4 Kasım Şanlıurfa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuyu incelerken aynı koşularda mücadele eden taylarda starttan iyi çıkıp önde tempoyu kuran yarışı bitiriyor.Çözemedim bu olayı bu yüzden 1-FULL TIME LUCKY, 2-BEST OF SABUR, 3-COŞKUNGIRL, 7-BAWIKAL ve 9-PERVİNİM arasında kim numarayı kapar yarışı bitirir hep beraber görürüz.

2.AYAK : Yarış hayatında zor günler geçiren safkanların mücadelesinde ağır sikletine rağmen 4-BOKSÖRKAYA grubun en formda ismi benim bankom.

3.AYAK : Son yarışında ağır kilosuna rağmen burun farkıyla ikinci olan 4-ACAR KIRNIÇ bukez kaybetmez diyorum ikinci bankom.Rakip arayanlara 6-BUMİNŞAH alternatif.

4.AYAK : 3 Yaşlı Arap safkanların maiden mücadelesinde daha üst gruplarda koşu gören 2-DİLŞADOĞLU maidene veda eder.Hata yapması durumunda 5-SURUÇKAN devreye girer.

5.AYAK : Günün 8.Koşusu her nekadar 1-HAMMURABİ ve 2-KAFKASLI arasında geçecek gibi görünsede ben Urfa pistini seven 8-KARA ÇOCUK ve 3-KILLER şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum.

6.AYAK : Günün zorlu mücadelesinde 4-TOUR GUIDE ilk şans verdiğim isim.3-BYE CANIM, 2-GÜZELCAN, 11-DIAMOND ROCK, 12-WICCA sırasıyla kuponlara eklenmeli.15-OVER GROWN bomba.

 

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 1 – 2 – 3 – 7 – 9

2.AYAK : 4

3.AYAK : 4 – 6

4.AYAK : 2 – 5

5.AYAK : 1 – 2 – 8 – 3

6.AYAK : 4 – 3 – 2 – 11 – 12 – 15

TUTAR : 14,40 TL

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.