4 AĞUSTOS 2019 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

İstanbul’da ilk koşu saat 14:00’da başlar. Şimdiden bol şanslar ve keyifli pazarlar dilerim.

1.KOŞU: 6 SPREAD THE JOY yükselttiği formu ile kum pistte de çok şanslı. 4 MAKARACI ÇOCUK iyi form tuttu ama sık koşuyor. 6 SPREAD THE JOY bankom.

2.KOŞU: İlk defa koşacak isimlerinde en iyi galoplar 5 ÖZGÜNSTONE ve 3 KRALÖMER’de. Bütün isimlerin galopları genel olarak iyi. 2 isimle risk alınabilir, aksi hepsidir.

3.AYAK: 1 UĞUR BUBAM ara sonrası iyi çalışmalarla çim piste dönüyor. Eksik koşarsa 4 UÇAN FİL zorlayabilir.

4.AYAK: 7 VAHŞİ KIZ ve ekürisi uygun gruplarda çok rahat takılıyorlar, Bursa’dan çok farklı kazanarak gelen 6 THE LAST SQUAD ölçülebilir bir dereceye sahip değil. Sert rakip çıkabilir. Madem yıktım 2 BANES’i de sürprizde ekliyorum.

5.AYAK: 8 SÜRGÜNTAY iki yarıştır %50 agf ile kuponları çöpe attırıyor. Uzayan mesafe lehine gözükse de 12 AYNİŞAN, 3 BAŞ HÜKÜMDAR, 2 BABAİSMAİL, 7 OĞLUM SERKAN ve 5 DEMİRPERDE ekürileri favorinin rakipleridir.

6.KOŞU: Her ihtimale açık koşuda 3 MAKAMBO, 1 OBRADA, 4 WINCHESTER, 9 TOPANGA, 7 FIRE AND SMOKE ve 8 HIDDEN JEWELS sıralamam.

KUPON

6
5-3 // H
1-4
7-6-2
8-12-3-2-7(5)
3-1-4-9-7-8

2.ALTILI

Banes jokeyini attı. İlk ayağı da tek bırakıyorum.

7
8-12-3-2-7(5)
3-1-4-9-7-8
4-2
12
11-6-9-5(10)

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
54 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
SEDO

İ S T A N B U L
===========
ÖNCELİKLE PATRON KARDEŞİMİZE TEBRİKLER. ADMİNE DE AYRI TEBRİK ŞANSIZLIK.
YİNE HAFTA SONU HİPODROMDAYIZ. GÜZEL KOŞULAR VAR.

1) Handikap koşu ile başlıyoruz. Uzun mesafeli sentetik piste koşulacak koşuda önceliğim istikraralı koşan aprantisi ile uyumlu ENGEL YOK ile bir koşu önce hipodromda izlediğim mükemmel koşan MAKARACI ÇOCUK a vereceğim. Şimdiye dek kısraklarla başarılı koşan SPREAD THE JOY erkek rakiplerine kafa tutabilecekmi?göreceğiz. Ağır kilo dezavantajını pilotu ile kapatabilirse SCİHFO ,,pilotlarından çekindiğim ÇINAR BEY ile EMPİRE SİON süpriz yapabilecek isimler.
[5,4,6…..1,8,7]

2)Şartlı -1- koşuda tüm safkanların ayakları düz basması temennisi ile önceliğim KAİZBERT//JAPON GÜLÜ orjinli galobunu sadettin boyrazın yaptırdığı ÖZGÜN STONE ye tanıyacağım. Turbo tayı akın sözenin son galobunu bizzat yaptırdığı KORKMAZEFE ile eküri avantajı ile diğer bir Turbo tayı olan AKÇOKOCA BEYİ ne verip bu üç tayın çalışmaları dikkat çekiyor.
[5,2,1]

3)Şartlı koşuda (75) hand puanı ile oldukça uygun grubu bulan UĞUR BUBAM ilk atım aynı stilde olup biri birine yol verirse EYÜPŞAH ve galoplarında adeta uçan UÇAN FİL de ihmale gelmez.
[1,3,4]

