31 TEMMUZ 2019 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ

1.AYAK: 2 FİNAL, ilk yarışında koşuya tam adapte sağlayamadı ve son düzlükğe grubun çok arkasında girdi. Buna rağmen düzlükte attığı sprint ile 2.liği almayı başardı. Bugün karataş biniyor, malum çok gerilerde kalırsa yine 2. kalabilir. Aracı ekürisinin 1 ELITE PASSENGER’ı da ilk koşusunda heyecanlı bir görünüm sergiledi. Yarış içindeki aktifliğini düzlükte gösteremeyip yarışı tabelada bitirdi. Aldığı tecrübe ile farklı koşabilir.

Son çim koşusu performansı ile 5 ÖNLENMEZ eklendi.

2.AYAK: 4 KUTUP müsait grupta koşacak olsa da güven veren bir isim değil. 300 gün aradan sonra start alacak bir başka Kaizbert 2 BUMBAİ nin galoplarını göremedim fakat yine uygun grupta ihmale gelmez. Y3 apranti koşusu olması sebebi ile sürpriz bekleyerek, 8 ve 10 numjarayı tutmasam da pencere bırakmadan bu ayağı kapatıyorum.

3.AYAK: 1 GOOD CURRY bu sene 1.lik ile tanışamadı. Şimdi rakipler daha uygun ve mesafede 1200’de. 5 BABAFIRAT ve 3 SEVENTH SENSE’nin de yarışı önde kabul eden inatçı isimler olması yarışı ilginç bir hale getiriyor. Eski Good Curry olsa kafayı vermezdi belki ama bu sefer Şampiyonu tek atmıyorum. Öndeki mücadeleden faydalanabilecek isimlerin başında ise 2 MY BILLIONAIRE geliyor. Kafamda koşturursam; Babafırat liderliği alır, Sevent Sense ve Good Curry virajda bu atın temposuna girerek liderliği alırlar ve bu çekişme ya 1.yi belirler ya da My Billionare iyi bir sprintle kazanır. Babafırat henüz 3 yaşında bu isimleri toz ederse de yapacak bir şey yok. Uludaz’da biraz ışık görsem kapatırdım.

Sıralamam: 1-3-2

4.AYAK: 5 PERİ LİNA yanına 2 MISS HELİN düşünüyordum fakat farklı bir koşuyu hedeflemişler. Muhtemelen koşmayacak. Netleşince düzenleme yapılacak.

Güncelleme: Miss Helin koşmaz.

5.AYAK: 2 WOLF CREEK ve orijin hakkını sonunda veren 4 LUPO UNO ekürisi bankom.

6.AYAK: 1 BALTACI sert gruplardaki koşularından sonra müsait grupta favorim. 2 GERGİN rakibidir. Her ay 3 4 koşu yapmasına rağmen son koşusunu uzak kazanan 3 KASMANBEY bu isimlere rakiptir. 7 BOTAN iyi hazırlıkları ile sürpriz.

KUPON

2-1-5
4-2 / H
1-3-2
5
2
1-2-3-7

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
62 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
SEDO

İ S T A N B U L
============
TJK AT BULAMAYINCA GÜZEL BİR PROĞRAMDA 43 atla 8 ATLIK BİR PROĞRAM DÜZENLEMİŞ bana göre fazla bir ikramiye beklentim yok ehhh dileyen ved isteyen cazip hale getirip bir kuguya dönüştürür.
Gelelim nacizane proğram ile ilgili düşüncelerimize.

