu da bu grubun üzerinde bir safkan olan (1) HAŞMET sonlarda ki etkili ataklarıyla yarışı kazanabilir. Bu safkana tek rakip (4) CEO yazacağım.

4. Ayak Henüz tam yarış karakterleri oturmamış olan maiden safkanların mücadelesinde (2) ERKMEN favorim. Bu safkana rakip olarak tek ciddi rakip (4) ŞAHMURATLI gözükse de (1) ARİSTO yazmadan geçemeyeceğim.

5. Ayak Zevkli geçmesini beklediğim mücadele de önde ki tempoyu isteyecek olan birçok safkan mevcut. Lakin burada ekürisine fedailik edecek önde ki tempoyu bozmasını beklediğim KÜLÜNK AĞA direnebildiği kadar direnecektir. Son yarışında kazandığı yarışı kaybeden bakın samimi söylüyorum bir yarış resmen rakibe nasıl verilir tekrarı izlerseniz anlarsınız. En dış kulvardasın ve önün bomboş neden safkanı en dıştan en içe alır da mesafe kaybına mal olursun. Aprantinin heyecanına veriyorum ama M.ÇİÇEK böyle hatayı yapacak kadar acemi jokey değil. Sonlarda grubu toplayabilecek tek safkan olan (9) KÜLÜNK SULTAN ekürisinin desteğiyle BANKOMDUR.

6. Ayak Uzun süredir takibimde olan safkanın birtürlü neden harap edildiğini aslında bu tip gruplarda koşması gerekirken neden hep sert gruplarda koşturulduğunu merak ettim. Safkanda yarış içerisinde koşma hevesi var yarış küsmüyor lakin grup ağır geliyor. Bugün baktığımda ise hem piste yabancı değil hemde siklet avantajı mevcut. Bugün ön gruba yakın yürümesini beklediğim safkanın düzlük üzerinde sonuca gidip geride ki rakiplerine direnmesini bekliyorum. Umarım bu safkan daha fazla harap edilmez bu tip gruplarla devam eder deyip (4) GÖKDERE net favorimdir. Bu safkanı dışarıdan transit bir şekilde geçebilecek bir safkan varsa da o da (3) ARZAK'tır.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 1,4,5,9,6,3

2. Ayak : 4,2,6,9,10,7,5,8

3. Ayak : 1,4

4. Ayak : 2,4,1

5. Ayak : 9 TEK

6. Ayak : 4,3

ŞABLON TUTARI : 34,56 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

Hakkında Bycreed

Bycreed

6 yorum

 1. Mustafa kemal

  Bol şanslar abi…Kocaeliyi bana yakalatacağına eminim bugün olmazsa bu hafta içinde. ..

 2. 1.Ayakda 11 TAMBURİ atlamışsın bycreed
  2.Ayakda 2 BUNGEE JUMPER tek olur
  3.Ayakda 1-4-7
  4.AYak 4-7
  5.Ayak 2-7-9
  6.Ayak 3 tek

 3. Üstad sana bi safkani sormak istiyorum. 5. Ayakta WHO IS THAT CHICK. Bu safkan da cok sert guruplarda mucadele etti. Ben kocaelinde soz sahibi olacagini dusunuyorum. En uzun siprinte sahip safkan bence. Iyi idare edilirse sonlarda bu gurubu toplamaz mi? Bu safkan icin ne dusunuyosun? Tesekkurler

  • Bycreed

   Bahsettiğiniz safkan takibimde ki isimler arasında. Lakin çok titiz bir safkan rakipleri sert daha uygun grupta değerlendirebilirsiniz. Ama gene de yazmayın diyemem.

 4. Mustafa kemal

  5 li Sablonum

  10
  7///1,3,4,6,5
  2,4,7,1,3
  9,4
  3,4,2,6,1,810

 5. Tebrikleri daha sonra kabul edicem :)))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir