istanbul altili tahminleri

4 MAYIS 2016 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

1.AYAK: Kocakaya’nın 52 kiloya indiği 6.EL SUENA favorim ve küçük misli kuponlara bankom. Uzayan mesafenin lehine olacağını düşündüğüm 9.GÖZDE GELİN ilk rakip. Eksik koşarlarsa 1.SASUNSI, 4.PEPPERONI, 2.PERHANE, 3.BÖRTE rakipler.

2.AYAK: Aradan sonra yarış gören ve BIG BROWN arkası tatminkar bir ikincilik alan BLAZE TO WIN’in kızkardeşi 5.BLAZE OF LIGHT Karataş ile favorim.

3.AYAK: BUZKAYA temposunu koyarsa bitirebilir. Fakat geçen yarış bu rakiplerini geçen 3.YOLBULAN, sürekli iyi koşan 2.KIRKPINAR, sık koşmasına rağmen 7.MERCANLI ve eküri avantajıyla 9.SARAYBOSNA yazılıp rahat bir yarış izlenebilir.

4.AYAK: Günün en merakla beklenen koşusu, 1.FARKİN ATEŞİ ve 2.YARAMAZ ÇOCUK arasında gibi görünüyor. Bu iki at yeterli gelebilir elbette ama çok öne çıkan iki at olduğunda üçüncü at aranmalı düsturuyla kalitesini tartışmaya gerek olmayan 3.CİHANIM ve 5.MARVELOUS IRON da yazacağım.

5.AYAK: Eli kulağında bir görüntü veren 9.SHOWE BEGINS ile TOMS’un kazandığı maiden koşuda müthiş koşan 1.BABBINO CARO ilk iki isim. Sürprizi 2.BLACK ORPHAN ve 11.STALLION FALCON yapabilir.

6.AYAK: Bir üst gruptaki üçüncülüğü buraya yeter gibi görünen 3.DOST ELİ ile ıslanan pistin lehine olacağın düşündüğüm YAŞARCIK yavrusu 7.HALİKARNAS arasında gördüğüm bir yarış. Geniş oynuyorsak 4.ANILKAYA, 5.ONNUMARA, 6.HABİLDEN ve 12. MALAZGİRT. Herkese bol şanslar.

Altılım

6/ 9,1,4,2,3

5

1,3,2,7,9

1,2/3,5

9,1,2,11

3,7/4,5,6,12

Çatı : 4,80 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Gufre

Gufre
İstanbul'da yaşıyorum, 31 yaşındayım, 15 yıldır at yarışlarını takip ediyorum, takip ettiğim programlara oyun oynuyorum Herkese bol şanslar.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ERKAN

bol şanslar gufre

titrekmanda

Bol şanslar,

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x