Ana Sayfa / Tahminler / 4 EYLÜL 2018 DİYARBAKIR ALTILI VE AT YARIŞI YORUMLARI

4 EYLÜL 2018 DİYARBAKIR ALTILI VE AT YARIŞI YORUMLARI

Diyarbakır at yarışı sezonu 4 Eylül 2018 itibariyle açılıyor. Sezonun ilk gününde toplam 8 koşuluk bir program var.

Altılı ganyan saat 15:30'da 3. koşu ile başlayacak. Gece yarışlarında ise Kocaeli at yarışları yapılacaktır.

Bu zorlu yarış gününde kuponlarınızı bu sayfa altından paylaşabilir ve yorumlayabilirsiniz.

Takipçilerimize bol şanslar dileriz.

Diyarbakır Hipodromu

Türkiye’ nin sekizinci hipodromu olan Diyarbakır Hipodromu, 1.494,750 m2 arazi üzerinde yer almakta olup şehir merkezine 22 km uzaklıktadır. İlk resmi yarışlar; 23 Eylül 2009 tarihinde 10 yarış günü olarak yapılmış olup yarışseverlerin de ilgisi ile Diyarbakır Hipodromu'nda at yarışı heyecanı her geçen gün artarak devam etmektedir. Türkiye’nin en büyük arazisine sahip olan Diyarbakır Hipodromu arazisi içerisinde; Modern İdari Binası ve 1.357 Adet Seyirci Koltuğu, 220 Adet VİP Koltuğa sahip büyük Tribün Binası ve Modern At Hastanesi ile dikkat çekmektedir. Jokey Odası, Eyerleme, Doping Binası, At Rampası, Kuru Ot ve Yem Deposu, Güvenlik Binası, Pony Club (4 box), Kırkahvesi (berber dükkanı, market), 3 Adet Kamera Kulesi, 61 m2 LED TV ile At İlgililerine ve Yarış Severlere hizmet vermektedir. Pansiyonlar Bölgesinde 19 blok çift katlı 456 adet Box Ahır yer almaktadır.

Yaklaşık 200 dekar araziye 20 bin adet değişik türlerde fidan dikilmiş ve bu arazinin 50 dekarı Piknik ve Mesire alanı olarak düzenlenmiş olup yarışseverlerin ve halkın istifadesine sunulmuştur.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Deniz56
Ziyaretçi
Deniz56

Hepinize bol şanslar Arkadaşlar Diyarbakir da il? Gun olduğu ićin tam olarak bir kanaate varmamiz ćok zor olsada eski yarişlari goz onunde bulundurarak tahminlerimi yaziyorum ayni zamanda yatiracağim kuponu sizlerlen paylaşiyorum umarim başarili olmuş olurum

Tayyip dede
Ziyaretçi
Tayyip dede

Bugün Diyarbakır’da oldukça ilginç bi program var bulup bulabileceği en uygun grupta koşan Muhlis hoca banko

DELİMAVİ
Ziyaretçi
DELİMAVİ

Herkese bol şanslar

Bilal
Ziyaretçi
Bilal

Bol şanslar

İsmail
Ziyaretçi
İsmail

Tüm yarış sevenlere bol şans diyarbakır programı 3 koşu bence bindallı bu grupta söz sahibi olur. Gelelim 6 koşu muhlishoca bu grupta söz sahibi olur ve 7 koşu son viraj tek olur diye düşünüyorum.bol şans.

kartal34
Ziyaretçi
kartal34

diyarbakır

DELİMAVİ
Ziyaretçi
DELİMAVİ

Bilal dost iyi ki geldin…..Ben Bilal olmaktan kurtuldum :))
Güldür güldür deki gibi

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.