4)GRUP koşuda eküriler koşunun ağır fovarisi olup kazanmaları normal sonuç. Bursadan adeta show yaparak gelen gücünü bu koşu ile test edeceğimiz.karataş ile start alacak olan kurtel tayı FOAL tay THE LAST SQUAD ile iyi bir tay izlenimi veren LA WUERDA özcan ile hatayı lehlerine çevirebilir.
[VAHŞİ KIZ…///…6,5]

5) Pilotunun kendi atı ileride ismini çok duyacağımız. SÜRGÜNTAY uzayan mesafede sert sprinti ile koşuyu lehine çevirmesini umuyorum.aksi halde koşu karışabilir.
[SÜRGÜNTAY…///…5,2,12,3,1]

6)Şartlı -4- zor geldi.
[1,4,8,9,2,3]

7)Diğer bir grub koşuda seri isimler var.
[4,2,3,1]

8)Bölünen şartlı -1- in diğer ayağında BERKSOY//ÇELA orjinli ASPURÇE sadttin boyraz ile ilk atım
[12,11,2,6,3,1,4]

9) Geldik son koşuya son koşusunda nacizane kalitesi ile grubtan farklı dediğimiz..Daha iyi yerlerde koşmasıı gereken sarı,beyaz,kırmızı,yeşil forması ile koşunun virajına kadar rakiplerinin süratlendireceği koşuda virajdan sonra dışa açılarak tribünlerin yanından sert gelecek. Adem aslan kardeşimiz ile
[ŞAHİN ŞEVKET]

İSTANBUL-1-ALTILIM
==================
5,4,6…..1,8,7
5,2,1
1,3,4
7…///…6,5
8…..SÜRGÜNTAY
1,4,8,9,2,3
===================
İSTANBUL-2-ALTILIM
===================
7…..VAHŞİ KIZ
8…../////….5,2,12,3,1
1,4,8,9,2,3
4,2,3,1
12.11,2,6,3,1,10,4
9…..ŞAHİN ŞEVKET
===================
NACİZANE ATEŞ BİBİ ATEŞLER DEMİŞTİK. ATEŞ BİBİ BU GRUBTAN FARKLI BİR İSİM AHMET ÇELİK KARDEŞİMİZİN AKIL DOLU BİNİŞİ İLE KUYRUĞUNU GÖSTERMEDEN MÜKEMMEL KOŞU ÇIKARDI..ATIN İLGİLİLERİNE VE JOKEYİ AHMET ÇELİĞE TEBRİKLER.

NEW EOPCH VE HALİS KARATAŞ==Kimi formsuz desede bugün bu mesleğin selim kaya ile ayrı bir değeri özellkle bu mesafede dikkat edilmesi gerektiğini nacizane dillendirdiğimiz. Bu mesafede atı dinlendire dinlendire BEHRAMKALE ye fazla avans verneden mükemmel binerek kazanan atın ilgililerini ve jokeyine tebrikler.

bypatron

Teşekkürler ederim SEDO umarım diğer arkadaşlara faydamız olmuştur.

derince

sevgili by patronun ve desteği için sevgili admine bir kez daha tebrik ve teşekkürler..
tekten değilde çok atla yatmak ayrı üzüyor tabi.
paralı sitelere nispet olsun dünkü kurgularınız ..
eminim ki sessiz taraftarlarınızdan bi şekilde faydalananlar olmuştur.
istanbul 1

1 koşu admine katılıyorum 6 SPREAD THE JOY son sentetik koştuğu yarışta bence sınıf atlayan
molto bene gibi isme zor anlar yaşatmıştı.alternatif tekim.
son yarışında uzundan kısaya döndüğü ve birde bir anda favoriler arasında çıkmakla herkesce ilgililer , jokey ve rakipler tarafından etkilenen makaracı çocuk bir kez daha şans vermek istiyorum
sıralama 6-4-2-5-8

