Ana Sayfa / Tahminler / 4 ARALIK 2017 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

4 ARALIK 2017 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.ayak: Formda isimler MANZARA-7- ve MASANDRA-8-’ya öncelikli şansı tanıdığım koşuda bu safkanların mücadelesine,bu koşuya oldukça etkili hazırlanan CRAZY CHICK-4- ve bu kez farklı bir koşu çıkatmasını beklediğim ANFIELD-1- katılmaya çalışacak olup  işinin ehli bir ekip tarafından hazırlanan PRECIOUS BIRD-9- ihmale gelmez

2.ayak: Son kazandığı koşuda oldukça diri gözüken KRALINADAMI-7- seriye bağlayabilir.Pist ve mesafenin etkili isimleri AĞACEMAL-6- ve ABHER-5- bu safkanın yakın rakipleri konumunda.

3.ayak: Pist ve mesafeye yatkın DRUMMER-3- favorim.Son koşusunu oldukça beğendiğim AKHTAMAR-9- öncelikli rakibidir.Bu gruba yetebilecek performansları ile DOCTOR HOUSE-8-, YİĞİTER-4- ve  KUPALIM-2- daha sonra şans verdiğim isimler olup genellikle çim pist koşularını tercihlese de etkili olabileceği grupta MARK HOLMES-1- daha sonra.

4.ayak: Pist  ve mesafenin en etkili ismi RAZİYEANA-3- kantarmasına iyice alıştığı binicisi ile sahadan zaferle ayrılmaya yakın, program üzerindeki en mantıklı seçenek olduğunu düşünüyorum.

5.ayak: Bu koşuya oldukça iyi hazırlanan STORM OF THE CITY-8- koşunun en şanslı ismi konumunda.Performansları yeterli IMMORTAL LIFE-3-, PELORIOS-6- ve ÖCALTAY-5- daha sonra şans verilebilecek safkanlar.İlk kez kuma çıkan ve bu kez daha etkili koşmasını beklediğim safkan ELEVATED-2- sürpriz şansı verdiğim isim.

6.ayak:Son koşularını kazanırken etkili gözüken KARACAKURT-3-ev MARUFTAY-14- öncelikli. Grubun etkili bitiriş derecelerine sahip ismi REŞİTBEY-9- ihmale gelmez.Bu grup için yeterli sayılabilecek performansı ile HANIMINOĞLU-8- ve bir süre ara vermiş olmasına karşın bu koşuya iyi hazırlanan COŞKUN ÜSTAD-7- son ayağın sigortaları olurlar görüşündeyim.

Kupon

7-8-4-1-9

7-6-5

3-9-8-4//2-1

3

8-3-6//5-2

3-14-9//8-7

32,4//135 tl

COMMANDANTE
Üye

bol şanslar binba

yavuzhan41
Üye

Bol şanslar

ETC
Üye

binbaaaa..
şansın kralı, talihin aydınlığı ile…
işin rast gitsin dostum

Fedi
Ziyaretçi
Fedi

Süpersin

Yazar: binbastar

binbastar
1982 Bursa doğumluyum. Maden Mühendisiyim.Uzun yıllar yurtdışında birçok farklı ülkede ve şehirde çalıştım.Şu anda İstanbul'da yaşıyorum.1993 senesinden beri amatör olarak at yarışları ile ilgilenmekteyim.Koyu bir Beşiktaş taraftarıyım.Ayrıca yine amatör olarak edebiyat, fitness, sinema, yüzme ve satranç ile ilgilenmekteyim.Mümkün olduğunca geniş ve paylaşımcı bir yarışsever kitlesine ulaşarak, at yarışına amatör veya profesyonel bahis anlamında gönül vermiş insanlara bir nebze faydalı olabilmek adına buradayım.