1) ayakta JUSTİCE FOR ALL gibi beklentisi olan bir ata yani pazar günü % 80 agf çıkan isme denk gelince 1;12;85 lik perfonmans gerçekleştiren bir kez daha karataş ile strat alacak olan LUXOR tayı FİNAL koşunun finalini başarak hem ahırını hemde jokeyinin yüzünü güldürecektir. Bİr aracı ve NSTIVE KHAN temsilcisi kocakaya ile 1;02;///24;6R galobunu koşuyada yandıtabilir ise zorlayabilir.
[FİNAL…///….1]
*****************************************************************************************
2) Koşu gören kaizbert temsilcisi KUTUP havaların iyice ısındığı bu günlerde rakiplerini kutuplara seyahata gönderebilir. Yok ben gideyim derse koşuda biraz karışıklık olabilir.
[KUTUP….///….3,5,6…..////…2]
*****************************************************************************************
3) Ayakta kumun kralı pistlere çıkıyor. Geçen koşusunda yıkıp ulanbatur demiştik nacizane bugün yımıyacağım. Bu atı geçmek isteyen sabırlı olup bekliyecek kafa tutayım zorlayayım diyen VELİEFENDİ AT HASTANESİNDEN YER AYIRSIN. Bir koşu önce POWER LOWE kafa tutmaya kalktı lastik patladı. Son koşusunda BECERİKLİHAN kafa tutmaya kalktı net sondan ikinci özcan akıllı big brown ile aynı hataya düşmedi. Benim işim olmaz etliye sütlüye karışmam dedi. Şimdi bugün BABA FIRAT ve SWENT SENSEİ gibi iki tane kaçak at var. Görelim bakalım jokeyleri nasıl bir taktik geliştirecek.UMARIM KAFA TUTMAK GİBİ BİR HATA YA DÜŞMEZLER.
[GOOD CRUY]
*****************************************************************************************
4) Bu koşudada kraliçemiz sahne alıyor. Ne diyeyim jokeyi ile etle tırnak olmuş kraliçemiz erkeklere bile
kafa tutup korkutan isim .tempoyu belirleyip gelin kızlar peşimden deyip 2400 metre laylay lom ile geçip koşuyu lehine çevirip hem ahırının hemde jokeyinin yüzünü güldürecektir.
[KRALİÇEMİZ PERİ LİNA]
*****************************************************************************************
5) Kızları bulan eküriler uzun mesafeli koşuda 2 usta pilotu ile koşuya damgasını vuracaklardır.
[EKÜRİLER]
*****************************************************************************************
6) Az atla geldik HATAYIN (((H)))si
===============================================================================
İSTANBUL ALTILIM
================
2…../////…..1
4…../////…..3,5,6…..////…..2>>> 297 günlük arası var.
1….GOOD CRUY…..
5…..PERİ LİNA…..
(2/4)…..EKÜRİLER…..
H.E.P.S.İ
=====================================

SEDO

Teşekkür sanada bol şans

scarface3434

Bol şanslar admin emeğine sağlık

Aliboyla

Bol şanslar admin

scarface3434

yarınki istanbul tahminlerim

1) 2. FİNAL yarışın son 100 mt müthiş bir siprintle biraz daha mesafe olsa kazanıra gelmişti büyük ihtimalle fotoya uzanabilir. arıcı ekürisini söylemeye gerek yok yarın çoğu yarışsever ya FİNALİ TEK YADA YANINA 1. NOLU ELITE PASSENGER EKLEYECEK Dİkkatimi çeken ise 5 nolu ÖNLENMEZ yarın dilbağı ilavesi ile son çim yarışında 51 kg b.çığla ile %70 AFG ÇIKAN THE PERFECT SHOW a bir ara kazanıra dahi gelmiş müthiş performansı ile kosunun tatlı süprizini yapmasını bekliyorum.

2) 5.ÖZDAMAR 3.HÜNKAROĞLU bu iki safkanı birkaç adım önde görüyorum ama ne zaman nasıl koşacağı belli olmayan 4.KUTUP 7.SEVDA TÜRKÜSÜ 6.ŞEHLEVENT ve güzel galobu ile 9.ATLIGÜL

3) 1200 mt yi bulan 1.GOOD CURRY ve digerleri diger 4 safkan için güzel bir paralı galop olur

4) Sen melekmisin perimisin elbette PERİ LİNA 1. BLACK CHINESE sıralı ikili yapar

5) 4.LUPO UNO ekürisini geçemek isteyecek tabiki 1. LİZAS ın nefesi ensesinde olacak

6) 4.GÜLDÜRGÜLDÜR 5.RIŞVANOĞLU 2. GERGİN H.YOLAÇICIA olmasada 7. BOTAN yarın sanki gelecek hissi veren 8. GEZEGEN

12,6

scarface3434

yarın oldukça öneçıkan musait safkanlar var tatlı süpriz arayacağımız ayaklardan biri düşüncem

thesakal

Bol şanslar
4,6-5,2
4,3-5,6
1,2,4
5-4
5,4,1,6
8,4-7

thesakal

Teşekkürler,2. ayak Sevda Türküsü’nü gözden kaçırmışım.Eklendi.

thesakal

Son ayağa 4 yerine 2. 2. ayağa Bumbai ilave.

Erdogan bayram.