2. koşu tay yarışı herşeye gebe duruyor.
açıkçası risk alsam bir ismi tek atarım.
artık pek göremediğim özgün isminin torunu .
kocaelide son 3 yarıştır geçilmeyen.gürgür babanın tam kardeşi..gürgürbabada ilk yarışı kazanarak başlamıştı. grubun tek dişi olmasıda enteresan
12 gökçehatun net favorim.sıralama 12—-2-4-3-5-6-7-10-12-11

3. koşu 4 ismi ayıramayacak kadar bana zor gelen bir koşu oldu.
hışman çizik ısrarı ile black dragon önde olsa da sıralama 2-3-4-1

4.koşu şu ana kadar beraber koştukları yarışlarda sadece bir kez geçildiler, o geçen isme de bir şey yapamayacaklerı belliydi.daha uygun grupta eküriler bankom.abjarkız da ekürisinin bir tık önünde

5. koşu hem sempati duyduğum hemde tedirgin edecek isimler bir arada..burda büyük süpriz çıkabilir.
son yarışına asla inanmadığım ve dikkate almadığım, bir kez daha blue velvet temsilcisi baba ismail,
yine son yarışında gözümde yeri apayrı olan mega starın baskısına dayanamayıp dağılan
oğlum serkan,
karataşın indiğine pişman olabileceği erkeklerden eksiği olmayan aynişan,
gerçek potansiyellerini bu yarışta göreceğimiz anayurt,baş hükümdar,yağızkaan.
ve bu kadar atla yatmamak adına eklediğim sürgüntay sıralamamdır.
2-7-12-1-3-11-8

6.koşu .tam 2 senedir yarış kazanamayan ; cooperfıeld gibi atı geçmiş ve herzaman kapıştığı belli bir grup isimlerin(uludaz-sinclar-ımpulsıve-last shadow -bayezid vss) burada olmaması ve bence çok uygun grupta start alması nedeniyle
8 hıdden jewels tan aşina olduğu binicisi ile bu mesafede beyaz bayrak ayna bekliyorum bankom.

bol şanslar..

scarface3434

bol şanslar derince

scarface3434

daha oncede yazdım anımsarsın sanırım gerçekten analizlerin çok deperli ve kazançta sağlıyorum sayende müsaden olursa bir safkan için düşünceni almak istiyorum
hıdden jewels belirttiğin gibi gerçekten kazanacak gurubunu buldu ve yarın yüksek bir afg çıkacak 4.WINCHESTER 01.05.2019 İstanbul 1300 yarışında adeta hayran kalmıştım viraj donulunce tutarak liderliği alışı ve çok kolay hakim oluşu gurup sertmi gelir

derince

tşkler scarface,
öncelikle yüksek agf konusunda sana maalesef katılmıyorum.
bence favori bile çıkmıcak hatta gelirse bir çok ismi yatırır düşüncesindeyim.o derece geri de çıkabilir bu isim.
wınchester ise bu ismi geçicek gözümde ilk isimdir. ikili denenebilir.

scarface3434

teşekkürler

scarface3434

şimdi bülten ortalamalarına baktım en iyi ihtimalle 5.nci çıkıyor çok cazip bir banko olacak

Oziozan

Topanga koşarsa sıkıntısı yoksa bahis arkası olabilir..

thesakal

Bol sans.Hidden ,ben de çok tutuyorum da bu kadar formda Kocakaya ne yapacak o sırada?))

bypatron

Teşekkürler Derince

Aliboyla

Derince yorumlar ve görüşler için çok teşekkür ederim 12 yi tek attım gelseydi keşke çok iyi koştu gerçekten bir sonraki maiden yarış kesin gelir bence bol şanslar dilerim

derince

hiç zorlamadı açıkçası
ikilisi idare etti.

SEDO

İZMİR
======
Şanslı bir pazar temennisi ile pazar izmir yarış proğramı ile ilgili düşüncelerimi paylaşayım.

