Ana Sayfa / Tahminler / 4 AĞUSTOS 2017 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ACTIONMAX)
bursa altili tahminleri

4 AĞUSTOS 2017 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ACTIONMAX)

Bursa'da cazip bir program bizleri bekliyor..Herkese bol şanslar.

1.AYAK : İlk kez çime çıkacak olan 4.ÖKSÜZBEY ilk şanslı gördüğüm isimdir..2.MANİDAR ciddi rakibi olacaktır..Son koştuğu açık yarışta çıktığı bitirip kazanan 1.NEHİRİNOĞLU, Ankara'dan gelen 5.ÜNSALMIŞ, 2.ARTİSEMRE ve 8.BOYLAM bu koşuda yazılması gereken diğer safkanardır.

2.AYAK : Form durumları tatminkar 4.ÇÖLAN RÜZGARI ve 3.GREEN PUSS arasında az hata yapan kazanır.

3.AYAK : Maiden mücadelede 8.WIND OF STAR ve 4.LION MELODY başta olmak üzere tüm tayların kazanma şansı var..İmkan dahilinde sıralamadaki şekilde yazılmasından yanayım.

4.AYAK : 4.EL GAMBO'dan iyi bir yarış bekliyorum..Sınıf safkan 1.ULAN BATOR için S.Kaya geliyor çok şanslıdır.. Mesafe kısa olsa da 2.DERVİŞAĞA ve 3.EL ASESINO diğer rakip isimlerdir.

5.AYAK : İlk kez bu mesafeye çıkacak 2.BARSKAN idareli gidebilirse kazanabilir..8.TOROSDAĞI ciddi rakibi olacaktır. Ağır kilosuna rağmen favori olması muhtemel 1.DOMANİÇ ve İzmir^den gelen 3.HARZEMŞAHLI diğer rakiplerdir.

6.AYAK : Son yarışında nefes açan 3.YURTTAY bana göre bu koşuyu kazanacaktır.

ALTILI TAHMİNİM
1.AYAK: 4,2,1,5,2,8
2.AYAK: 4,3
3.AYAK: 8,4,5,6,1,2,7,3
4.AYAK: 4,1,2,3
5.AYAK: 2,8,1,3
6.AYAK: 3 (YURTTAY)

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

1
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

Yazar: ACTIONMAX

ACTIONMAX
Merhaba ben Emin..1982 Bursa doğumluyum..Bold Pilot'un Gazi şampiyonluğu ile başladığım at yarışı tutkum hız kesmeden devam ediyor..Yorumlarımı genellikle canlı izlerken takibime giren atlarla beraber, özellikle tay yarışları başta olmak üzere tüm yarışlarda koşan atların son yarışlarını izleyerek ve bunların yanına birikimlerimi ekleyerek yapıyorum..Umarım sitemizde hep birlikte hem keyif alır hem de güzel ikramiyeler kazanırız.