Ana Sayfa / Tahminler / 4 MAYIS 2015 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( COCO )

4 MAYIS 2015 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( COCO )

1.Ayak : Günün ilk ayağında 2-SİMENTAL ilk şanslı safkandır. Gerek kum gerekse çim pistte koştuğu yarışlar tatminkar. 4-GÖLCÜKLÜ ve 5-MASSIMA'nın yakın rakip olmalarını bekliyorum. Daha sonra orjini kuvvetli 8-BABA LEFTER, son yarışı tatminkar 9-HARD STONE ve bomba beklediğim 7-WHO KEEPS ME yeterli olacaktır

2.Ayak : ENDEREFE ve YILMABAŞAR'ın tam kardeşi olan 6-ÖZDORUK sağlam kan hattıyla,ilk yarışında Kadir Tokaçoğlu ile birinciliğe uzanmasını bekliyorum. BANKO.

3.Ayak : Aradan sonra koştuğu yarışta çok başarılı gördüğüm 5-BULUTAĞA favorim. Bu mesafeyi iyi koşan ve son yarışında yine bu rakiplerini mağlup eden 1-ATİKKIZ bu ayak için yeterli gördüğüm safkanlar. Süpriz arayanlar için sırasıyla ; 7-AHLATLI, 9-GÜZELYÜZ, 8-CEMİLEM, 6-CANNAZAR, aradan sonra koşacak olsada 3-ÇAKMAKOĞLU.
4.Ayak : Aradan sonra koştuğu yarışta iyi bir görüntü sergileyen ve toparlandığını gösteren 1-ASLAN KRAL, 1,5 senelik galibiyet hasretini, geçen hafta geçildiği rakibinden, Uğur Polat idaresinde rövanşı alarak bitirecektir. TEK.
5.Ayak : Son çim yarışını beğendiğim, bu gruptada etkili olacağını düşündüğüm 12-LİDERYELE ilk atımdır. ALADAĞLI ile anne kardeşi olan aranın ardından iki yarış görüp ikisindede ikinci kalan ve kısa bir ara daha veren 6-GÜMÜŞHAN'ın bu sefer daha hazır olduğunu düşünüyorum. Güzel kum yarışlarına bir yenisini eklemesi halinde 1-FRİGYALI ve 3-ULAKÇI şanslı olabilecek safkanlar. Bomboş kilosunun avantajını kullanmaya çalışacak olan 7-MASTARDAĞLI bomba adayım. Her ihtimale karşı 10-MODELHAN, 5-CENGO ve ağır kilosuna rağmen 2-YOLDAŞ'ta değerlendirilebilecek diğer safkanlar.
6.Ayak :  Günün son ayağında uzun ara veren safkanların çokluğu eleme yapmamı kolaylaştırdı ve bence gruba oranla formu en iyi olan iki safkandan ilki, kolay grup bulduğunu düşündüğüm 6-MY BUG. Dileyen bu safkanı tek atabilir ancak ben diğer şans verdiğim safkan 2-MISSY FRANKLIN'i de yazıp bu ayağı geçmek istiyorum.

1.AYAK : 2,4,5,8,9,7

2.AYAK : 6 TEK

3.AYAK : 5,1----7,9,8,6,3

4.AYAK : 1 TEK

5.AYAK : 12,6,1,3----7,10,5,2

6.AYAK : 6,2

KÜÇÜK KUPON : 5,76 TL

KUPON TUTARI :  40,32 TL

Herkese bol şanslar diliyorum. Tüm safkanların ayağının düz basması dileğiyle.

Hakkında Coco

11 yorum

 1. Teşekkür ederim admin.

 2. Bolsansslarr cocoo sablanun super otesiii maiden gexersen…..

 3. Umarım geçeriz ve güzel bi kupon yakalarız

 4. Coco sağlam bi tek ver,seni takip ediyorum

 5. Coco dün veliefendideydim tabelada yattım kimse 5 yazmadı senden sebep yazdım burunla verdi 5 seni takdir edesim geldi Glandor ve finy karatas biniyo diye bütün yazarlar tek atıyor oysa bu altılıyı bulmak cok basitti bende gazaba ugradım finy tek atarak ilk tekim kralahmed ve finiy di 109 milyarı çöpe attık glandoru altılıma yazmadım nedeni hic geliri yoktu milletin kafasını karıstırdılar

 6. Adem bey saolun. Bugun için Aslan Kral a çok güveniyorum. Maiden koşudada eğer anasının babasının hakkını vererek koşarsa Özdoruk gelmeli.

 7. Teo bey çok üzüldüm sizin adınıza. Dediğiniz gibi aslında zor değildi ama tekler çok güvenilir görünüyordu. Glendor a anlam veremiyorum Son iki yarıştır cidden çok formsuz.

 8. YEDİLİ PLASEM
  3-9
  2-5-8
  6-9
  5-8
  4-6
  6-12
  6 MY BUG Son ayak da tekim ĞÜMÜŞHANI ve MY BUG senden aldım Coco işallah son ayakda gelir ĞÜMÜŞHAN için teşekkürler son ayakda gelirde işallah onun içinde ayrıca teşekkür edecem abi :)

 9. My bug tan bende çok ümitliydim ama çok kötü koştu nedense.

 10. son ayak olmadı be abi bütçe fazla aşamıyordum sende tatminkar yazınca son ayağı benimde aklıma yattı ne diyelim sağlık olsun şimdi güzel parada verir 7 li plase tutsaydı da bin tl verseydi keşke ilaç gibi gelirdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir