4 KASIM 2019 PAZARTESİ KOCAELİ AT YARIŞI PAYLAŞIMLARI

4 Kasım 2019 Pazartesi Kocaeli at yarışları paylaşım alanı.

Kocaeli altılısı için yorum, kupon ve tahminlerinizi bu sayfadan paylaşabilirsiniz.

Herkese bol şanslar.

Vali (İstanbul) Koşusu’nu OĞUZBOYLU kazandı

3 Kasım Pazar günü İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda programın en önemli mücadelelerinden biri olan Vali (İstanbul) Koşusu, 4+ yaşlı 8 Arap atının katılımıyla saat 16.00’da gerçekleşti.

İstanbul’da sezonun 87. yarış günü 8 koşulu bir programa sahne olurken günün 5. mücadelesi 152.000 TL ikramiyeli G3 İstanbul Vali Koşusu’ydu. Tümü erkek 8 safkan Arap atının çekişmesinden galip çıkan isim jokeyi Ahmet Çelik idaresinde OĞUZBOYLU (Anka – Betül / Antepli) oldu. Fahriye Aslan’ın sahibi, Ümit Arslan’ın da antrenörü olduğu, Anadolu Tarım İşletmeleri yetiştirmesi safkan son galibiyetine yaklaşık 1 ay önce katıldığı TSK Koşusu’nda (G1) ulaşmıştı. 4 yaşındaki doru at bugüne dek katıldığı Grup koşularda toplam 6 birincilik, 3 ikincilik, 1 üçüncülük, 3 de dördüncülük elde etmişti.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Buca06

~ KOCAELİ ALTILISI ~

1. AYAK: 7 <<< AYAZINKIZI

2. AYAK: 2-3-1

3. AYAK: 1-2-3

4. AYAK: 4 <<< HARUN BABA

5. AYAK: 3 <<< CELALİYE

6. AYAK: 5-9-1-3-6-7-4-10

BOL ŞANSLAR..

Seedorf Ovic

KOCAELİ
1.Koşu 7 ROCK AND ROLL kazanır. 1.çifte 7/1
2.Koşu 1 KARDEŞCAN kazanır. 2.koşu sıralı ikili 1/2
3.Koşu 7 AYAZIN KIZI ve 8 FATİHİN KIZI arasında kazanan belli olur.
4.Koşu sırasız 1-2-3-4-6
5.Koşu 1 SİDELİ ve 2 BLACK WASP arasında kazanan belli olur.
6.koşu 1 numara KAPAKLICAN ve 4 HARUN BABA. 6.koşu sıralı ikili 4/1
7.koşu 4 ELIZABETH KEEN kazanır.
8.koşu sırasız 1-2-3-4-5-6-7-9-11-12
Hayırlı günler dilerim.

RISING

KV yarıştan gelen Ayazınkızı biraz geç toparlanan bir safkan..Fakat mesafenin 1500 olmasından dolayı ben tek olarak değerlendireceğim. Catastrophe da son yarışında fena koşmadı.İlk defa koşacak olmasına rağmen Sepulveda ve Kurtel ekürisinin Sugar Man de rakip olarak yazılabilecek isimler bence..

İkinci ayak Gold Fist bir adım öndeyse de ben bu ayağın oldukça karışık olduğuna inanıyorum..

Üçüncü ayak koşuya tempoyu Sideli verir diye düşünüyorum.Black Wasp ve Lord Of Time sonlarda yüklenecekler.Muhtemelen bu üç safkan arasından birinci çıkar gözüküyorsa da ben arası olmasına rağmen ne zaman ne yapacağı belli olmayan Star Ruuby’e de bir çentik atılması taraftarıyım.

Dördüncü ayak Kapaklıcan ve Harun Baba alıp başlarını giderler gibi bir durum var sanki:) Kapaklıcan nir adım önde ama Kaizbert yavrularının da nereye kadar dayanacağı belli olmuyor.Bu iki safkanın birbirini fazla yıpratması halinde Kayalaska da sonlarda kendine pay çıkarabilir.Daha önce bunu yapmışlığı var Kocaeli’de:)

Beşinci ayak geçen koşusuna göre oldukça kısalan mesafede Berdar ilk şanslı olacak. Geçen koştuğu 1500 yarışında düzlüğe kadar oldukça akışlı gelmişti.Sonlarda bir ara tempo düşer gibi olduysa da toparlanıp rakiplerine oldukça rahat cevap verdi.. Elizabeth Keen Ve Ambusher ikilisinden Ambusher’i rakip olarak görüyorum.Geçen koşuda Elizabeth Keen Berdar’a göre daha çok teşvikle gelmişti düzlüğe.Mesafenin 300 metre kısalması anne hattından dolayı işine gelebilir ama ben Berdar’ın buna cevap vereceğini düşünüyorum.Bu yüzden sprint yeteneği iyi olan Ambusher’i ekliyorum.

Son ayakta Gümüşkesen aslında bu gruptan farklı bir safkan..Ara vermiş olsa da çok sayıda çalışması mevcut ve Selim kendi ilgileniyor anladığım kadarı ile..Kalitesi ile başta yazılacak.Emirsoy’u sonlarda etkili sprinti ile rakip olarak değerlendiriyorum. Pist ayırmadam etkili olan Beratbey starta takılmadığı günlerinden birini yaşarsa sürpriz yapabilir ama benim yerim kalmadı ben iki atla geçeceğim. Herkese bol şanslar diliyorum..

Kocaeli :
1-) 7
2-) 2,6,3,5,7,8
3-) 1,2,3,6
4-) 1,4,2
5-) 2,1
6-) 6,2

20,16 TL

3
0
Tahmin paylaş.x
()
x