1)Mertcan çelik kardeşim hep böyle devam maşallah diyelim nazara getirmeyelim Öncelikle mertcan çelik iyi bir tercih ile müthiş pedigriye sahip Turbo tayı ASLAN TURBO ile deklare olmuş. Aprantilere ait bu koşuda kv li koşuda GÜMBÜR GÜMBÜR.ÖZALAK arkasında 3. Kalırken PATRONİÇE ve ALDERAMİN gibi klas
Kısrakları geçme başarısı göstermiş olup Siklet ve stili rakiplerinin bulunması deavantajını formda aprantisi ile kapatıp koşuyu lehine çevirebilir. Kurtellerin bir resmi birde gizli olmak izere 3 atla katılması rakip olarak değerlendireceğim isimler.
[2,9,6]

2)Handikap koşuda GAZİ şampiyonu ANATOLY temsilcisi olan uygun sikleti ile VAROLHAN en şanslı gördüğüm isim.Bomboş koşan PRESİNG tayı GİDERE GİDER ilk rakip olarak değerlendirmemiz gerekecek.Sikletleri ağır olan bunun dezavantajını kapatabilirlerse AL QUKSR,,METİN ABİ ve RİVELYA zorlayacak isimler.
[8,13…..4,3,2]

3)BAVO BRAO ile STELL CLAW arasında geçmesini beklediğim koşuda zor kazanan SİMSYKOÇ hata bekleyecek.
[2,1…..5]

4) Son koşusunda bankom olan bizide yanıltmayan BABA ARİF bu kez izmir de ve uzun mesafede piste çıkıyor. Temposunu koyacağı koşuda koşunun kızıştığı anlarda ÇALTEPE nin presine maruz kalacağından risk almıyacağım adeta sınıf. atalayan KELEMER. bu formu ile bunları yermi? Göreceğiz.
[2,1,4]

5) Çetin ok ısrar ediyor. Bu grbta
[SUMATRA] bu kez maidene veda etmesini umuyorum.

6) Fovari isimlerin ağır kilolu oluşu dişi atların olduğu grubta ters bir sonuçla bitebilir.
[12,13,3,5,8,4,1,11,14,6]

İZMİR ALTILIM
===============
2,9,6
8,13…..4,3,2
2,1…..5
2,1,4
8…..SUMATRA…..
12,133,5,8,4,1,11,14,6
================

scarface3434

emeğine sağlık admin

thesakal

Bol şanslar.

İst1

1,2,6,5,8,7
2,12,5-6,10
4
1,4
5,8-3
3,8-9

thesakal

5. ayak 11 2. at olarak eklendi.

Deniz

Bol Şanslar ADMIN

Deniz

Bol Şanslar Arkadaşlar
İstanbul 1. Altilisi
1. Ayak. 4,5
2. Ayak. 5,10,11,2,1
3. Ayak. 1. UĞUR BUBAM. BANKO
4. Ayak. ( 1,7. ) ÇELIK KARDEŞLER BANKO
5. Ayak. 12,8,3
6. Ayak. Bu Ayakta Surpriz Olur HEPSI

ISTANBUL 2. ALTILISI
1. Ayak. çelik Kardeşler
( 1,7. ). BANKO
2. Ayak. 12,8,3
3. Ayak. Bu Ayak ta Sürpriz Olur HEPSI
4. Ayak. Mustafa Çiçek Hata Yapmazsa Siprintinde Geç Kalmazsa. Ful Throttle Rahat Kazanır BANKO
5. Ayak. 2. BAWIKAL NEVZO BANKO
6. Ayak. 2,3 4,5,6,7,9,11,12

Deniz

Arkadaşlar Ben 2. Altilinin 5. Ayağinda. 6 ve 12 iyi de Kuponuma Ekliyecem bilginize

bypatron

Öncelikle değerli yorumlarınız için herkese çok teşekkür ederim.

