4 Ekim 2013 Bursa At Yarışı Tahminleri

Bursa At Yarışı Tahminleri

 • 1. AYAK

  4 – KILIÇLI ve 8 – ÇERKEZKÖY GÜZELİ favorilerim. 5 – MUHTARINOĞLU, 2 – GENÇ ESKİŞEHİR BEYİ, 10 – NURLUCA, 3 – KASTAMONU BEYİ ve 9 – KAR GÜZELİ çok at düşünenler için ideal safkanlar.

 • 2. AYAK

  9 – HATİPOĞLU son koşusunda düzeldiğini belli etti, bu yarış daha farklı koşacaktır, bankom. Rakip arayanlar için sırlamama ise; 6 – ADAMANT biraz geç kalmış sprinti ile 4.cü olurken çok diri gözüküyordu. 5 – ATALANTE takibimizde sürprizciler için oldukça cazip. 2 – BRAVE GREY plasede olup 12 – COLTS NECK bomboş kilosu ile bombayı patlatabilir.

 • 3. AYAK

  Ekürilerden 7 – GURBETKAYA ve 3 – YALÇINER ön planda. 1 – ÇALIŞKAN ve 8 – KARELİN mesafelerinde mutlaka yazılmalı. 2 – KARADENİZ sürekli kupon şişrmeye devam ediyor, yine onsuz kupon yapamaycağız. 9 – YÖRÜKEFE sürpriz.

 • 4. AYAK

  6 – TWINSEA, 5 – DİLEĞİN KIZI, 2 – MY KONOS, 1 – LADY DORA ve 3 – SPRING BREEZE sıralaması ile bu ayak sürprize gidiyorum.

 • 5. AYAK

  1 – STOP STOPPING ME süper formu ile 62 kiloda da favorim. 11 – SPEED OF LIGHT son koşusunda tabelayı tamamlarken oldukça diri gözüküyordu, bu koşuya daha iyi hazırlıklarla gelecek. 9 – ICE FOUNTAIN gücü yettiği kadar saldıracak, formu iyi plasede öneririm.

 • 6. AYAK

  12 – YETİŞ sürekli ilerleyen formu ile uygun grupta bankom.

  BOL ŞANSLAR
Günün Kuponu
31.5 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
2
3
4
5
8
9
10
9
1
2
7
8
9
H
1
9
11
12
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.