Ana Sayfa / Tahminler / 4 ŞUBAT 2017 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
istanbul altili tahminleri bombaci

4 ŞUBAT 2017 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese. İstanbul pisti halen aynı durumda ise durum yine kritik arkadaşlar. Bununla ilgili baya bir makale vs baktım herkes şikayetçi ve bir o kadar da pilotlar için risk teşkil ediyor. Twitter kullanıcısı olan arkadaşlarımın yanlış hatırlamıyorsam Atahan Zilcioģlu'nun istanbul pisti ile paylaşımını seyretmesini tavsiye ederim. Durum gerçekten vahim. Ne diyelim şansımız bol olsun.

1.AYAK: Yarış (4) ASLAN PARÇASI ve (3) BEYAZ KULE düellosuna sahne olacak görünümünde. Peki bu ikiliden sıyrılırsa kim sıyrılır? Yani inanın içimde fırtınalar kopuyor son 100 de gruba hakim olacağını düşündüğüm (6) numaralı SARAYBOSNA risklide olsa bankomdur demek için:) Şimdi normal şartlarda aklı başında birçok kişi son ayaktaki teki görünce burayı tek atmayı seçer:):) Ama nedense bugün çıldırasım var.  Son ayağa kadar damı kümesi indirmeye kararlıyım.  

2.AYAK: Son iki yarışını 60 ve 58 kilo ile koşan şimdi ise bomboş kilo ile sahne alacak olan (12) numaralı BLACK ORPHAN alternatif bankom olup ilk safkanımdır. Mesafe kısa görünse de sansasyon kralı Hişman ile (9) HİDDEN JEVELS ikinci şans verdiğim isimdir. Bu defa Karataş ile sahne alacak olan (5) YAĞIZIN OĞLU ve (4) TOMS sonra ki ihtimallerim olup yarışın suprizini ise (2) HARPUTLUNUN OĞLU ve (7) GRAVESEND den bekliyorum. Ancak uzun zamandır start almasa da yarışın kaderini değiştirebilecek ve bu yarışla birlikte dikkat edilmesi gereken safkanlar var. Mesela ben bu yarışı seyrederken kesinlikle son düzlükte arka planda kalacak safkanları takip edeceğim. Bunlardan bir tanesi de (11) LİRA LİRA. Averbak show izleyebiliriz çünkü bu safkan formda iken sahne alırsa her şeyi yapabilir. Ee şimdi buraya yazmışken şablona da iliştirelim;)

3.AYAK: Tam olarak Mehmet Kaya nın bayılacağı bir yarış. Bu yarışta geri planda kalacak olan safkana istese yine apranti bine bilirdi ancak o kendisi binmeyi yeğledi benimde gözüme girdi. (4) SİGNORA ilk safkanımdır. Son ikinciliği çok güzel olan (6) TETİNA ve son yarışında bir boyla geçtiği  (1) DURDEN ilk şans verdiğim isimlerdir. Yarışın suprizini ise (2) İLK ADIM ve (7) CANIMÇİÇEK ten bekliyorum.

4.AYAK: (3) SEYYAH ın yine ağır favori çıkacağı yarışta iki safkanın tutulduğu yerde üçüncü safkan photalar batıl inancı gerçek olabilir :) (4) ULAN BATOR la birlikte eşit şans verilecek olan safkanlar arasında benim ilk şans vereceğim isim (1) DAILY MAIL dir.

