Ana Sayfa / Tahminler / 4 EKİM 2016 DİYARBAKIR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ErtanBEY) Para Diyarbakır’da
diyarbakir altili tahminleri ertanbey

4 EKİM 2016 DİYARBAKIR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ErtanBEY) Para Diyarbakır’da

1.KOŞU : Yarış hayatı boyunca koşu kazanmayı becerememiş tayların mücadelesinde ilk yarışında ekürisiyle birlikte çok Ümit beslediğim fakat startta kalınca grubu çok gerilerde takip etmek zorunda kalan,son yarışında ise yine adaptasyon sorunu yaşayınca birinciyi sürekli 100metre geride takip etsede bana göre tatminkâr bir koşu çıkartan,son hazırlıklarını gayet pırıltılı bulduğum takibime girip kazananana kadar vazgeçmeyeceğim (11)UNİVERSE FALCON çok risklide olsa benim kuponumda günün en sağlam bankosu olarak altılı ganyanımı süsleyecektir..İnanın çok güvendiğim için diğer safkanlarla hiç bakmadım dileyen kendi tuttuğu atlarla ilk ayağı kalabalık geçebilir fakat ben kesinlikle tekle başlayacağım ve en azından şansımı deneyip yatarsam aynı kuponla 5liye devam edeceğim..

SIRALAMAM : (11) BANKO

2.AYAK : Kısa mesafenin etkili atlarının bir araya geldiği mücadele nefes kesecek..Benim bu yarışta favorim çalışmalarını ve idman durumunu çok beğendiğim her an yarış vurmasını beklediğim (2)KARAKANTOS ilk safkanım olacaktır.Bu gruptan bir tık üstün olduğunu düşündüğüm (1)DIGOR,Bir süre ara verip dinlendirilen ve bu yarışa iyi hazırlanan yarış hayatının son demlerine gelen ve son iki koşusu kalan (3)AYÇIRA ,geçen yarışta çok tuttuğum ve çok paramı yiyen ama hala takibimde özellikle bu mesafelerde en önde tuttuklarımdan bu yarışa hedef yapılarak hazırlanan (5)AĞAOSMAN arasında zevkli bir mücadele bekliyorum.Mesafesinde (4)DİDİMOĞLU ve iyi hazırlıklarıyla (9)DALLICALI yeri olanlarca değerlendirilebilir..

SIRALAMAM : 2,1,3,5,4 / 9

3.AYAK : Içinden çıkamadığım ve zamanımı en çok yiyen ayak oldu (12)FASTEST MAN geçen yarışta çok iyi koştu,çalışmaları çok iyi, İSTANBUL sentetik pistte galop yapar gibi dereceler yapan (4)SIVEREK BEYİ,6aydır koşmasada bir süredir muntazam idmanda olduğunu öğrendiğim (5)SOKOLLU, formda safkanlardan (3)ROYAL ASHLEY, bir önceki yarışının ve iyi galoplarının hatırına (6)WHİTE IRON, sevdiği koşullarda (8)ROYAL SİGNATURE, Ağır kilosuna rağmen (1)BRAVE GREY ile (2)ESENPOYRAZ ve son grup3 yarışını çok önemsemediğim bir önceki 3yarıştan ikisini uzak kazanırken göz kamaştıran ve uzunda yine yaz diye not aldığım (10)GALLOPİNG WİSDAM yazarak rahat bir yarış seyretmek niyetindeyim. Hatta belkide yaşlı kurt (11)ERTEKİNBEYİ...

SIRALAMAM : 12,4,5,3,6,8,1,2,10

4.AYAK : Son Cumartesi galobunda 600/41 400/28 civarlarında Diyarbakır için oldukça iyi sayılabilecek derece yapan bir önceki yarışındada banko önerdiğim ama hayal kırıklığı yaratan (10)PRENSES SARA ve iki yarış Öncesinde Urfa'da grup3 koşudaki 3.lüğü ve kv7 yarıştaki tabelasıyla ilgimi çekip aklıma Yazdığım iyi idman durumuyla (2)SONBABA koşuya ağırlığını koymasını beklediğim iki isimdir..Her yarışta birbirlerine Üstünlük kurabilen (4)VİNDIRHAT, (1)BİRADERHAN, (5)YEMCİREŞİT ve günün olağan şüpheli favorisi (3)TAŞÇI PEHLİVAN ile bu ayağı sağlama almakta fayda var..Bu ayakta her an değişik sonuçlar Çıkabilir o Yüzden tuttuğunuz diğer atlarıda eklemenizde fayda var derim.

SIRALAMAM : 10,2 / 4,1,5,3

5.AYAK : Zurnanın Zırt dediği yer Allah ne verdiyse bütçeye göre Hepsine kadar gider bu ayak ben öyle yapacağım sizede çok at yazmanızı tavsiye ederim.Favorim ise ilk yarışında 1.50ye koşup sonrasında Ateş Suyu ve GRAN Emporiom arkasındaki 5.liğinden sonra 6 ay ortadan kaybolup yarış hazırlıklarını iyi bulduğum orjin olarak anne kan hattıyla ön plana çıkan (9)RACING BULL ve ilk yarışında çok beklenti içinde bulunulan ve ciddi favori olarak Çıktığı Urfa Pistinde net sonuncu olarak yarış tamamlamasına rağmen güçlü pedigrisiyle (8)PRECİOUS STORM ve gruptan daha önde gözüksede hala maiden olan (3)GERI DÖN Öne çıkardıklarım..

SIRALAMAM : Kesinlikle HEPSİ fakat kupon küçültmek için sıralamam ALTILI şablonumda olacaktır..

6.AYAK : Geçen hafta Elazığ'da çok beklentim olan ve takibimde en Üstte yer verip üzerine çok hayaller kurduğum fakat yarışı çok iyi takip ederken önce ilk virajda Dışa savrulup düzlük üzerinde N.Altın'ın teşvikleriyle tekrar gruba dahil olan fakat son viraj üzerinde tekrar dışa savrulup geri toparlanmayıp bariyerlerle KARDEŞ olduğundan net sonuncu olan ama o yarışı hiiiçç olmamış gibi yine bu yarıştada gözbebeğim olan (1)MIZARBEYİ iç kulvardan alacağı startla bugün yarışı içten devam ettirebilirse Ferit ile bence rahat kazanacaktır,Alternatif BANKOMDUR,,Rakip olarak ise arka arkaya koştuğu başarılı yarışlarıyla mükemmel forma ulaşan bu grupta mesafenin en iyilerinden (2)YALNIZKARTAL favorimin en yakın rakibidir..

SIRALAMAM : 1 / 2

ALTILI Şablonum: 

11

2,1,3,5,4

12,4,3,6,8,10

10,2,4,1,5,3

9,8,3,10,1,2,6,7,4

1 / 2

 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

26
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
dragon
Üye

Bol şanslar.bu mizarbeyini bende tutuyorum.ama birturlu kazanamıyor.bugunde bilmiyorum nasıl altılı kurcagimi.belki mizarbeyini tek atarım.birgun kazanır elbet.

Adrian
Üye

Ertan Reis başarılar :)

Bombaci
Üye

Yine pazarlama taktiği. Para Diyarbakır’da ded8n geldik. Hadi hayırlısı 😎

Bombaci
Üye

Uhhh o ne 😂😂😂😂 %2 oynanma oranı 9. At Ertan bana böyle gel 😎 süper valla bol şans

dragon
Üye

Bu dragon hangi dragon benmiyim:)

admin
Yönetici

Bol şanslar

dragon
Üye

şablon yaklaşık şöyle olcak:
1.ayak:5
2.ayak:1,2,3,4,5,6,7,10.11
3.ayak:1,3,4,6,10
4.ayak:3,4,5,8
5.ayak:10
6.ayak:1,2 şimdilik bunu düşünüyorum.tabelayı tek atabilsem iyi olcakçşimdilik 10 tek düşünüyorum

Bombaci
Üye

Ertan üçüncü koşuda muhtamelere bakacağım. Eğer 11 numaraya bir tane çifte göreyim. Tek aticam. Yoksa oynamayacağım zaten.

34proof34
Ziyaretçi
34proof34

Kafada fidan han gelsin

dragon
Üye

gene 5 te kaldım.kaderim degişmiyor

Yazar: ERTANBEY

Avatar
1978 yılında doğup Turkiyede büyüyen at yarışını hobi olarak gören ve eğlenmek için oynayan birisiyim.Özel bir şirkette çalışıyorum.amacım bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak.umarım karşılıklı etkileşim ile bunu sağlarız.