4 OCAK 2018 PERŞEMBE İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

4 Ocak 2018 Perşembe İZMİR tahmin ve yorumlarımı yarışsever dostlarımın huzuruna sunar, bereketli, ikbalin ve ilhamın güzelliğiyle siz yarışsever dostlarımıza nice bol şans, huzur ve başarı dolu bir hafta dilerim.

1.AYAK: Eli kulağında olan ve artık ben de varım diyen BÜTÜNAY'ı bu defa KARATAŞ idaresinde izleyeceğiz. Muhtemelen AGF'de de günün en çok üzerine oynanan isimlerinden biri olacaktır. Bankomdur.

2.AYAK: Bu ayakta KUM pist tecrübeleri ve geçmiş tabela derecelerine binaen LILITH ve HAŞİMOĞLU baş tercihlerim olup, ilk koşusunda STONEHENGE'nin gerisinde 2.lik elde eden ve performansıyla göz dolduran STRABON da ihmal edilmemelidir.

3.AYAK: KUM pist tecrübesini ayrıca önemsediğim, KARATAŞ idaresinde izleyeceğimiz FANİZAN ile Mehmet KAYA idaresinde etkili bir yarış beklediğim MY SULTAN bu koşuda birlikte tercihlenmnesi gereken isimlerdir.

4.AYAK: Eküri avantajını elinde bulunduran ve son koşusunu ölçü almadığım, grubun standartının üstünde ismi olan HARUNHAN Mustafa ÇİÇEK idaresinde ihmal edilmemelidir. Bankomdur

5.AYAK: SAADIN GÜCÜ – YILMABAŞAR ikilisinin bu koşuda liderlik için çekişeceğini öngörüyor ve eşit şansta olan bu iki isme de şans vermek istiyorum

6.AYAK: Cüneyt GÖKÇE idaresinde katılığı koşularında performansının üstünde bir görünüm sergileyen ve liderlikleri ile 2.likleri bulunan DEATH RACER ile yaklaşık 8 ay sonr akatıldığı ilk sınavında tabelanın dışında kalmasına rağmen bitiriş derecesi grup liderine oranla tatminkar olan İLKKAAN da Mehmet KAYA idaresinde ihmal edilmemelidir.

İZMİR
1.AYAK: 1
(Bütünay)
2.AYAK: 2 – 5 – 9
(Haşimoğlu – Strabon – Lilith)
3.AYAK: 2 – 3
(Fanizan – My Sultan)
4.AYAK: 1
(Harunhan)
5.AYAK: 3 – 6
(Saadın Gücü – Yılmabaşar)
6.AYAK: 2 – 3
(Death Racer – İlkkaan)
TUTAR: 2 MISLI = 2.88 TL

Yazar: ETC

ETC
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar

Mustafa
Ziyaretçi
Mustafa

ETC sayesinde altılı tutar oldum bu günkü Urfa’yı neden vermedi çok bekledim muhteşemsiniz saygılarla