Oldurmussun,2,,,1,3, 3,4,2,5,7,1,9, 1,, H, 2, H, bol sanslar

Deniz Tekin Deniz

Bol Šanslar ADMIN
Bu Gun Misli Bulmamiz Lazim.
Iki Kupon Yapacam Biri Misli.
Istanbul
1. Košu 1/// H
2. Košu 1,2
Altili
1. Ayak 2 FINAL BANKO
2. Ayak 4 ,2
3. Ayak 1,2,3
4. Ayak 5,3,2
5. Ayak 1,3,5,7,6,4
6. Ayak HEPSI

1. Ayak 2
2. Ayak 2,4
3. Ayak 1
4. Ayak 2,3,5
5. Ayak 2
6. Ayak HEPSI
10 Misli.

Deniz Tekin Deniz

Tešekur ederim uyarin ićin eğer Miss Helin ćikarsa 3 Tatcan Incisi ni tek yazarim misli ye 30 misli yaparim.

Deniz Tekin Deniz

Gunaydin ADMIN
Elaziğ
1. Košu 2 PAMELA BANKO
ALTILI
1. Ayak 1,11,9,7
2. Ayak 5,9,11,7,3,1,13,15
3. Ayak 14 SABRININ ATI BANKO
4. Ayak 1////5,3
5. Ayak 1 BILEKKAYA BANKO
6. Ayak 12,5.

scarface3434

TATVAN İNCİSİ ne özcanın bineceği söylentileri var

serenity1

herkese bol şanslar …
1.ayak fdd denince akla final dergisi dersaneleri geliyor evet tesadüf değil bu atın adının final olduğu gelelim atımıza yarışı suratlendirecek isimlerin olduğu yarışta ilk yarışta son 200 u 10sn gibi ölüm sprinti dediğimiz sprinti atan ve 1.12 içerisinde bitiren bugün de 1.18 gibi bir derece çıkarıcak olup 2 FİNAL büyük banko
2.ayak kutup sevda türküsü tumbul yalazin hızlandıracağı koşu da 3 hunkaroglu 5 özdamar 6 sehlevent yarışı hanelerine yazdirabilirler. burada çok büyük bombadan bahsedicem 1 demiryaylasi at doğu illerinde sürekli kumsal kumunda ayakları nasirnasır bağladı taşlasti ve istanbul cimine yumuşak sakin cimlere getirildi çok büyük sürpriz dikkat Demir Yaylası…
3.ayak son 1500 metre mesafede deniz yıldızlı becerikli han ben bu attan kafayı alırım dedi ve yarışı ölüm temposuna getirdi. at 1300 e kadar lider geldi üstelik ensesinde ulan bator gibi bir safkan varken o at mi 1 good curry kral geri dönücek yarın…..
4.ayak 2200 metre mesafede peri lina nin istanbula dönüş sınavında resmen öğretmenler hoşgeldin faulü yapıp neredeyse ata hiç şans tanımadılar yine de çıktı geldi 2.oldu fazla söze gerek yok
PERI LINA deyip rahat yarış izlerim …
5.ayak geldik istanbul bombasına eee bu kadar favori getircikler burası ne olacak güm. 6 PRENSES GOLDA dan bahsedeceğim biraz kısrak doru hatırlanacak ki babası panriver bu arada pan river de doru uzun mesafelerin efsanevi ismi . prenses golda çok ağır kanlı bir at ve son yarısında resmen atın önüne otobüs çektiler hisman çizik le bu at yarin gerçek gücünü sahaya yansıtıp milletin ağzını açık bırakır.
6.ayak 1 3 5 7 8

derince

yarın en guzel oyun saratoga olacak gibi
elazığ pas geçilip hedef orası olacak ,

istanbul da ise cazip teklerle büyük favorilerin yanına at yazarak oyun yapıcam.misli gibi duruyor ama en azından kupon bedelini geri verir..
ancak az at koşan bültenler genelde yüksekde verebiliyor zaman zaman .
en son ankarada bir kişinin bulduğu bülten de hemen hemen bu bültene benzerdi.

———-böyle yüksek agflerin olduğu yerde ilk ayak hepsi diyerek başlıyorum.favorim önlenmez, ekürisinide yazıp misli olmasını beklicem.

