istanbul altili tahminleri

4 HAZİRAN 2017 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Özlenen ve beklenen koşuların startıyla mükemmel bir Pazar günü keyfi bizleri bekliyor. Sait Akson ve Kısrak Koşularının ayrı bir zevk katacağı bu İstanbul Programında herkesin yazdığı gibi gelmesi dileği ile diyerek programı yorumlamaya başlayalım;

 

 

1.KOŞU: Zorlu bir maiden koşuyla bu güzel koşu programına başlıyoruz. Koşmuş oldukları koşular neticesinde ve dereceleriyle 2-BİLBAO ve 5-GRAND EFE ön planda olsada; ilk defa start alacak olmasına rağmen uzun zamandır hazırlanan 8-KING OF LION, takip atlarımdan olan ve bu koşuda bir yerlere gelmesini bekledigim isimler 10-ROCKING OUT, 11-ROTABELLİ, 13-TROMOS, kazanması biraz daha zaman alacak gibi görünmesine rağmen ne olur ne olmaz diyerek 6-İSMİHAN ile ilk koşudan sıyrılalım.

2.KOŞU: Kalite isimler 2-NURİŞ ve 1-GOLDEN KİNG arasında gecmesini beklediğim mücadelede, 3-BODRUM KALESİ’de sonlardaki ataklarıyla rakiplerini avlayabilir. İyi olanın kazanmasını bekleyeceğim.

3.KOŞU: Dişi atlara ait G3 Koşuda; bu grupla uzaktan yakından alakası olmadığını düşündüğüm 2-TATVAN İNCİSİ birinci altılı ganyandaki BANKOMDUR.

4.KOŞU: Galoplarında müthiş dereceler yaparak hazırlanan ve geçen yarışıyla takibime takılan ve son yarışını dikkatli bir şekilde izlediğimde binicisinin teşvik dahi yapmadığını gözlemlediğim, kendi halinde koşuyu tamamlayan ve ölçü almadığım.. yarın yine muhtemelen AGF’nin son sıralarında yer alacak olan, birkaç yarış daha takibimde tutacağım ve bomba bekleyeceğim isim olan 14-AK FETİH ilk atım. Rakip gördüğüm isimler ise sırasıyla 3-KRALIN ADAMI, 1-ALİNAZİK, 8-ÖNDEREFE ve 7-KONÇERTO’dur. Bu beş safkanı ayrımsız olarak kuponuma yazacağım.

5.KOŞU: Sentetik pistte henüz geçilmeyen, lehine mesafede, sertleşen rakiplerine rağmen 9-POWER LOVE ilk atım. Yine bu pistin aşıklarından olan ve müthiş formu ve uygun kilosuyla 10-ULUDAZ ilk rakibidir. Ben birinci altılımda iki isimle geçeceğim. Dileyen bu iki isimle risk alabilir. Ancak son koşularına oranla kolaylaşan rakipleri yanında 3-ASLANAĞZI, yarış kazanmada zorluk çeksede 2-YAGIZINOĞLU ve sahip değistirdikten sonra bir koşu gören 6-HARPUTLUNUN OĞLU imkanlar dahilinde sırasıyla kuponlarda bulundurulması gereken isimlerdir.

6.KOŞU: Gazi yolundaki en önemli provalardan olan G2 Sait Akson Koşusunda; Erkek Tay Denemeyi kazanarak Gazi’nin favorilerinden olan 9-PERSHİNG’in birkez daha kazanması olağan neticedir. 2.Altılı Ganyandaki 1. BANKOMDUR. Yıkmak isteyenlere, kazandığı sin Sadık Eliyeşil Koşusu sonrası doping tespit edilen, cezası ödenerek tekrar pistlere dönen ve sıkı hazırlanan 3-FINESSE, eksik koşu tecrübesine rağmen son yarışında önemli rakiplerini geride bırakan ve pekte zorlanmayan 11-ZAFER ATEŞİ favorinin biraz sallanması halinde devreye girebilecek önemli rakiplerdir..

7.KOŞU: Sevdiği pist ve mesafede start alan, grubun mesafedeki en iyi derecesine sahip ismi, galoplarında etkili derecelerle hazırlanan formda jokeyi A.Çelik idaresinde 3-METECİK benim 2.Altılı Ganyandaki 2. BANKOMDUR..

8.KOŞU: Geldik Kısrak Koşusuna.. Şampiyon 18-WANETA birkez daha sahada ve yine kazanması olağan neticedir. Dileyen Banko olarak kullanabilir. Ancak ben uzayan her mesafenin şampiyonun zararına olacağını düşünenlerdenim. Oyüzden yanına, Waneta’nın tam tersine uzayan her mesafenin lehine olan ve uzun mesafeli koşuları seven, çimde ikide iki yapan 13-PERCEPTİON, son yarışlarıyla sınıf atlamak isteyen ve gösterişli yarışlar kazanan 12-PAN İDOL, son Glen’in kazanmış olduğu 1600 metrelik G2 koşuda cok güçlü gelen ve arka arkaya ikicilik ve üçüncülük yapan 6-FLASHİNG GİRL ve 17-TARSUS BEYAZI ve D.T.D’de mesafe istediğini gözlemlediğim 4-BLACK CHINESE yazarak olası bir bombayı bekleyeceğim.. (NOT: Geçen sene bu koşuyu AGF’nin son ismi Tenerife Song 77.60 ganyanla kazanmıştır.)

9.KOŞU: Son koşmuş olduğu Şartlı4 yarışta bile ön planda tutulan, ancak yakın ara tabela dışı kalmasına raģmen, cim pistte ilk koşusunda 1200 metrede 1.11.52 gibi gayet güzel bir bitiriş derecesi çıkaran 8-NİCANOR ilk tayım. Koşmuş oldukları yarışlar neticesinde favori konumunda olmayı hakeden 5-GENEROUS ALY ve 10-SAILING KNIGIHT ilk rakiplerdir. Galopları gayet tatminkar ve son koşusundan yakın ara 5.lik alarak ayrılan ve formunu yükselten 12-TREE OF WİSDOM sürpriz olarak İstanbuldaki son ismimdir..

1.ALTILI TAHMİNLERİM

2-5-8-10-11-13-6

1-2-3

2 TATVAN İNCİSİ

14-3-1-8-7

9-10

9-3-11

2.ALTILI TAHMİNİM

14-3-1-8-7

9-10-2-3-6

9 PERSHİNG // 3-11

3 METECİK

18-13-12-6-17-4

8-5-10-12

Herkese BOL ŞANSLAR..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol sanslar

ZEKİ zecirli

Kupon mükemmel, yalnız. Navahonun ve agah İn hiçim sansı yok

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x