Ana Sayfa / Tahminler / 31ARALIK 2015 PERŞEMBE BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (ErtanBEY)

31ARALIK 2015 PERŞEMBE BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (ErtanBEY)

Yılın son Bursa yarış Günü'nde hava şartlarından dolayı Oluşan muhalefet nedeni ile dünkü Kocaeli yarışları gibi ertelenme riski olsa da yaklaşık 3 saattir pist koşullarını da göz önünde bulundurarak sürpriz ağırlıklı bir şablonla yine Karşınıza çıktım.amacımız burada bir nebzede olsa sizlere fikir verip yardımcı olabilmektir.Geçen yaşanan bir olaydan ve bir arkadaşımızın yaptığı yazarlarınız (özelliklerde beni kastederek) çok formsuz 56tl veren altılıda bile 3te kalıyor lafından dolayı biraz hevesim kırılsada yine sizlere fikir vermek için yazıyorum.Ben altılı oyununu öncelikle eğlenmek, at ve jokeylerin rekabet duygusundan etkilendiğim için keyif almak için oynuyorum. Herkesin oynadığı atları yazmanın veya %60-70-80 agf ile Koşan atları tek vermenin marifet olmadığını bilerek inceleme yapıyorum,acaba hangi favoriyi yıkarsak bugün daha yüksek ikramiye kazandırabiliriz diyerek yarışları inceliyorum.Bir nebzede sizlere faydalı olabiliyorsam ne mutlu bana.Yazarlarımızda can bey ve bycreed bey ile Adrian üstad gibi Tecrübe sahibi olmadığım için bazen acemice yazılar ve yorumlar yapabiliyorum ama bundan sonraki tahminlerde daha dikkatli olmak için biraz daha Özen göstereceğim diyerek Yazımı noktalıyorum.

Yeni yılın hepimize sağlık mutluluk ve en önemlisi ülkemize huzur getirmesini temenni ediyorum.Bu ülke hepimizin,lütfen sahip çıkalım güzel Türkiye'mize..Nice huzur dolu Yıllara...

1.AYAK : Yarış yaşamına başladığı ilk koşusunda tecrübe kazanan ve kendinden tecrübeli rakiplerinin yanında beşincilikle yetinen (2)AYKUSBA kum pistte iyi işlere imza atmış Parpali ve Vedo gibi anne kardeşleri gibi kaba kumda iyi işlere imza atmasını bekliyor ve artan kondisyonu iyi çalışmalarıyla günün alternatif bankosu olabileceğini düşünüyorum.En yakın rakibi rakiplerine göre daha hazır ve formda görünen (7)PAYASLI olacaktır.

2.AYAK : takibimdeki sürekli oynadığım safkanlardan olan ve pazartesi günü yaptığı galobuyla göz okşayan (800/57-400/27)  ve bu gurupta bu mesafeyi 1.30.00 içerisinde koşabilecek bir kaç yetenekli safkandan biri olan (11)RÜYA GİBİ favorimdir.iyi çalışmaları,idman durumu ve eküri avantajıyla (13)NİNOŞUN KIZI ve her yarışında bir başka apranti ve jokeyin bindiği bu sefer şansını Ediz ile deneyecek olan son koşunu ölçü almadığım artan formuyla (1)YOLAŞAN ön planda düşünülmelidir.Salı günkü uzun galobunda iyi sinyaller veren  ve İzmir pistinde yaptığı son çalışmasında 800ü 55in altına düşüren (3)ALHABER,ekürisi ile birlikte artan formuyla (9)BİLANA ve stilindeki rakiplerin çokluğuna rağmen virajı önlerde dönebilirse (5)SELEYATLI bu ayak için yeterli olacaktır.(7)ŞANSIBOL ve (6)MEYDAN yeri olanlara tavsiyemdir.

3.AYAK : Koştukça bu gruptan üstün olduğunu kanıtlayan son yarışında ekürisine fedakarlık yapayım derken beklenenden uzak kaldığını düşündüğüm (9)ZEYBEKŞAH ve en az onun kadar formda olan son kısa galobunda 600/41 yapan sağı-solu belli olmasa da bu grupta her zaman söz sahibi olacağını düşündüğüm (7)KEREMCAN Arasında en az hata yapan kazanacaktır.

4.AYAK : Günün en yüksek ikramiyeli handikap17 koşusunda Bir süre aradan sonra yarış gösterilen bu yarışa iyi hazırlanan ve bu gruptaki en uzun sprint atma yeteneğiyle (1)HOŞLİ ve çok uygun sıkletiyle bu yarışa katılacak olan son galobunda 1000/1.01 derecesiyle iyi işler çıkartmasını beklediğim (9)GRUMPY Arasında geçmesini bekliyorum..bütçesi olanlar ve başka yerlerde teki olanlar için hepsi denilebilecek bir ayak olarak görüyorum

5.AYAK : Günün en zor ayaklarından biri olan Şartlı 4 Mücadele'de sırasıyla (1)BÖRTE, (5)BURSA GÜZELI (4)KAVALA GIRL, (9)MANDARIN ve son yarışındaki harika sprintiyle kazanan (7)CRAYZ ISLAND arasında Kıran kırana bir mücadele olacak.