——-gruptan üstün olduğunu düşündüğüm tam bir tempo atı bumbai;ara vermesi hiç önemli değil.
çünkü 276 gün koşmuyor demesi ahırda yatıyor anlamına gelmiyor.bu düşünceyi yıllar önce bıraktım sizlere nacizane tavsiyem bunları hiç dikkate almayın.hunkaroğlu ve özdamar rakipler.
sıralama 235

———good curry belkide agf de rekor oranı çıkacak şu ana dek ben en yuksek %91 oranı gördüm.
bu oranı görmesede 80-85 çıkması muhtemeldir.ancak sıkıntısı olduğu net belli olan bu isim
daha da kısalan bu mesafede bu sıkıntılarını tolere edebilir.
iki rakip yazıcam 5 kilo avantajını iyi değerlendirip rakibinin arkasına yatarak virajda ataklarına başlayacak olan baba fırat. ve bu isimden inip gocakayanın tercihi ile my bıllıonare…
merakla izlenecek bir koşu olacak..
152
——günün büyük süpriz çıkabilecek yarışı.
bugun ekürinin diğer ismi drive faster a binen gocakaya ,
böyle önemli eküriye iki yarış üst üste kötü binemez
4 yaşının verdiği avantaj lada funny famıllıar bankom.
———bir başka yüksek agfli eküriler..bence bunlar daha sağlam tek..
yanına güzel anımız olan best of hazal, ve prenses golda yazıp bıraktım.
——– böyle bir yarış günün son ayaktaki 4 isme kadar getirmeye çalıştım.bunlar
boş kilosu ile bu grubu geçmesini beklediğim. güldür güldür -gezegen-gergin ve baltacı olacak.

60,48 tl

akşam ise elazığ dediğim gibi pas geçilip saratoganın beşlisi bulmak daha iyi görünüyor.

bol şans

Nolisi Dolisi

Eline sağlık Admin,
Az atlı büyük favorilerin olduğu bir program ikramiye beklentisini düşük tutmakta fayda var.
1.Ayak
Final ciddi agf toplayacaktır ama yıkılmasını muhtemel görüyorum 2,1,5,4 sıralamam
2.Ayak
1,2,3,4,5 ayırmadan girdim.
3.Ayak
Good Curry hiç bu kadar uygun bir grup yakalamış mıydı hatırlamıyorum BANKO.
4.Ayak
Peri Lina çok önde olsa da rakiplerini yazmaktan yanayım 5,3,2,6.
5.Ayak
Ekürisi olmasa 4 LUPO UNO’yu tek atardım üstüne bir de kalite ekürisi olunca desteğimiz düşünmeksizin. BANKO
6.Ayak
Zor koşuda 1,2,3,4,5 ayrımsız hatta yerim olsa kapardım.
Tutar:28 tl
Bol Şanslar…

çado

herkese bolşanslar.kocakaya good curryi gecmeye bayiliyor.babafirat good curryi yipratirsa my billioner sonda yine avlar.bugun bulten zayıf cok bipara verirmi bence vermez.sonda gergin cok tuttugum bi safkan

yemciabi

MERHABALAR
1. AYAK : 2
2. AYAK : 4//3,5
3. AYAK : 1
4. AYAK : 5,1,4,6
5. AYAK : 4,5,6,7,8
6. AYAK : 2,5,6,7,8 HERKESE BOL ŞANSLAR DİLERİM.

çado

zayıf program para vermez gibi.amma doymadı be gokhan good curryi gecmeye😀gecilmez.diyenler yaris tam my billionere akiyor benden demesi.my billioner gergin tek yazip bunlara kuracagim

Tahirowski

Tatvan incisi geçilmez….

Kavas

İstanbul
2
5-6-2-9-4
1-2-5
5-4
4-5
3-5-7-2-4
Bol şanslar

bypatron

İstanbul Altılı Tahminim (Sırasız)

1.Ayak 1,2,3,4,5
2.Ayak 1,2,3,4,5,6,7,9
3.Ayak 2 My Bıllıoneire (Banko)
4.Ayak 3,4,5,6 (Miss Helin Çıkmazsa Oda Dahil)
5.Ayak 2-4(Eküriler Banko)
6.Ayak 1,2,3,4,5,7,8

Herkese Bol Şanslar…

Utku Guneş

Admin Bol şanslar.

ISTANBUL ALTILIM…

1.2.4
2.3.4.5.6
1.2.3.4.5
3.5
2……TEK
1.2.3.4.5 8

KUPON BEDELI 63.TL BOL ŞANSLAR.