İstanbul 1.Altılı Tahminim

1.Ayak : 6,1,4,5,7,8
2.Ayak : 5,3,12,2,10,4,7
3.Ayak : 4,2
4.Ayak : 7,2,6,5
5.Ayak : 8-Sürgüntay
6.Ayak : 1,4,8,3,9

Herkese Bol Şanslar🍀

Önder

İstanbul ikinci altılı nezaman yayinlayacaksiniz

bypatron

İstanbul 2.altılı Tahminim olmicak 1.altılıda da belirttiğim gibi sürgüntayı tek tutuyorum ikinci altılıdada onu tek düşünürdüm

cüneyt67

1.ayak:[7]
2.ayak:[2,3,5,8,12]
3.ayak:[1,2,3,4,8,9]
4.ayak:[4]
5.ayak:[2,3,6,7,11]
6.ayak:[2,6]

Nolisi Dolisi

Adminim Eline Sağlık,
1.Koşu
Makaracı Çocuk bir adım önde gözükse de jokeyine fazla güvenmediğim için rakipleri Spread The Joy ve Engel Yok ekledim. 4,6,5.
2. Koşu
Mümkün olduğunca çok at yazılması gerektiğini düşünüyorum benim tercihlerim ayrımsız olarak: 2,3,4,5,6,7,8,12.
3.Koşu
Uçan Fil iyi bir tempo olduğunu yeterince gösterdi sert ve mantıklı bir tempo kurmayı becerebilecek pilotuyla bu yarışı kazanmasını bekliyorum BANKOM. Uğur Bubam ters koşular yapabilen bir isim ama bugün için sonlarda fazla gücü kalmamasını umuyorum.
4 UÇAN FİL BANKO
4. Koşu
Vahşi Kız kendi yarışını yapmayı seven bir isim özellikle yakın pres yemediği zamanlarda çok kolay kazanıyor. Bugün ise farklı bir senaryo bekliyorum Şart-1’inde ikinci olduktan sonra maiden bir yarış yerine Şart-4 bir yarış koşup çok rahat kazanan ve bugün Vahşi Kız’a ciddi bir güç gösterisinde bulunucağını düşündüğüm Kurtel Ekürisinin 6 The Last Squad isimli ayı BANKOM.
6 THE LAST SQUAD BANKO
5. Koşu
Bugün agf’de geride kalacak gibi gözükse de Anne-Baba bir kardeşi Çaltepe geçen sene bu yarışı kazanan ve babasından çok şey aldığını düşündüğüm 1 ANAYURT favorim. Sıralamam: 1,3,8,4,12
6. Koşu
Agf’nin %50sini toplayan iki atın da etkili olamayacağını düşündüğüm yarışta E.Yavuz ile özdeşleşen OBRADA’ya ilk şansı veriyorum, sıralamam: 1,5,2,9,8.

Tutar:42 tl
Sevdiğim bir kurgu oldu. Olur da ilk ayaktan patlarsam;
5li Ganyan Tutarı: 14 tl

Herkese Bol Şanslar Dilerim…

Eşref

Arkadaşlar istanbul son ayakta bir at kafamı çok karıştırıyor tabiki 90 küsür yarıştır birincilik görmeyen GEZEGEN ne dersiniz süprizin kralı

scarface3434

admin sürgüntay tek arayeki tek girdim biri tamam

Alperancan

Aslansütü diyorum

Haseme

5,6,7
1,3,5,8
3,4,7
Iyi tay oldugunu dusundugum 1 numara anakin banko
1,2,3,4,6,7,11,12
2,6,9
Herkese bol sans

sedat

Ilk altili
6 teek yazarsaniz 17 ilave
2 jorkmaefw bankomdur
3.4
567
349

Metoo

İSTANBUL
8-6-5
5-3-2-12
4-2-3
7
8-5-3-12
3-4-9-1

HERKESE BOL SANSLAR

tahi

2. altılı neden paylaşılmıyor bu sıtede merak ettim..en çok ikramıye veren altılı için tahmin bulamıyoruz..2. ayak ta kesilmiş hep koşu tahminleri..1. altılı da ne var kı herkes yüklenıyor bu kadar..eskıden yoktu bu, yeni moda oldu çok enteresan

dabbe

Herkeze bol sanlar
Son yarısında cim pis kuma alındı yinede 2. Oldu tekrar çim piste ve mesafesine çıkan SÜRGÜNTAY BENDE BANKO OLACAK
Obrada ,demir perde , the last squad dıger çok güvendiğim isimler

çado

the last scott ilk ayakta karatasla bankom.ekurilerden daha iyi bir tay.