6.AYAK : Süpriz kokan yılın son Bursa yarışında galoplarında harika işlere imza atan ve takibimde en Üstte yer alan (4)KAYRAHAN büyük favorimdir.A.Küründük enteresan bir arkadaşımız eğer yerinde yürüyüp sprint mesafesinde atı boğmazsa yarışı rahat kazanabilecek potansiyeli var.alternatif BANKOMDUR.en yakın rakipleri her an patlama beklediğim gelirse ikramiyeyi yükseklere taşıyacak sürekli yarış kollayan (5)GÜRKANEFE ve uzun mesafe deneyimi en iyi isimlerden olan Bursa'da en iyi yarış binen jokeyi O.Öztürk avantajıyla (3)HAŞİMAĞA süpriz yapabilecek yetenekteki safkanlardır.Yarışın bombasını her yarış öncesi hazırlıklarında çok iyi işlere imza atmasına rağmen bir türlü istenileni veremeyen fakat bu yarışta çok Şeyler beklediğim (16)FERMANBEY sezonun bombasını yapabilir.Eküri avantajıyla (15)LEFKELI ciddi hazırlıklarla bu yarışa giriyor.dikkat..

Altılım

2.7

11.13.1.3.9 /5.6

9.7

1.9

1.5.4.9.7

4.5.3 / 16.15

Normal Şablon 36 tl

Geniş Şablon 82 TL

Herkese bol şanslar diliyorum..

25
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000
admin
Yönetici

Bol şanslar Ertan. Ne dediğini bilmeyenleri takma kafana. İyi seneler

HAFİYE.48.
Ziyaretçi
HAFİYE.48.

selam ertan bey öncelikle saglıklı mutlu huzurlu şanslı bir yıl geçirmeniz dileklerimle herkese başta banko tahminler ailesine ve tüm dost ve sitedeki tüm arkadaşlara ve sevgili siz saygın tüm yazarlarımıza can bey by creed bey adrian bey gufre bey atlas bey sayın site yöneticilerimiz sayın adminlerimiz tüm herkese yeni yılda önce saglık mululuk huzur ve şans getirmesini temeni eder ve dilerim yarınki bursa tahminlerinizde bol şanslar dilerim yazdıgınız gibi gelsin ayakları düz bassın rast gele ustad kalemine saglık yüreginden mutluluk gözlerinden nur ışık eksik olmasın güzel insan kalbi güzel kendi güzel çok degeli büyük yazar sizi tüm kalbi duygularla selamlıyor… Read more »

mustafa
Ziyaretçi
mustafa

hayırlı sabahlar kardeşim 40-50 lira veren altılıda emin ol ki çoğumuz üç te dörtte kalırız, öyle bültene bakarak agf çıktı ise bankodur diyerek oyun kurgusu olmaz , benim hafızama yer etmiş fanatik yazarının bir sözünü yazayım,,,, 1997 yılından kaldı ,,, günlerden pazar ve yine yavuzhan koşacak,, her yerde yavuzhan banko,,,, fanatiğin at yarısı ekinde arka sayfada kocaman bir baslık ” YAVUZHAN BANKO ! YOK YAV !! herkes yavuzhan banko diyebilir amma marifet sağlam yerden bilgi alarak bugün Sıh Taha Yavuzhanı geçecek diyebilmektir” emin olun programda sıh tahaları bulmak en az altılı yakalamak kadar zevklidir, örneğin bugün kosan royal begoviç gibi… Read more »

mustafa
Ziyaretçi
mustafa

kısa bir çalışma ile tuttuğumuz atları yazalım öncelikle bugün miting günü ve küçük bir 7 li ganyan oynamak mantıklıdır çünkü bugün mantıklı oynayana 7 li değil altılı ganyan oluyor ilk kosu böyle istikrarsız sütçü beygirlerinin yanında sürekli ilk kez kosanı daha avantajlı görürüm ayrıca hosli ile anneden kardeş 7 numara lipaka gelirse hem sürpriz hemde altılı ganyana döner ve diğer yerlere at yazma sansımız olur gelmezse de bekleriz kimse bilemesin ve 6 bilenlere dağıtılsın ki diyarbakırda öyle oldu ek olarak 2, kosu aykusba tek yazılır ( koşuya adapte olamamış çok çok geride beklemiş son 200 de grubu yakalıyor ama gündüzeli… Read more »

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Tüm banko tahminler ailesinin yeni yılını kutlarım. Sağlıklı, huzurlu, sevdiklerinizle beraber ve bol kazançlı bir yıl dilerim.