BAY UZMAN

bol şanslar istanbul ilk ayak beklenenin aksine favorim 4merdokan ve sonra 5.2.1…….2.ayak.. 2 bumbai ara mara dinlemez bu gurubu sırtlar gelir nerde bi külüstür isim var hepsi burda çünkü…….3.ayak..1 goddcuryyy çıkar bitirir…4.ayak peri lina.tatvan incisi…..5.ayak hepsi.son ayak 2gergin 6 numara 47 kilolu.oglıum volkan ve 5 rişvanoglu….

BAY UZMAN

ayrıca benimnacizane fikrim tabiki isteyen kaaala alırlsteyen almaz..1 numara GOOD CURR devirene sadece bi kaç cümlem olacak goodcury den liderligi almak isteyen isim tabela yapamaz bu bir…good cury degil sakatlıgı her yeri kan revan bunları geçer bu 2…godd cury iyıkan kişi bu altılıyı bulamaz buda.3…..bugün birinci koşuda 4 cibek ogluna oyunlar oynanıyor…ilk ayakta merdokan o kadar faul yedi yinede saldırıp diplerinde bitirdi…yarışını izledim ve çok büyük favori olan karataşın bindigi finali yarış içinde göremedim bir ara dıştan geldi burunla 2.oldu ne atak ne galop ne yarışı beni inandıramadı…ama..önlenmezin son 2.lik çimyarışı muhteşemdi…ilk ayakta bu yüzden 4.5.2.1 dedim…2.ayakta zaten noormalde 4 kutupun bnularla alakasıyok amaaaa.bu handikapla bu 30 binlik yarışta ne işi var.250 binlik yarışlardan buralaramı düştü… mavi dalgayla eküri koştukları yarışta zaten berbat koştular….bu yüzden 2 numara bumbai ekleyelim dedim…..5.ayakta neden hepsi.27 lira ganyanla kazandı sonra büyük atmı oldu….mesafe uzun kilo farkları mevcut kim gelse kimseyok diyemez…..son ayak zaten handikap16..normalde 2 numara gerginin bizi germeden kazanacagı bi yarış ama ortada bir gerçek varki hafif kilolu isimnlerin üstüne üstlük birde seri isimler olması özellikle 47 kilo ile start alan oglum volkan rişvan oglu gibi isimler burayı kapatıp beklemek mantıklı olandır……

bahoz

😂😂 good c gelmedi altılımız para yapar

BAY UZMAN

kutup ara vermişti iki yarış gördü yine aynı demekki sorun devam ediyor eeee. geriye bi tek dumbai kalıyor…yatarsamda dumbaiden yatayım..

muratmert

Admin ve tüm site üyelerine bol şanslar.

HEMEDAN
4, 5, 3, 2, 6
1, 2, 4, 3
5, 1, 3, 2, 6, 4
4, 6
8, 4, 2, 5, 3, 1

ŞEVKET

(1)ayak 2.1.4 / 5.7 (2)ayak 4 kutup tek (3)ayak 1 good curry tek (4)ayak 3.5 / 6.1 (5)ayak 4 / 5.7 (6)ayak hepsi bol şanslar arkadaşlar. ( 33600 tl )

thesakal

Özcan’ı atacaklar değil mi Tatvan İncisine?

Aykut

Yani benim duyduğuma göre harun rapor alip ozcan binecekmis

Topuz

Arkadaslar peri lina en saglam banko.tatvan incisine ge ildigi yarista açık faule maruz kalmıştı. İlk ayak final ve godd curry yikilır.yikılirsada ikinci ve son ayaktaki plase yada tatlı sürprizlerle bu altılı para verir. En iyisi bi adet misli kupon orta ölçekli.birde şöyle bir oyun 1.ayak önlenmez final 1 numara ve ahmet celigin bindigi safkan. 2.ayak 2.3.4.5 .9 3.ayak 1.2.5 4. Ayak Peri Lina tek 5.ayak 1.2 ve ayhan kurşun 6.ayak 1.2. Rişvanoglu ve gezegen. Tutar: 50 tl. Misli kupon ise 2 final tek 2.ayak 2.3.4.5 3.ayak 2 tek 4 .ayak peri lina 5. Ayak ekurile 6 ayak 1.2.rişvanoglu ve gezegen 10 misli 11.20 tl ufak kupon. Bol şanslar.