5.AYAK: (1) ŞAHİNTER seriye devam eder mi eder. Son yarışına istinaden bomboş koşacak olan (4) BUDAKHAN olur mu olur. Gücü dogrultusunda yarışlar koşan ve bu defa sihirbazın idaresinde ki (5) GÖKKALE form sıçraması yapar mı yapar.  Startta takılsa da son düzlüğe kenter gelip öndekilerin didişmesinden istifa eden (6) KAFADAR kafadan koparır mı koparır. Vermiş olduğu ara sonrası nefes açan (7) KIRKPINAR sahanın ağası olur mu olur. Bunların yanında burada bir köşede dursun ileride bize lazım olacak dikkat çekmek istediğim safkan (11) SEMADA YILDIZ parlar mı parlar :) 

6.AYAK: İlk yarışında adaptasyon sorunu yaşayan safkana Özcan Yıldırım idaresinde inanmayı seçtim. Yarışın 1200 metre olması sebebi ile geriden kopacak olan rakiplerinden bu yarışta iyi yer tutarsa bir adım önde olduğuna inanıyorum. Vermiş olduğu ara sonrası son gün galobunda 1200 ü 1.14.7 / 1000 i 1.01.7 / 400 ü 25 Rahat galobu ile fit duruma gelen (15) numaralı ZEYNEPSU çok risklide olsa BANKOM dur. 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM 

1.AYAK: 6 /// 4-3

2.AYAK: 12 /// 9-5-4-2-7-11

3.AYAK: 4-6-1-2-7

4.AYAK: 1-3-4

5.AYAK: 1-4-5-6-7-11

6.AYAK: 15 TEK

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

21 yorum

 1. Vallahi bende seni bekliyordum merakla ama son ayaktaki tekne katılmıyorum , tabi sağlam yerden tüyo gelmediyse , birde 3.ayakta ki bankomu sürprizle vermissin bence ILKADIM günün sağlam bankosundan biri olur , herneyse yine fazla iddalı olmayımda tepki cekmeyim, bol şanslar. ..

  • Bombaci

   Bu çok kötü bir durum değil. Demek ki inanıyorlar sana. Belki biraz ifade biçimine ayar çekildi mi tamamdır. :) bol şanslar dilerim. İlk adım in yarışlarını hır daha izleyeceğim.

 2. Bombaci

  Bu arada CEYCEY lütfen 5 liralık da olsa bugün son ayakta ki tekime katil :) Sen gel beni dinle bugün bu heyecanı yaşa

 3. Dün barışcı arkadaşımızın sayfasındaki yorumumda
  Altılıyıyakaladım bu site bana uğurlu geldi.
  Sizlere de bol şans diliyorum.
  1ayak 4.6.3
  2ayak 11.15.12.14.4.5.9
  3ayak 9.5.7.2.1.3.4
  4ayak ulanbator sentetik kuma ilave edilen şile silis kumunu yadırgamaz ise kazanır bankom
  5ayak (6)5.1.4.11
  6ayak 14 Yigitalpe gecilmeyi yaz anladım
  Bol şanslar (tuna)

 4. slm herkese ben oynamıyorum sadece tahmin üçüncü ayak 1 tek son ayak 14 tek bence

 5. Saraybosnaya binen kardeşim
  Bu kadar uzak takip edilmez ki
  Oysa liderliği ilk metrelerde alıyordun
  3.4.5.likte takip etsen uzak ara kazanacaksın
  Benide bombacıyıda yaktın☺️☺️☺️

  • Bombaci

   Aynı hikaye devam ediyor. Kafayı alan kazanıyor. Siprinter kaliteler zorlanıyor. Urfa ya döndü pist

 6. 6 atta yattım , yazık oldu , şimdi 2 gelmez inşallah

  • Bombaci

   Devam edenler özellikle tek atanlar için inşallah gelir diyelim. :) biz gittik başkaları gitmesin :)

 7. 2.4.6.7
  3
  5.6.7.11
  7.11
  Dörtlü yaptım bir tanede

 8. Patlatamadik , Adanaya bakalım

 9. bombacı kaldı 15 gelsin altılıyı alalım

 10. Bombaci

  İnşallah pekiştireyim o zaman :)

 11. inşallah bombacı yazdığımız gibi gelsin.

 12. Adana’ya kararsız kaldım, 15 gelirse oynarım :)

 13. Çok geç toparladı. Bugün olmadı ama takip atı. Güzel ganyanla gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir