4 EYLÜL DİYARBAKIR ALTILI TAHMİNLERİ ( SEFAKÖYLÜ ERDOĞAN)

DİYARBAKIR  yarışları herkese hayırlı olsun…

İlk gün olması sebebiyle bugün koşacak safkanların ayakları düz basmasını ve  koşuların hilesiz  geçerek yarışseverlere olumlu izlenimler  bırakması hayırlı kazançlar vermesi temennisiyle bir sezon vesile olur.

Pek ümitli olmasamda   yarış severlerin  dikkatli kuponlar yapması gerekir.

1.koşu::: Formu yerinde ve iddalı 8 ROJBAŞ  mesafesinde  favorimdir.Bu pisti çok seven  safkanlardan 4 KÜÇÜK ÜTÜCÜ ve  3 AĞAASLAN  çok ciddi rakip konumundalar.. 5 MAGNIFIQUE  ile 1 MACKHALIA  yarışta ihmal edilmemesi gereken safkanlar.

2.Koşu::: Maiden Yarışı olması  ile 3 SİTEMKAR formda binicisi ile istim üzerinde olup başta düşünülmelidir.son 3.lükleri   beğenilen safkanlar  1 BARIŞAĞA  ile 8 KONAÇHANIM  formlarıyla iddalılar.6. SURUÇATEŞİ ,9 RİZELİ, 7 GÜNIŞIKKIZI ,  hataları geri çevirmeyecek olup maidenden çıkmak  uğraşı verebilirler.

3.Koşu:::  İlk kez koşacak  olup bu yarışa ciddi galoplarla Hazırlanan  7 GÜLSEREN GÜLÜ  Formda binicisi F.Yardımcı ile banko……

2.ALTILIM

1.Ayak>>>  Mesafenin kısa olması 6 SCUDETTO safkanın lehine olup yarışı kenter kazanacak güçte  ,en yakın rakibi son yarışını  bu mesafede kazanan 5 BOSSY  …2013 te bu pistte  6 SCUDETTO’yu geçen  8 SUN RESİTAL  nostalji peşinde , formda binicisi H.yııldırım idaresinde 2 EBU EMİR  son yarışın izlerini kapatıp rakiplerinin hatasını bekler.

2.Ayak>>> Mesafeyi seven formda safkan 1 SEMETEY OĞLU en şanslı isimdir. 2 CANKURUŞ bu kez mesafesinde güven verirken, KESENAĞA(3) galobunda formda görünerek  iddialıdır. 10 ZULUT HASAN  ve  13 SENBEN sürpriz atlarım.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: erdo751

Avatar