4 MAYIS 2015 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( COCO )

1.Ayak : Günün ilk ayağında 2-SİMENTAL ilk şanslı safkandır. Gerek kum gerekse çim pistte koştuğu yarışlar tatminkar. 4-GÖLCÜKLÜ ve 5-MASSIMA‘nın yakın rakip olmalarını bekliyorum. Daha sonra orjini kuvvetli 8-BABA LEFTER, son yarışı tatminkar 9-HARD STONE ve bomba beklediğim 7-WHO KEEPS ME yeterli olacaktır

2.Ayak : ENDEREFE ve YILMABAŞAR‘ın tam kardeşi olan 6-ÖZDORUK sağlam kan hattıyla,ilk yarışında Kadir Tokaçoğlu ile birinciliğe uzanmasını bekliyorum. BANKO.

3.Ayak : Aradan sonra koştuğu yarışta çok başarılı gördüğüm 5-BULUTAĞA favorim. Bu mesafeyi iyi koşan ve son yarışında yine bu rakiplerini mağlup eden 1-ATİKKIZ bu ayak için yeterli gördüğüm safkanlar. Süpriz arayanlar için sırasıyla ; 7-AHLATLI, 9-GÜZELYÜZ, 8-CEMİLEM, 6-CANNAZAR, aradan sonra koşacak olsada 3-ÇAKMAKOĞLU.
4.Ayak : Aradan sonra koştuğu yarışta iyi bir görüntü sergileyen ve toparlandığını gösteren 1-ASLAN KRAL, 1,5 senelik galibiyet hasretini, geçen hafta geçildiği rakibinden, Uğur Polat idaresinde rövanşı alarak bitirecektir. TEK.
5.Ayak : Son çim yarışını beğendiğim, bu gruptada etkili olacağını düşündüğüm 12-LİDERYELE ilk atımdır. ALADAĞLI ile anne kardeşi olan aranın ardından iki yarış görüp ikisindede ikinci kalan ve kısa bir ara daha veren 6-GÜMÜŞHAN‘ın bu sefer daha hazır olduğunu düşünüyorum. Güzel kum yarışlarına bir yenisini eklemesi halinde 1-FRİGYALI ve 3-ULAKÇI şanslı olabilecek safkanlar. Bomboş kilosunun avantajını kullanmaya çalışacak olan 7-MASTARDAĞLI bomba adayım. Her ihtimale karşı 10-MODELHAN, 5-CENGO ve ağır kilosuna rağmen 2-YOLDAŞ‘ta değerlendirilebilecek diğer safkanlar.
6.Ayak :  Günün son ayağında uzun ara veren safkanların çokluğu eleme yapmamı kolaylaştırdı ve bence gruba oranla formu en iyi olan iki safkandan ilki, kolay grup bulduğunu düşündüğüm 6-MY BUG. Dileyen bu safkanı tek atabilir ancak ben diğer şans verdiğim safkan 2-MISSY FRANKLIN’i de yazıp bu ayağı geçmek istiyorum.

1.AYAK : 2,4,5,8,9,7

2.AYAK : 6 TEK

3.AYAK : 5,1—-7,9,8,6,3

4.AYAK : 1 TEK

5.AYAK : 12,6,1,3—-7,10,5,2

6.AYAK : 6,2

KÜÇÜK KUPON : 5,76 TL

KUPON TUTARI :  40,32 TL

Herkese bol şanslar diliyorum. Tüm safkanların ayağının düz basması dileğiyle.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Coco

Avatar
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Coco.

karakuleee

Bolsansslarr cocoo sablanun super otesiii maiden gexersen…..

adem

Coco sağlam bi tek ver,seni takip ediyorum

teo

Coco dün veliefendideydim tabelada yattım kimse 5 yazmadı senden sebep yazdım burunla verdi 5 seni takdir edesim geldi Glandor ve finy karatas biniyo diye bütün yazarlar tek atıyor oysa bu altılıyı bulmak cok basitti bende gazaba ugradım finy tek atarak ilk tekim kralahmed ve finiy di 109 milyarı çöpe attık glandoru altılıma yazmadım nedeni hic geliri yoktu milletin kafasını karıstırdılar

soner

YEDİLİ PLASEM
3-9
2-5-8
6-9
5-8
4-6
6-12
6 MY BUG Son ayak da tekim ĞÜMÜŞHANI ve MY BUG senden aldım Coco işallah son ayakda gelir ĞÜMÜŞHAN için teşekkürler son ayakda gelirde işallah onun içinde ayrıca teşekkür edecem abi :)

soner

son ayak olmadı be abi bütçe fazla aşamıyordum sende tatminkar yazınca son ayağı benimde aklıma yattı ne diyelim sağlık olsun şimdi güzel parada verir 7 li plase tutsaydı da bin tl verseydi keşke ilaç gibi gelirdi

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x