Ana Sayfa / Tahminler / 31 TEMMUZ 2018 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

31 TEMMUZ 2018 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Denk güçlerin olduğu programda, her bir yarışseverimize bol şanslar,

1.KOŞU: Formsuz görüntüsüne rağmen bu grupta kalitesiyle öne çıkan 6-SORGUN ASLANI ve uzun mesafeli koşuları iyi koşacağı belli olan son yarışını kesinlikle ölçü almak istemediğim 4-BABALAMİH arasında kazanan çıkabilir. Son yarışını sürpriz yaparak kazanan 5-ERSEZAR birkez daha tekrarlayabilir.

2.KOŞU: Koşunun gidişatı, temposu, herşeyini kendisini belirleyeceği koşuda temposunun dışına çıkmadığı takdirde kazanmasını beklediğim isimdir 4-LORD. Uzun sprint yeteneğiyle, eğerki önde olası bir hızlı temponun ekmeğine yağ sürecek olan 3-YOLDAŞ tek rakibidir.

3.KOŞU: Bu pist ve mesafelerde her türlü grupta adını üst sıralarda duyacağımızı düşündüğüm, bütünleştiği jokeyi ile 5-MICE MACHO MAN BANKOMDUR.

4.KOŞU: Grupta çalışmaları neticesinde bir tık öne çıkan, Yoldaş, Yoldaşhan gibi kum pistte başarılı koşan isimlerle anneden kardeş olan 9-YOLDAŞBEY Alternatif Banko olabilir. Ancak tay yarışıdır. Kimin ne koşacağını kestiremediğimden uzun zamandır hazırlanan taylardan 1-BİTURBO, birlikte hazırlandığı jokeyi ile 4-EYMENHAN ilk plandaki rakipleridir.

5.KOŞU: Jokeyini üzerinden düşürdüğü son koşusunu görmezden geldiğim 5-SEFİRA favorim olsada, riske girmeden HEPSİ diyeceğim.

6.KOŞU: İsmini daha farklı yerlerde duyabileceğimiz kaliteye sahip olduğunu düşündüğüm 2-GİZMO birkez daha kazanabilir. Gizmo arkası ikincikten sonra rövanşı alabilecek potansiyeli fazlasıyla barındıran 6-REACTİVE rakibidir. Jokeyininde tercihiyle şansını arttıran ve tecrübe kazandıkça daha iyi olacak isimlerden 4-REINA DE DEMIANTES bu ikiliye rakip olmaya çalışacaktır.

1.ALTILIM

6-4-5
4-3
5 MICHE MACHO MAN
9 // 1-4
HEPSİ
2-6-4

 

Hakkında ozgun1

29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..

4 yorum

 1. ETC

  şansın daim, zevki ve heyecanı bol, tercihlerin de isabetli olsun özgün1 dostum

 2. Bursadan murat kab altilim 1ayak,H
  2.ayak,1
  3ayak.3/4
  4.ayak.1/6/7/8
  5.ayak.9
  6.ayak.10
  Herkese bol şans……..

 3. merhaba herkese bol şans
  bugün cazip bir ankara programı var plase ve favori ağırlıklı,fakat altılı para yapar düşüncesi her zaman cüzi bir miktar verir ankara programında,

  1.koşu 6
  2.koşu 1,2,3,4,5
  3.koşu H
  4.koşu 1,5,7,8
  5.koşu 3
  6.koşu 8
  7.koşu 1,3,4
  8.koşu 2,7,9
  9.koşu 1,2,3,4,5,7

  bol şanslar

 4. PINARBASILI

  Bol şanslar Özgün hocam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir