istanbul altili tahminleri bombaci

4 MART 2017 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İstanbul altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: Bir süre aradan sonra yarış gören ve bu mücadelede biraz daha farklı olacağını düşündüğüm (3) GÖLALAN ve son yarışlarına oldukça tatminkar olan (6) BÖRTEÇİNE ilk şans verdiğim safkanlar. Rakip olarak gördüğüm ilk isim ise son iki yarıştır piyasada supriz için konuşulan (4) ALLSHANTİ dir. Bu üç safkanın da eksik koşması durumunda ise 3-4 boy start sorunu olsa da bu defa sonlarda bu grubu avlayabileceğini düşündüğüm safkan (8) MY SWEET LADY ye şans vermek istiyorum. Yarışın suprizini ise (2) CRAZY ISLAND dan bekliyorum.

2.AYAK: Grubun en formda safkanı olduğunu düşündüğüm (11) SATEN ve nerelerde nerelerde yazdığımız ve son düzlükte ki ataklarını çok iyi bildiğimiz (6) BLACK WASP bu yarış için ön planda gördüğüm safkanlar olup ilk iki ayak az at girip ters kurguya gidecek olan yarış severlere için küçük kuponlarda riske edilebilir gördüğüm iki safkandır. Bu safkanlara rakip gördüğüm ilk isim (4) WON CALM olup önde çok boş kalması durumunda (8) STALLİON FALCON nun devreye girmesi de muhtameldir. Yarışın suprizini ise (12) GOYCOCHEA dan bekliyorum.

3.AYAK: 1200 de Özcan ile olmadı 1300 de Gökhan ile olmadı şimdi 1500 de Selimle son bir defa daha (3) AZMİ REİS ilk atımdır. Sihirbazla (8) MERİH ve çok formda olan (11) TRAKYA ATEŞİ ilk rakip.gordugum isimlerdir. Ki ozellikle söylemek istiyorum bu safkan 1200 de ki yarışını güle oynaya kazandı bu yarışta biraz üzerine koysun rahat photalar. Bu üç ismin eksik koşması durumunda ise suprizde (7) GEZEGEN nin devreye girmesini bekliyorum.

4.AYAK: Gerek mesafeye olan yatkınlığı gerekse form durumu itibari ile safkanın photoyu önde geçmesini bekliyorum (1) DURDEN BANKOM.

5.AYAK: Yine tam bir mahkemelik yarış. Ne olursa olsun şaşırmam ancak son yarışında üzerine basa basa bahsettiğim ve yakaladığımız (6) KORİK’e bu yarışta da güveniyorum. İlk safkanım. Tabi ki gruptan bir adım önce olan (2) BEN YOĞUM ve (1) KINALI KUZU ilk rakipleridir. Oldu da bu 3 safkanda kötü koştuğu o zaman yüzümüzü (5) GÜLENYÜZ güldürür diyorum.

6.AYAK: Eğer programa akşamdan bakmış olsaydım ve tahmini yazsaydım açıkçası (3) ODDJOB tek yazardım. Hatırlarsanız daha ilk yarışında bahsederken farklı kumaş BANKOM demiştim. Zaten yarış sonrası da denildiği kadar olduğunu da beraberce görmüştük. Ancak göz ucuyla da AGF ye bakma gafletine düşünce ve uzak ara favori olduğunu görünce kararımı DURDEN de verip burayı da yıkmak istedim rakipleri şablonumda olacaktır. Herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 3-6-4-8-2-11

2.AYAK: 11-6-4-8-12

3.AYAK: 3-8-11-7

4.AYAK: 1 TEK

5.AYAK: 6-2-1-5

6.AYAK: 3-2-1

NOT: 1.AYAK (11) NUMARALI BELEKİ ilave olmuştur.  Çok at yazanlara tavsiye olunur. (13:29)

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
Hazarim
Üye
Hazarim

Merhaba Bombacı ve arkadaşlar herkesin şanslı olduğu bir gün dilerim

admin
Yönetici
admin

Hoşgeldin Bombacı. Bol şanslar

10 kazan 10
Ziyaretçi
10 kazan 10

Birinci ayak 6
İkinci ayak 4 6 8 10 11 12
Üçüncü ayak 8
Dördüncü ayak 1 2 4
Beşinci ayak 1 2 5 6 7
Son ayak 3 6

Adrian
Üye
Adrian

Bol şans Bombacı ;)

Faydo
Ziyaretçi
Faydo

Elinize dilinize sağlık. Fakat 4 atta yazmadığınız benim de kuponumun teki olan ULUER hakkında düşüncelerinizi alabilir miyim?

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Slmlar herkese. Bombacı kardeşimin güzel yorumlarını özlemişim. Yazdığın ganyan olsun. Bugünkü programda aşağı yukarı herkesin hemfikir olduğu atlar var. Onlardan bahsetmeyeceğim. 3.ayakta bir takip atım var. MONTEGO. Taylığında işler yolunda gidiyordu. Üst üste yarış kazanıyordu. Cevdet Karataş koşusunda Toraman ‘a çarpıldı. 2. oldu ama fena dağıldı. Bir iki denediler, olmadı. 7 ay ara sonrasında yeniden koşmaya başladı. 3 yarışta pek bir ışık vermedi ancak son galopları süper. At ingiliz galopları yapıyor. Bugün bu atlara gücünün yeteceğini sanmıyorum ama bir alt grubu bulursa yüksek ganyanla kazanır. Takip. Herkese bol Şans.

Onbasi
Üye
Onbasi

1. ayakda 1,6//// 3,4,2
2. ayakda 2,3,12,6,4,11
3 ayakda 8///12
4 ayakda 1
5 ayakda 1
6 ayakda 4,1,3 (sıralı üçlümdür)
***10,80tl

Morton34
Üye
Morton34

Bol şanslar
Kulvar numaralar 7 – 7 gidiyor, arkadaşlar
Bu altılılar hep kurma bence şansla hesapla alakalı değil birileri misli misli Napolyon’u götürüyor bu kadar net..

3mart
Ziyaretçi
3mart

Hayırlı olsun bombacı. Ne kadar verir ona bakacağız artık

Morton34
Üye
Morton34

Kupon parasını kurtarsın da :)

Faydo
Ziyaretçi
Faydo

ULUER ve sizin tekiniz DURDEN ile birlikte güzel bir altılı ve misli beşli ganyanı hanemize yazdırmak üzereyiz.

Morton34
Üye
Morton34

Son ayak.

Morton34
Üye
Morton34

Bombacı Tebrikler..

admin
Yönetici
admin

Tebrikler Bombacı

3mart
Ziyaretçi
3mart

Teşekkür patron. Sayende güzel para aldık. Hemen Adana’ya bakıyoruz şimdi. Umarım devam eder şans