Ana Sayfa / Tahminler / 4 HAZİRAN 2015 ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (MUSTAFA KEMAL)

4 HAZİRAN 2015 ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (MUSTAFA KEMAL)

ANKARA da yüksek bir ihtimalle çim yarışları yağış nedeniyle kuma alınacaktır. Benimde yorumlarımı bu doğrultuda hazırladığımı bilmenizi isterim.. Ayrıca yarın herkes tarafından ön planda tutulacak olan 5.KOŞU da koşacak olan (4)- DASKYLEİON ve 6.KOŞU da koşacak olan (1)-GÜMBÜRGÜMBÜR benimde bankolarım bu iki safkanı tek bırakıp diğer ayaklarda süpriz bir netice olacağını umut ediyorum.

1.AYAK:
Kum performansı rakiplerinden oldukça üstün olan (13)-ZÜLUMKAR, son yarışında Laşin isimli safkana direnememişti hatırlarsanız, bugün rakipler hem daha uygun hemde binicisi bu kez safkanın gücünün bilincinde olarak yarışacak yani safkanı tanıyacak, alternatif BANKOMDUR...
Yine dinçlikle koşacak olan (11)-MOĞOLGÜLÜ, Ömer KAYA tercihiyle  (6)-ECEHANIM, sürekliliği olmayan ama bugün için çok ters bir yarış beklediğim bir diğer isim (1)-ALMİLA rakip isimlerdir...
2.AYAK:
(7)-YAHŞİHAN Yaşarcık yavrusu safkan Razyana nın da anne kardeşi ilk yarışında bir varlık gösterememiş olabilir ama bugün yarışa galoplarınında üzerine kata kata geldiği görülüyor ve bu kez kapalı gözlükle yarışacak olan safkan kumda ters bir yarış çıkarabilirDİKKAT.
Diğer isimler şablonumdadır...
3.AYAK:
(4)- DASKYLEİON BANKOM...
 
4.AYAK:
 
(1)-GÜMBÜR GÜMBÜR BANKOM
5.AYAK:
(8)-YENİAĞA bir adım önde tuttuğum isim keza ilk startı başarılı sayılır bu tayın orijin olarak da kuma yatkınlığı mevcut babasının Ağakaraca olması safkanın çimci olduğunu akla getirebilir lakin Frikya, Gökbakır, Göreme ile babadan kardeş bir safkan. Nurettin Şen ile galoplarını yapmış Nurettin Şen ile start alacak olan safkan diğer alternatif BANKO adayımdır. Rakipleri şablonumdadır.
6.AYAK:
Aslında kim gelirse şaşırmayacağım bir koşu ben bu ayağı biraz sağlama almak istiyorum ve 8 at ile geçmek istiyorum. Sıralamam şablonumdadır.
ALTILI ŞABLONUM:
1. AYAK: 13///11,6,1
2. AYAK: 7,6,10,9,12,1,11,2,4
3. AYAK: 4
4. AYAK: 1
5. AYAK: 8////9,10,5,7,13,11,12,1,4
6. AYAK: 8,10,9,7,4,11,2,3

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
erdal
Ziyaretçi
erdal

bugün gümbürgümbürün rakibi çok bana göre süpriz..

soner
Ziyaretçi
soner

Hayırlı geceler program çalışman gayet güzel mustafa abi. Abi senden ricam bu çalışmalarının yanında 7 li plase içinde önerilerde bulunmanı rica edecem abi yazdığın gibi gelmesi dileğimle.

uçarlıım
Ziyaretçi
uçarlıım

uçarlım bankooo kimse geçemeeez beeen at sahibiyle konuştuuum tek rakibimiiiz atiktay dediii gümbürgümübürü rahip olarak görmüyolar bilee ama yinedee iyi attır gümbür gümbür :)

ali
Ziyaretçi
ali

Arkadaşlar çim kuma alındı ilk ayak 13 tek olur

Mustafa Kemal
Ziyaretçi
mustafa kemal

3.KOŞU: 10
4.KOSU: 4,2
5.KOŞU: 12,5,9,10
6.KOŞU: 8,5,4,3,7
7.KOŞU: 7,2,5,1
8.KOŞU: 10,3,7
9.KOŞU: 7

İZMİR SABLONUM

Mustafa Kemal
Ziyaretçi
mustafa kemal

Tebriklerini ileten iletmeyen herkese teşekkür ederim.

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Tebrıkler mustafa abıcım oynamadık ama

Yazar: Mustafa Kemal

Mustafa Kemal
Adım, Mustafa Kemal 1979 doğumluyum.