4 MART 2015 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (can911)

Bursa tahminlerim aşağıdaki gibidir. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1- AYAK: Uygun bir grup yakalayan 4 (BAŞTACIM) M.Kaya idaresinde önceliğim olacak. Daha müsait kilosu ve binicisiyle daha önce iyi derece yapan 7 (SPEED OF LIGHT), istikrarlı tabelaları ile 2 (WILD AVALACHE) ve kendi tayları olması icabı uyumlu binicisiyle 8 (SİVEREK BEYİ) sonraki ihtimallerimdir.

2- AYAK: Önceki yarışlarında iyi dereceler elde eden fakat sık pist değiştirdiği için tabelaya yansıtamadığını düşündüğüm 1 (EXCALIBUR), seri ikincilikleriyle 5 (ULAKÇI) ve mevcut binicisiyle iyi galop dereceleri yapan Dil bağı takısı da takılacak olan 3 (KLASCAN) ayrımsız yazıyorum.

3- AYAK: Binicisi ile de iyi bir uyum yakalayan istikrarlı 1 (GÖREME) koşuyu kazanabilecektir. Fakat uzun mesafeli KV-7 koşunun sürprize açık oluşu ve gerçekleşmesi durumunda ikramiye içeriğini de etkileyecek olması nedeniyle 7 (KORALAY) ve eküri detekli 3 (GÖKBAKIR)’ ı ilave ediyorum.

4- AYAK: Binicisiyle aldığı seri birincilikleri de var, Kocaeli’de koştuğu yarışta uzun mesafeye de yatkın olduğunu gösterdi. Bu durumda 1 (DOLCE VITA) günün banko adayı olmalıdır. Fakat son yarışında bu pistte aldığı 2. likteki derecesi bir de M.Kaya takviyesiyle yanına 3 (KÜLÜNK AĞA) ‘ yı da yanına ekletti.

5- AYAK: İyi dereceleri ve devam ettirdiği formuyla 2 (SASANİBEYİ) , bazen istikrarsız da olsa buraya kazanarak gelen 9 (DOĞUNUN REİSİ) ve binicisiyle aldığı 2. liklerle dikkatimi çeken ve kilo indirimi alan 8 (FATHER MOUNTAIN)

6- AYAK: Orjini ve kalitesiyle Maiden’a veda etmekte geciken 5 (HAŞİM AĞA) ve idman görüntüsüyle 12 (DIVINE LOVE) küçük kuponlar için yeterlidir. Bütçesi müsait olanlara ve sürpriz arayanlara dikkatimi çok çeken başarılı Pressing yavrularından 7 (TORUN ALİ) ve daha önceki koşularında ne zaman yazsak hatta favori gördüğümüzde bizi yatıran 15 (RAIN OF TEARS) ilave edilebilir.

Şablonum:

1.Ayak: 4-7-2-8
2.Ayak: 1-5-3
3.Ayak: 1-7-3
4.Ayak: 1-3
5.Ayak: 2-9-8
6.Ayak: 5-12 /// 7-15

Kupon Tutarı: 25,92 TL (/// sonrası 6.Ayakta 7-15 ilavesiyle geniş kupon 51,84 TL olup bütçe takdirinize bırakıyorum).

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Tahmin paylaş.x
()
x