4 ŞUBAT 2016 İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

1.AYAK: Kocaeli’den KV kazanıp gelen 5.YÜCELİR favorim.Son yarışında iyi koşup MERTADAM’ a direnemeyen 4.HONG KONG rakip düşündüğüm isim. Son yarışı gösterişli 1.ATEŞYAĞMURU, eli kulağındaki 2.BOZDAĞ EFESİ ve yine son yarışını güzel kazanan 3.BÜYÜKDÜŞÜN rakipleri. 6.LEONADAS’da yazılıp kapatılabilir.

2.AYAK: Start problemi yaşamazsa 9.KAYRAHAN favorim. Ancak son yarışını kazanan 2.DYMAXION4. ARSPET, 1.SELAHATTİNBEY, 10.HASSA 7.HÜSEYİNBABAve 3.MY GOLD  rakip düşündüğüm isimler.

3.AYAK: İLKAAN bu grubun çok üzerinde. Yarış içinde bir aksilik yaşanmazsa geçileceğini sanmıyorum. Bankom.

4.AYAK:  CANKARDEŞLER arkası ikinciliği ile 1.GARANTİ favorim. Ancak potansiyeline çok inandığım, Garanti’ye burunla kaybettiği yarışın rövanşını alabilecek 4. AKBEYAZ MEHMET ve her yarışı bir öncekinden daha iyi 2.SONKALELİM ve 6. YILDIZHAN STAR da yazıyorum.

5.AYAK: Birbirine kapasite olarak yakın safkanların mücadelesinde son yarışında eski günlere dönüşün sinyalini veren ve aprantisi ile de iyi anlaşan 3.ZENCİRBEY aynı mesafede yine kazanacaktır. Bankom.

6.AYAK: 10. ŞEHZADE METEHAN 68 handikapla koştuğu maiden yarışta yine banko. Beşinci ayağa at yazmak isteyenler tek değerlendirebilir ancak ben yanına  son yarışında BABİ ve VOLDEMORT gibi safkanların ardından yakın ara üçüncü kalan 7.KING DOHARK, 5. FOÇA KARTALI  ekürili 1. BOSSLION ve 8. NERUDA yazıyorum.

 

ALTILIM

5,4,1,2,3,6

9,2,4,1,10,7,3

2

1,4,2,6

3

10,7,5,1,8

50,40

Yazar: Gufre

Gufre
İstanbul'da yaşıyorum, 31 yaşındayım, 15 yıldır at yarışlarını takip ediyorum, takip ettiğim programlara oyun oynuyorum Herkese bol şanslar.
OZAN944.
Ziyaretçi
OZAN944.

Bol şans Gufre

Mahmut
Ziyaretçi
Mahmut

1ayk/ H
2ayk/6,9,10
3ayk/2 tek
4ayk/1 tek
5ayk/4,7,5,9,6
6ayk/2,10
Arkadaşlar herkese bol şans
10,80TL kuponum

Adrian
Üye
Adrian

Başarılar GUFRE

Bombaci
Ziyaretçi
Bombaci

Selamlar bol.şanslar. az sonra kupon geliyor :)

admin
Yönetici
admin

Sen önce davranalım :)

3-5 //
1 //
2 //
1-4-6 //
H //
H //

35 TL herkese bol şanslar.

Fatih
Ziyaretçi
Fatih

Bol şans admin bey, tabi ki diğer arkadaşlara da

admin
Yönetici
admin

Teşekkürler size de bol şanslar.

Bombaci
Ziyaretçi
Bombaci

1.ayak: Son yarişinda firtina gibi esmese Mehmet Kayayi tek atardim. Dikkat ederseniz artik at ismi bile vermiyorum. Ne diyeyim Allah çarşilarina pazar versin. Mehmet kayanin rakibi şablonumda. 2.ayak: izmirde Cem şeni ara sira bindigi safkana bile bakmadan yazarim bugunde oyle olacak. Birde bizim kayalarin yeni gözdesi Adem Şenle bi baglantisi varmi bilen varsa yazarsa sevinirim. 3.ayak: Oyle bir galobu ben bile yaparim. O nedir öyle eger dogruysa yaristan cikarilmasini bile beklerim. Ayaklari düz bassin ama o galobu görüpte tek yazmam. Yikicam!!!!!4.ayak: Aslinda burayi cok atla gecmeyi dusunuyordum ama bir onceki ayagi devirince 2 safkanla gecmeye calisicam. 5.ayak: Tahiri ve Karasimsek diyorum. 6.ayak: şablonimda…(1.ayak:3-5) (2.ayak: 11-9-10-1-2-3)(3.ayak: 2-4-5-6-7)(4 ayak: 4-1)(5.ayak: 2-9) (6.ayak: 10-5-7-9)…kupon. Bedeli: 57.60,-TL.Bol şanslar

Fatih
Ziyaretçi
Fatih

Vay vay çok aykırı olmuş :))
Bol şans diliyorum Bombacı…

Fatih
Ziyaretçi
Fatih

Bombacı Bey, Urfa için biraz vakitli yani daha erken görüş bildirebilir misin. istirham ediyorum tabi ki:))

Fatih
Ziyaretçi
Fatih

Bombacı bekliyoruz. Biraz acele lütfen :)

Bombaci
Ziyaretçi
Bombaci

Vallahi cok iddaliyim fatih. Bana göre kacak yer yok. Teksiz kaleler devrik. Ben daha ne yapayim :) bol şans tekrar hepimize

Fatih
Ziyaretçi
Fatih

değil mi yani daha ne yapasın. valla doğru :)))

senin altılı tutarsa para verir. benim ki günü kurtarır.
tekrar bol şans diliyorum. Urfa’yı da unutmasan memnun oluruz :))

Bombaci
Ziyaretçi
Bombaci

Yuhh olsun bana ya alti atda yetistiremedik valla.

Fatih
Ziyaretçi
Fatih

Sağlık olsun Bombacı bugün Ozan’ın günü olsun bari. :)