Ana Sayfa / Tahminler / 4 TEMMUZ 2015 CUMARTESİ ANKARA 1. ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

4 TEMMUZ 2015 CUMARTESİ ANKARA 1. ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

1. Ayak Yarış hayatının ilk startında titizlik gösteren sonrasında ki kısa mesafe yarışta çok zorlanmadan kazanan (3) NURHANBEY favorim. Bu safkana rakip olarak (1) NAİFCAN ve (2) BOTANVADİSİ'ni gördüm.

2. Ayak Sürekli iyi koşmasına rağmen hep bir yerde takılan sonunu getiremeyen (15) TUNCAKIZI bu sefer çok uygun rakipler yakalamış. Starttan çıktığı gibi bu safkanın beyaz bayrak ayna yapmasını bekliyorum BANKOMDUR.

3. Ayak Son yarışında yarışın çok yüksek tempoda gitmesinden dolayı yarış içerisinde çok yıpranan (3) MADIBA daha uygun grupta favorim. En ciddi rakibi son yarışlarını dikkate almadığım (4) LAST EXIT, önde tuttuğum bu 2 safkana rakip olarak (6) EMERALD QUEEN yazacağım.

4. Ayak Son yarışlarını mükemmel bulduğum önde ki temposunu koruması durumunda çok şanslı gördüğüm (5) AKDENİZ ATEŞİ favorim. Bu safkana rakip olarak (3) HÜLAGÜHAN, (2) İZZETAĞA, (4) BERRAKSU, son yarışını kesinlikle ölçü almayın dediğim (7) DURMAKIZ, sonrasında ise (1) HÜNKAROĞLU ve (6) İLTERŞAH yazacağım.

5. Ayak Sürpriz bir sonuç beklediğim koşu da 10 lira ganyan altı gelmemesini bekliyorum. Bu ölçüde çalışmalarıma göre ön planda tuttuğum safkanları sizlere önereceğim. Çok önde tuttuğum bir isim var bu safkanın ileri de iyi işler yapacağına gerçekten inanıyorum lakin kendisini göstermesi lazım. Bu yarış veya başka yarış ama benim favorim (6) NERGİSBEY olacak. Yarış gören safkan bu yarışın bombasını patlatması benim için normal sonuç olur. Sonrasında ise : (5) GRİKURT, (12) GÖKBURCU, (2) BİNENBİLİR, (15) TEMİZKAAN, (11) FİNCAN, (8) ŞEREFLİCAN, (7) ÖZREİS ve son olarak sürprizde gözüme çarpan (13) MALEME yazacağım.

6. Ayak Süratli gitmesini beklediğim koşuda ATİKTAY'ın ön gruba hamle yapması normal sonuç olur. Lakin son yarışında liderliği kimseye bırakmayan DEMİRDÖVEN bu sefer bırakır mı orası malum. Bu safkanlara SEZAR ve UÇARLIM'da katıldığında ön grubun temposu çok sert olacaktır. Bu grupta baktığımda DEMİRDÖVEN her ne kadar bu safkanlara direnecek olsa da geriden çok güçlü gelebilecek olan YALNIZEFE ve YILMABAŞAR'a direnebilecek mi diye düşündüğümde kesinlikle direnemeyecek kanısına vardım. YALNIZEFE kaba kumda çok iyi olsa da bu tip süratli koşularda çok iyi yarışlar çıkartan hatta tam stilinde grup yakalamış olan (9) YILMABAŞAR sonlarda ki ataklarıyla bu grubu emin adımlarla geçer BANKOMDUR.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 3,1,2

2. Ayak : 15 TEK

3. Ayak : 3,4,6

4. Ayak : 5,3,2,4,7,1,6

5. Ayak : 6,5,12,2,15,11,8,7,13

6. Ayak : 9 TEK

ŞABLON TUTARI : 34,02 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

11
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Tahminler erken geldi. Erken kalkan yol alır inş :)
Bol şanslar

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

abisi 1,senedir altı tuturamıyorum bana yardımçı olurmusun.?

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

herkeze bol sanslar

Mustafa Kemal
Ziyaretçi
Mustafa kemal

Bol şanslar abi.Yazdığın gibi gelsin inşallah. ..

yılmaz
Ziyaretçi

bycreed, abi seni aylardır takip ediyorum emegine saglık ve yorumlarına saygı duyuyorum, tek bir istegim var, kır şu şeytanın bacagını artık..

Yazar: Bycreed

Bycreed