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Ertan haklısın kırılmakta. Çünkü büyük emek harcıyorsun. Bizlere yardımcı olabilmek için. Gözden kaçırdıklarımızı farkedebilmemiz, farklı açıdan bakabilmemiz için çok değerli yorumlar yapıyorsun. Tıptı diğer yorumcularımız gibi. Ama kardeşim hayat böyle, çeşit çeşit insan var herzaman herkesi mutlu edebilmek zor. Onun için takma kafana, sen doğru yaptığın işi yapmaya devam et. Bugün eleştirenler yarın teşekkür eder. Kolay gelsin sana ve bol şanslar.

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Ben burdaki arkadaslari yani siz değerliyyorumcuları takip eden bir yarış severim ve kafa yorar ak bize ışık tutuyor sunuz hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim biliyorum ki bazı dengesizler çıkıp sizi uzuyor aldırma yın onlara beğenmiyor lara takip etmesin ler gitsinler paralı yerler var orda kendini dikti rip tatmin olsunlar hepinizin yeni yılını kutlar neşeli yıllar dilerim

aggressive
Ziyaretçi
aggressive

Bol şanslar Ertan Bey, fikir ve paylaşımınız için Teşekkürler.. Şablonunuzu kendi şablonumla karşılaştırıp değerlendirdikten sonra bende tahminimi paylaşacağım. İyi seneler..

Adrian
Üye

Başarılar ERTAN 😉

1.Ayak: 2-6-7 ///
2.Ayak: 2-7-13-12-3 ///
3.Ayak: 13-7-9-1-3-8-4 ///
4.Ayak: KADBEY(3) ///
5.Ayak: 1-7-9-10-5 ///
6.Ayak: GAUNOS(2) ///

can911
Üye

Değerli Bankotahminler ailesine ve takipçilerine şimdiden sağlıklı, huzurlu ve bol kazançlı bir yıl olmasını dileyerek ben de Ertanbey kardeşimin sayfasında tahminlerini paylaşayım.Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.Ayak: 7 – PAYASLI, 6 – ÖZBUHAN, 3 – BABAORHAN, 2 – AYKUSBA
2. Ayak: 8 – YAŞARNUR, 2 – TUMBUL YAPRAK, 7 – ŞANSI BOL, 5 – SELAYATLI
3. Ayak: 7 – KEREMCAN, 1 – TUMBULEFE, 6 – İMPARATORKAYA
4. Ayak:4 – STEEL HORSE
5. Ayak: 5 – BURSA GÜZELİ, 4 – KAVALA GIRL, 1- BÖRTE
6. Ayak: 9 – MAJEWSKA, 1 – ROYAL BEGOVİÇ, 15 – LEFKELİ

Kupon Tutarı: 25,98 TL

admin
Yönetici

İyi seneler abi

aggressive
Ziyaretçi
aggressive

Benim Bursa şablonum da şu şekilde;
1.Ayak: 3-2
2.Ayak: 8-7-2-3-11-4
3.Ayak: 5-12-2
4.Ayak: 4-6-7
5.Ayak: 10-7-12-1
6.Ayak: 2-15

ERTAN Bey’in de dediği gibi son Ayakta 15 Numaralı Lefkeli’ye dikkat..
Herkese Bol Şanslar..

HAFİYE.48.
Ziyaretçi
HAFİYE.48.

BURSA İLK AYAK. 6.8/ SÜPRİZ.

HAFİYE.48.
Ziyaretçi
HAFİYE.48.

BURSA DÖRTLÜ GANYAN TAHMİNLERİM.

4. KOŞU. 8.7.1.5.9.10.2./

5. KOŞU. 7.5.6.9.8.2.4./

6. KOŞU. 6.4.7.8.11./

7. KOŞU. 9. BANKO TEK./

HAFİYE.48.
Ziyaretçi
HAFİYE.48.

sayın admin önce çok güzel saglıklı mutlu
ve huzurlu bir yıl dliyorum iyi seneler sayın
admin dörtlü ganyan tahmini gönderdim
yayınlanmadı ilgilenirmisiniz lütfen çok teşekkür
ederim sevgi ve saygıyla kalın iyi çalışmalar
hoşçakalın iyi seneler dilerim.

admin
Yönetici

İyi seneler

Yazar: ERTANBEY

1978 yılında doğup Turkiyede büyüyen at yarışını hobi olarak gören ve eğlenmek için oynayan birisiyim.Özel bir şirkette çalışıyorum.amacım bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak.umarım karşılıklı etkileşim ile bunu sağlarız.