Ana Sayfa / Tahminler / 4 ARALIK 2017 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

4 ARALIK 2017 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.ayak: Formda isimler MANZARA-7- ve MASANDRA-8-’ya öncelikli şansı tanıdığım koşuda bu safkanların mücadelesine,bu koşuya oldukça etkili hazırlanan CRAZY CHICK-4- ve bu kez farklı bir koşu çıkatmasını beklediğim ANFIELD-1- katılmaya çalışacak olup  işinin ehli bir ekip tarafından hazırlanan PRECIOUS BIRD-9- ihmale gelmez

2.ayak: Son kazandığı koşuda oldukça diri gözüken KRALINADAMI-7- seriye bağlayabilir.Pist ve mesafenin etkili isimleri AĞACEMAL-6- ve ABHER-5- bu safkanın yakın rakipleri konumunda.

3.ayak: Pist ve mesafeye yatkın DRUMMER-3- favorim.Son koşusunu oldukça beğendiğim AKHTAMAR-9- öncelikli rakibidir.Bu gruba yetebilecek performansları ile DOCTOR HOUSE-8-, YİĞİTER-4- ve  KUPALIM-2- daha sonra şans verdiğim isimler olup genellikle çim pist koşularını tercihlese de etkili olabileceği grupta MARK HOLMES-1- daha sonra.

4.ayak: Pist  ve mesafenin en etkili ismi RAZİYEANA-3- kantarmasına iyice alıştığı binicisi ile sahadan zaferle ayrılmaya yakın, program üzerindeki en mantıklı seçenek olduğunu düşünüyorum.

5.ayak: Bu koşuya oldukça iyi hazırlanan STORM OF THE CITY-8- koşunun en şanslı ismi konumunda.Performansları yeterli IMMORTAL LIFE-3-, PELORIOS-6- ve ÖCALTAY-5- daha sonra şans verilebilecek safkanlar.İlk kez kuma çıkan ve bu kez daha etkili koşmasını beklediğim safkan ELEVATED-2- sürpriz şansı verdiğim isim.

6.ayak:Son koşularını kazanırken etkili gözüken KARACAKURT-3-ev MARUFTAY-14- öncelikli. Grubun etkili bitiriş derecelerine sahip ismi REŞİTBEY-9- ihmale gelmez.Bu grup için yeterli sayılabilecek performansı ile HANIMINOĞLU-8- ve bir süre ara vermiş olmasına karşın bu koşuya iyi hazırlanan COŞKUN ÜSTAD-7- son ayağın sigortaları olurlar görüşündeyim.

Kupon

7-8-4-1-9

7-6-5

3-9-8-4//2-1

3

8-3-6//5-2

3-14-9//8-7

32,4//135 tl

COMMANDANTE
Üye

bol şanslar binba

yavuzhan41
Üye

Bol şanslar

ETC
Üye

binbaaaa..
şansın kralı, talihin aydınlığı ile…
işin rast gitsin dostum

Fedi
Ziyaretçi
Fedi

Süpersin

Yazar: binbastar

Avatar