4 KASIM 2015 CARSAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

1- Ayak Bilindik stiliyle öne düşmesini beklediğim (1) BUZDENİZİ beyaz bayrak ayna yarışı yapmaya yakın gözüküyor. Bu mesafe de çok zor teslim olan safkanın aprantisinin hata yapmaması durumunda kazanması normal sonuç olur. Bu safkanı yakın takip edip geçebilecek tek isim ise (7) ZENGİNKIZ‘dır.

2. Ayak Grubun üstünde ki performanslarıyla göz dolduran çim piste oranla kum pistte daha iyi koştuğunu düşündüğüm DB eklentisinden sonra performansını yükselten (4) EGE ŞAHİNİ çok beklemez biraz önlere yakın yürüyebilirse artık aprantisinin de iyi tanıdığı safkanın sonlarda grubu toplamasını bekliyorum BANKOMDUR.

3. Ayak Son yarışında uygun rakiplerini geçmiş olsa da düzeldiğini gözlemlediğim son çalışmalarında da yeşil ışık yakan (3) MAXIMUS DREAM ağır kilosuna rağmen son yarışını tekrarlayabilirse 100 metre uzayan mesafede kazanmaya yakın taraftır BANKOMDUR.

4. Ayak Günün zorlu koşusunda önde çok boş kalacağına inandığım (8) ELANİLİM süratlendirmesini beklediğim koşuda favorim. Potansiyelli bir safkan olan (3) BARCELONA bu safkanın öncelikli rakibi. Sonrasında ise (2) GÖZYAŞI GECESİ, (1) İZŞAN, (9) GÜZELKAYA ve (5) MAVİDALGA yazacağım.

5. Ayak Bir başka zevkli mücadele de tam istediği mesafeyi ve şartları bulan son yarışında rakiplerine geçilmesine rağmen o gün inanın 100 metre daha olsa gruba hakim olacak olan (1) ALY GIRL net favorimdir. Düzlük üzerinde ki akışkanlığını mükemmel bulduğum (6) TWINSEA, son yarışında ön grupta kendini gereksiz yere yıpratan bu yarış aynı hatayı yapmaz ise şansını yüksek gördüğüm (3) HARD BABY ve son olarak ise bu tip mesafelerde sürprizi gerçekleştirebilecek güce sahip olan (2) CRYSTAL CLEAR yazacağım.

6. Ayak Her ne kadar (11) TORUNUM MERT grubun önüne çıksa da son yarışında beni hayal kırıklığına uğratan bu safkan favorim olacaktır. Dikkat edilmesi gerektiğini düşündüğüm her yarış kendini gösterip sonlarda dökülen kum piste ilk defa çıkacak olan koşunun sürpriz konumunda ki (9) KURT DERELİ, KAİZBERT temsilcisi (3) CANDOSTUM ön planda tututklarım. Sonrasında ise (1) AĞAZAMANI, (5) ERAYHAN, (8) KULUTLU ve (7) KIRCALI BEYİ yazacağım. Sürprizde ise (2) BABA CELAL ve (14) TURBOTAY öneririm.

ALTILI ŞABLONUM :

1- Ayak : 1,7

2. Ayak : 4 TEK

3. Ayak : 3 TEK

4. Ayak : 8,3,2,1,9,5

5. Ayak : 1,6,3,2

6. Ayak : 11,9,3,1,5,8,7,2,14

ŞABLON TUTARI : 25,92 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bycreed

Bycreed
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Serdar

Artik katilim ve grusler cok azaldi nedense ,,

Burhan Sağlam

Bol şanslar By Creed

Adrian

Başarılar Bycreed..

İstanbul Altılım

1.) 7-1-4-5-8
2.) 13-4-2-10-1-11
3.) DUKE OF KENT(4)
4.) 2-5-1-8
5.) 3-6
6.) KURT DERELİ(9)

George Thomas

Dostum can sıkmak yok. En nihayetinde şans oyunu. Senin ne atları banko ya da ilk at önerdiğini çok iyi biliyorum. Formsuz ve şanssız bir gün diyelim.

erkan

sayin admin bi kac gundur bakiyorum sayin by creed yorum yapmiyor…tekrar yorum yapickmi

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x