Nolisi Dolisi

Güzel giriş admin rast gelsin…

econom_ist

Merhaba, İstanbul 2, herkese bol şanslar;

1. AYAK
7 Vahşi Kız
2. AYAK
8 Sürgüntay
3. AYAK
3 Makambo
8 Hidden Jewels
4. AYAK
4 Full Throttle
5. AYAK
2 Bawıkal Nevzo
3 Cebeli Tarık
11 Uçanbeyin Oğlu
12 Aspurçe
6. AYAK
2 Zeki Dayı
6 Cabbarreis
7 Güldürgüldür
9 Şahinşevket

derince

istanbul 2
1. ayak
ekürilerin çok şanslı olduğu yarışta bu tarafta başka liman a gideceğim.o yüzden rakip yazıyorum.
1256
2.ayak
ilk altılıda yazdığım sırayı bozmıyacağım. 2-7-12-1-3-11-8
3.ayak hidden jewelss -wınchester yazıp bıraktım.
4.ayak kazandığı yarışlarda sermayeli kazanan dıstant hawk bir kez daha bankom..
5.ayak yine süprize çok açık bir tay yarışı sıralamam 6-4-3-1-10-11-12-2-5-7
6.ayak uygun kilo ve ideal pilotu ile cabbarreis-güldürgüldür-benazir kız ve bugun çok geri planda kalsa kara menduh şanslı gördüklerim. 674-13
bol şans.

scarface3434

derince senin tavsiyene uydum ilk altılıda hidden jewelss tek

sedat

2ci alttilu
7 tek 56 yani ilave
249
4 bankomdur
12 bankomdur 236 ilave
2 10 7 5 ufak kupon i cin 9 2

mymoon

selamlar
ankara
bol şans herkese

1.ayak7-3-6-2
2.ayak8-2-3-12-5
3.ayak 8. Hıdden Jewels BANKOM
4.ayak2-3-4-1
5.ayak10. Özbilgehan …////3-6-9-11-12
6.ayak6. Cabbarreis …/2-9

Bursa m.n.j

İSTANBUL ikinci ALTILI
5.6.7
8.7.1.3..10.
3…….9….8.4.7.
2.4.7.1.3
6 karatepe banko
Çalışmalarını izmirde yapan bu at cazip tekim atın durumu çok iyiymiş tek rakip11 diye duydum
6 cabbar reis tek

AVCI

TSNA638-972B-5D2AKoşu Tarihi04/08/2019Hipodromİstanbul Veliefendi Hipodromu – İstanbulBahis türü6’lı GanyanKoşu4Bahis sayısı196Misli1Tutar13,72 ₺

1.Ayak

6 – The Last Squad

7 – Vahşi Kız 

2.Ayak

1 – Anayurt

2 – Babaismail

3 – Baş Hükümdar

5 – Demirperde 

8 – Sürgüntay

11 – Yağızkaan

12 – Aynişan

3.Ayak

4 – Winchester

4.Ayak

3 – Distant Hawk

4 – Full Throttle

5.Ayak

1 – Akhisarlı

3 – Cebeli Tarık

4 – Dildarım

7 – Kimse Geçmez

8 – Levanten

11 – Uçanbeyin Oğlu

12 – Aspurçe

6.Ayak

2 – Zeki Dayı

Bol şanslar

vfszalm34

istanbul beşli ganyan
5 tek
1,3.5.8
1.2.3.4
2.4.7.11.12
3.6.11

Derince

Scarface stil disi kostu .poto da kaldi.yapacak bisey yok

scarface3434

aynen çokta önemli değil derince

7 nci koşuyu izledinmi DISTANT HAWK A.ÇELİK Nasıl bir at binme hiçbir anlam veremedim gerçi bende FULL THROTTLE tekti ama dikkatimi çekti oldukça enteresan geldi bana

Derince

Bugun izmir iyi verecek belli