dabbe

Herkeze bol şans

AVCI

İSTANBUL

2.5.7
2 TEK
1.2
5 TEK
1.2.5.6.7
1.2.3.5.7

BOL ŞANSLAR

AVCI

4 AYAKTAN 7 NUMARA CIKARILDI
SON AYAĞA 4 VE 8 NUMARALI ATLAR EKLENDİ

AVCI

5.AYAKTAN 7 NUMARA CIKARILDI

mymoon

selamlar
İSTANBUL
misli gibi duruyor ama
teksiz rakipli bir deneme yapıcam..
1.ayak 1-2
2.ayak1-2-3-4-5-6
3.ayak1-2-4
4.ayak5-4-3-1
5.ayak2-6
6.ayak 2-3
Misli : 1
Bahis Sayısı : 576
Tutar : 40,32 TL

sedat

1247
24369
1
135
25
234

ugurksk

Admin ve tüm üste başarılar
1-2-4-5-7
H
H
5
3-4-5-7
7
🧿

çado

at atı gecer.biz sadece nacizane yorum yapiyoruz.rekabet isin guzelligi sen good curriy dersin ben my billioener😀benim atim gelirse ben daha mutlu olurum buyuk bi ati gecicek sonucta.benim oyunlarim cazip hale getirmek ve takip atlara oynamak.saygilar.

bahoz

Bilet no
Tarih 31/07/2019 15:28:32
Hipodrom İstanbul Veliefendi Hipodromu – İstanbul
Bahis türü 6’lı Ganyan
Sonuçlar 2/////
Koşu 3
Misli 1
Bahis sayısı
Tutar 35.28 ₺
Durum Oynandı
1.Ayak
2 – FİNAL (1)
2.Ayak
1 – DEMİRYAYLASI
2 – BUMBAİ
3 – HÜNKAROĞLU
4 – KUTUP
5 – ÖZDAMAR
7 – SEVDA TÜRKÜSÜ
9 – ATLIGÜL
3.Ayak
1 – GOOD CURRY
2 – MY BILLIONAIRE
5 – BABAFIRAT
4.Ayak
3 – TATVAN İNCİSİ
5 – PERİ LİNA
5.Ayak
4 – LUPO UNO
5 – ES ES WALKER
6 – PRENSES GOLDA
7 – KEKOVA
6.Ayak
2 – GERGİN
3 – KASMANBEY
8 – GEZEGEN,

Kavas

Elazığ
1-11-9-4
5-2-7
3-7-10-6
1-5-3
8-1-4
10

Derince

İkinci ayakta kombine uclu bahisi bulsakta

Son ayakta guldur güldür banko tercih ederken son anda dorduncu ayagi gocakaya yi bindigi ismi tercih ettik ve yattik..

guldur güldür gelirsede cok iyi verecek
Bakalim son ayakta pisman olacakmiyiz..

Bursa m. n. j

Size urfadan slm getirmişem Urfa oyunu
5.7.4.1.3.9
8.9.10.15.1.2.3.5.
6.4.1.2.7.9
1 banko
3 banko
2.4.10.7.4

Derince

Saratoga oncesi

Elazig besli
758-10-2

Gecildigi iki rakibi obur ayaga kacan
Tekcapkan banko.

315
31567
2456710-12

dabbe

Yaris Yeri: İstanbul Veliefendi Hipodromu – İstanbul
Bahis Türü: 5’li Ganyan
Sonuçlar: 3/5/2,5/3/2
Kupon: 7632-CA4F-5D26

1. Ayak

2 – BUMBAİ (3)

3 – HÜNKAROĞLU (1)

4 – KUTUP (6)

6 – ŞEHLEVENT (7)

8 – TUMBULYALAZ (5)

2. Ayak

1 – GOOD CURRY (3)

2 – MY BILLIONAIRE (2)

5 – BABAFIRAT (1)

3. Ayak

1 – BLACK CHINESE (2)

3 – TATVAN İNCİSİ (4)

4 – FUNNY FAMILLIAR (3)

5 – PERİ LİNA (1)

4. Ayak

3 – BEST OF HAZAL (1)

4 – LUPO UNO (3)

5 – ES ES WALKER (5)

6 – PRENSES GOLDA (8)

5. Ayak

1 – BALTACI (6)

2 – GERGİN (1)

4 – GÜLDÜRGÜLDÜR (5)

8 – GEZEGEN
Peri gelmeseydi 5 li çok iyi para verirdi beee

Tahirowski

Derince tabelada ki tumbulkavçin geçilmez beaa :)

Derince

Saratoga besli

8754

15-9-8-4-14-16

47162

8

15-10-16-14-1-3-2

dabbe

VErdigin Atların çoğu yarıştan cıktı düzenleme varmı derince

62
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x