Ana Sayfa / Tahminler / 4 HAZİRAN 2015 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

4 HAZİRAN 2015 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

1. Ayak Günün ilk ayağında yarışların kuma alınma ihtimalinin çok yüksek olduğunu düşünerekten ön gruba yakın yürümesini beklediğim son yarışında daha güçlü rakipleriyle boy ölçüşen o yarışına göre 5 kilo avantajı elinde bulunduran (13) ZÜLUMKAR BANKOMDUR.

2. Ayak Son yarışında ki çim performansını dikkate almadığım kum pistte daha iyi sonuç elde edecek güçte olan (9) GÖKBURCU favorimdir. Bu safkana rakip olarak (1) BİLDENHAN, (6) TANKAL, (7) YAHŞİHAN, (2) DİVAN BEYİ, (5) SİNGAPORE PRENSİ, (10) KAZAN GÜLÜ, (12) TOYDEMİR YÜREK yazacağım.

3. Ayak Ara sonrası yarış gören bu gruptan üstün duruşuyla (7) UNICORNUS, kum pistte daha etkili koşacak olan (1) SABO BEY, son yarışıyla düzeldiğini gözlemlediğim (6) MY PORTOFİNO,  piste yabancı olmayan (9) PETEKCAN, kalite farklarıyla (4) DASKYLEION ve (2) NEIGHBOUR SOLDIER sürprizde ise son yarışını dikkate almadığım (8) MARA DESPINA yazacağım.

4. Ayak Seyir zevkinin yüksek olacağı bu koşuda yüksek ihtimalle numarayı ATİKTAY alacaktır. Onun hemen arkasına temposuna ayak uydurabilecek tek bir safkan var o da UÇARLIM olacaktır. Son düzlüğe kadar liderliği kabullenmesini beklediğim ATİKTAY'ın düzlük dönülür dönülmez bu safkandan sıyrılmasını düşündüğüm geride ki güçlü rakibi GÜMBÜRGÜMBÜR'e direnmesini beklediğim (8) UÇARLIM Favorim olacak. Bu safkanın tek rakibinin ise (1) GÜMBÜRGÜMBÜR olmasını bekliyorum.

5. Ayak Henüz kendisi kadar hazır olmayan rakiplerinin mücadelesinde önde süratli bir tempo oluşmasını beklediğim koşuda geriden etkili gelebilecek tek bir safkan gördüm o da (7) YALÇINIM. Çim piste nazaran kum pistte daha etkili olan safkanın bugün maidendan çıkmak için çok uygun bir grup yakaladığını gördüm. Büyük bir aksilik yaşamaması durumunda maidendan çıkması olağan neticedir BANKOMDUR.

6. Ayak Karışık bulduğum koşuda bu yarış çok etkili koşmasını beklediğim (2) SANTA CLARA favorim olacak. Bu safkana rakip olarak : (7) DAUGAVA, (4) DERSPLAY, (1) AMAZING LOVE, (13) DOCTOR VOLKAN.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 13 TEK

2. Ayak : 9,1,6,7,2,5,10,12

3. Ayak : 7,1,6,9,4,2,8

4. Ayak : 8,1

5. Ayak : 7 TEK

6. Ayak : 2,7,4,1,13

ŞABLON TUTARI : 33,60 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

 

Hakkında Bycreed

Bycreed

6 yorum

  1. Altilim 2.3.4.5.7.13….5.6…..2.4.7.8.9….1….1.3.4.5.7.8…H..bol şans herkese

  2. Çim yarışları kuma akındı

  3. Bycreed

    Çıkan safkanlar yerine 2. Ayak 3. Asafhan 4. Ayak 3 atiktay eklenmiştir.

  4. Abi izmire şablonun yokmu.

  5. arkadaşlar gümbürgümbür gibi bir at neden daha yüksek ödüllü olan koşularda veya grup 1 kpşularda koşturulmuyor? çok detaylı bilmiyorum at yarışlarını zevk için oynarım ama bu at çok başarılı,neden hep alt sınıf rakiplerle koşuyor?

    • Orijini sebebiyle açık yarışlara katılamazlar. Yurtdışından ithal edilen aygırların yavruları açık yarış koşamaz. Yönetmelik bu şekilde. Grup 2 yarışı var 2 tane, onlarda Enternasyonel koşular. Sadece KV koşabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir