Ana Sayfa / Tahminler / 4 Temmuz 2015 Ankara At Yarışı Tahminleri (Mustafa)

4 Temmuz 2015 Ankara At Yarışı Tahminleri (Mustafa)

ANKARA 2.ALTILI GANYAN TAHMİNLERİM

1.AYAK:

Son yarışında KATRE gibi kalite bir Safkana çarpılan 4- BERRAKSU eğer bir aksilik yaşamazsa kazanacaktır. Son katılmış olduğu yarışın çim pistte çok yumuşak değerlerde koşulması kesinlikle bu Safkan için büyük handikaptı bu kadar uygun bir grubu hayatında kaç kez yakalar bilemiyorum.ALTERNATİFSİZ BANKOMDUR...

2.AYAK:

Bu koşu okadar enteresan ki ve benim çok güvendigim isim 5- GRİKURT son yarışında HATAVCISI gibi sert bir rakibe çarpılan Safkan birbirinden vasat Rakipleri karşısında pistin ortasından yapacağı kısa ama seri sprintiyle cezayı kesebilir. Rakipleri sırasıyla 15- TEMİZKAAN, sırf Özcan Yıldırım hatrına 2- BİNENBİLİR, 9-AL ZENGİNKIZ, 8- ŞEREFLİCAN ve son olarak 13- MALEME Yazıp burayı anlatmayı umut ediyorum ☺

3.AYAK:

Şüphesiz günün en zevkli Koşusu olacak.
Kısaca bakalım Safkanlara.

ATİKTAY: İnadına ve ciğerine hayran olduğum Safkan numara götürmeden yaptığı tüm yarışlarda başarısız olmuş.Ben bugün için şanslı görmüyorum.

DEMİRDÖVEN: Her şeyiyle harika bir Safkan murat gündüzeli nin rapor aldığı gün selim kaya binmişti bu Safkana hatirlayaniniz olabilir.Safkan ondan sonra inanılmaz bir şekilde geri gitti ki ŞAHPAZLI bile 3 kez üstüste geçti. .. Bana göre şansı yok bugün. ..

DERHADIR: Gününde olduğunda geçemeyeceği rakip olmayan Safkan istediği mesafe yarışın gidişi gibi lehine bir çok etkenle yarışacak. Düzlüğe çıkılır çıkılmaz sıklaştıracağı ataklarla öndeki Safkanları atlaması hiçte zor değil. Dikkat

ORÇUN: Uzun süredir sorunlarıyla ugrasan Safkan bi alt grupda söz sahibi olabilir.

SEZAR: Bana göre bu ismin bu yarıştan sonra yarış yaşamı sonlanabilir.Neden peki.Bu Safkan liderliği ısrarla ve inatla istiyor yani kendisinin ısrarla liderliği istemesi A.Kursuna cesaret verebilir ve Safkana aşırı yükleme yapması anlamına gelir. İnşallah saktlanmadan yarışı tamamlar.bana göre şansı hiç yok...

ŞAHPAZLI: DEMİRDÖVEN gibi nadide şampiyonu 3 kez geçme başarısı göstermiş bi isim ve anlayamadigim sekilde cok geri planda.Eger Disindan çok güçlü gelecek olan iki rakibinden önce sprintine başlarsa ve farkı 1 boya çikarip direnebilirse inanılmaz şanslı dır.

UÇARLIM: Bana göre bir alt grupda şansını denemesi gerek.

YALNIZEFE: Bu isim için söylenecek çok fazla birsey yok aslında yarışı en geride takip edip viraj dönülür dönülmez on gruptaki yerini alırsa ayağına inanılmaz seri olan Safkan için kazanmak zor olmayacaktır.

YILMABAŞAR: YALNIZEFE yi içinemi alır yoksa dışındamı bırakır bilmiyorum sprinte kalkarken ama içerde kaldığı zaman YALNIZEFE ye direnemeyecegine eminim.Cunku rakibi ayağını çabuk ve hızlı bir şekilde atıyor bana göre YALNIZEFE nin en az 3 boy önünde kalkmalı sprinte. Bunuda yapabilir ve kazanması normal olacaktır.

4.AYAK:

2- İLKNURSULTAN için ve jokeyi için hediye edilmiş bi grup.BANKOMDUR.

5.AYAK:

Verdiği aranın ardından bir yarış görüp aşık olduğu mesafeye ve piste çıkacak olan 7- MİSAR en şanslı isimdir.Ben bu ayağın süpriz bir neticeye gebe olabileceği için bir çok Safkana yer vereceğim sıralamam şablondadır.

6.AYAK:

Eşkbar yavrusu ve çime aşık olan bu babanın taylarin da her nekadar bi sönüklük olsa da ben 3- EŞKBARHAN dan bugün için harika performans bekliyorum.Rakipleri 9-DELİMAVİLİM, 11-KEDİGÖZÜ, 7- SAYGINLIĞI, 6-MONTEGO dur.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 4
2.AYAK: 5,15,2,9,8,13
3.AYAK: 8,9,6,3
4.AYAK: 2
5.AYAK: 7,1,3,2,9,4
6.AYAK: 3,9,11,7,6

HERKESE BOL ŞANSLAR DİLERİM. ...

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Mustafa Kemal
Ziyaretçi
Mustafa kemal

Son ayakta Yerim kalmadığı için elemek zorunda kaldığım isim iki şampiyon ismin KAFKASLI-İLKBAHAR in yavrusu olan 1-BAHARŞAH i mutlaka değerlendirmeye alınız.

Mustafa Kemal
Ziyaretçi
Mustafa kemal

Son ayakta iki şampiyonun yavrusu 1- BAHARŞAH elemek zorunda kaldığım tek isimdir.

Ertan
Ziyaretçi
Ertan

Kafayi tek attim Abi kral adamsın ilknursultan gelirse yakaladım sayılır. İnşallah bu sefer olur.. Eğer akşam için fikirlerin olursa yorum.olarak yazarmisin rica etsem..

Mustafa Kemal
Ziyaretçi
Mustafa kemal

Bol şanslar şimdiden hayırlı olsun…

Mustafa Kemal
Ziyaretçi
Mustafa kemal

Ertan bey iyi niyetli düşünceleriniz için teşekkür ederim.
Elimizden geleni yapıyoruz tüm ekip olarak.
Kocaeli için yorumlarım olmayacak lakin 2 Tekim var gibi onlar için yorumlarımı bu başlık altında bulabilirsiniz yada Creed abimin başlığı altında olacaktır. ..Sablonum olacaktır. ..

Mustafa Kemal
Ziyaretçi
Mustafa kemal

Demirdöven sorunlarından arınmış göründü. ..

ozgur
Ziyaretçi
ozgur

Abi koca elini bekliyoruz

Yazar: Mustafa Kemal

Mustafa Kemal
Adım, Mustafa Kemal 1979 doğumluyum.