Loading...
Ana Sayfa / Tahminler / 31 OCAK 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

31 OCAK 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

31 Ocak 2018 Çarşamba İstanbul tahmin ve Yorumlarımı yarışsever dostlarımın huzuruna sunar, bereketli, ikbalin ve ilhamın güzelliğiyle siz yarışsever dostlarımıza nice bol şans, huzur ve başarı dolu bir gün dilerim.

1.AYAK: Mekan ayırt etmeksizin idarecisi Vahdettin KAPLAN'a alışık stiliyle eli kulağında izlenimler veren KIZIMMELTEM ile İstanbul'daki ilk KUM koşusundan gayet tatminkar bir sonuçla ayrılan ve bu defa Mehmet KAYA idaresinde izleyeceğimiz KAYA'ların atı UÇANKINALI birlikte tercihlenmesi gereken isimlerdir.

2.AYAK: Yaklaşık 4-5 ay aradan sonra katıldığı son koşusu olan 13 Ocak tarihli İstanbul 2000 KUM koşusunda kalişte rakiplerle çekişen ve tabelanın 4.sırasında yer bulan IVANHOE baş tercihim olup, 17 Ocak tarihli İstanbul 2000 KUM koşusunda yarım boy farkla elde ettiği liderlik bir tarafa 2.11.78 ile grubunun en iyi bitiriş süresine sahip olan BLANEGIRL, IVANHOE'nun en belirgin rakiplerindendir. 13 Ocak tarihli İstanbul 2000 KUM koşusundan liderlikle ayrılmasını bilen NORTHERN WEST, bu defa Özcan YILDIRIM idaresinde izleyeceğimiz YİĞİTER sonraki tercihlerimdir.

3.AYAK: Yarış yaşamının 4.sınavı olan ve ilk uzun mesafe sınavından liderlikle ayrılmasını bilen ŞENALP yeniden KOCAKAYA idaresinde, Kısa mesafede son koşusunda elde ettiği liderliği ayrıca önemsediğim UÇAN UÇAN yeniden Uğur POLAT ile, KARATAŞ idaresinde katıldığı son koşusu olan İstanbul 1500 KUM koşusunda liderliği elde etmesini bilen KARAYAMA bu defa Akın SÖZEN idaresinde ve yarış yaşamının 6.sınavı olan ve ilk uzun mesafe sınavında startta 10 boy kaybetmesine rağmen ŞENALP'in gerisinde 2.liği söküp alan CABBARREİS bu defa hafif sıklette Ayhan KURŞUN idaresinde tercihleyeceğim dörtlüdür.

4.AYAK: Bir önceki koşusunda vagzeçmediğim gibi bu defa da JOSHUA'dan vazgeçmeyeceğim. Üstelik bu defa idarecisi Uğur POLAT olduktan sonra...

5.AYAK: 17 Ocak tarihli İstanbul 1500 KUM koşusunda tabelayı teğet geçen ve 5.likle yetinen ama bu defa eli kulağında görünümü ile zirveyi zorlayacağına inandığım FERHAL ile 4 ay aradan sonra katılacağı yarış yaşamının 2.sınavında, ilk sınavına oranla daha parlak bir atak beklediğim ÇEYİZ bu koşuda birlikte tercihleyeceğim isimlerdir.

6.AYAK: Eli kulağında olan SUHARRY, son koşusundaki performansına binaen tercihlerimin ilk sırasında olup, son katıldığı Ankara ve Kocaeli sınavlarından istediğini alamayan fakat ondan önceki İstanbul koşularında elde ettiği 2.lik ve 3.lükle ben de burdayım diyen BURUNDI koşunun benim açımdan sürpriz ismidir.

1.AYAK: 5 – 11 (Kızımmeltem – Uçankınalı)
2.AYAK: 4 – 5 – 8 – 9 (Ivanhoe – Yiğiter – Northern West – Blanegirl)
3.AYAK: 2 – 3 – 4 – 8 (Şenalp – Uçan Uçan – Karayama – Cabbarreis)
4.AYAK: 1 (Joshua)
5.AYAK: 1 – 3 (Çeyiz – Ferhal)
6.AYAK: 1 – 9 (Suharry – Burundi)

TUTAR: 7.68 TL

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
admin
Yönetici
admin

Hoş geldin ETC bol şanslar

jozuf
Ziyaretçi
jozuf

Hoş geldin üstat. Ozlettin kendini.bol sans

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şans

Winwin
Üye
Winwin

Bol Sanslar Emegine Saglik Ustad

Nacizane Istanbulda 2. ayak ta ki gunun ganyani durumu ile birlite karisik olmasindan dolayi mumkun oldugunda H ile gecmek gerekir, Son ayakta ki 17 El Conquerador Cok onde gibi duruyor. Bir de Sartli 1 ve Maiden Yarislarda Muslum Celik in bindigi atlara mutalaka dikkat edilmesi gerekiyor diye dusunuyorum . Gelen bombalarin cogunda kendisinin imzasi var. 1200-1400 lerde one atabilecegi at buldugunda %80 getiriyor.

Bugun Istanbul devirlik altili programi mevcut, Umarim yazdigimiz gibi gelir. Iyi gunler , bolsans herkese

GANYANCI
Ziyaretçi
GANYANCI

Aylar sonra merhaba,
1.Ayak 457911-2.Ayak 4,12 -3Ayak 8 Tek -4.Ayak 12345-5.Ayak 12345 6.Ayak 1,9,17
Herkese Bol Şans

Cyrone
Üye
Cyrone

Altılı şablonum

1.ayak 4.9
2.ayak 8.5
3.ayak 8.9.4.2/hepsi
4.ayak 5.1.2.3.4.7
5.ayak 4 gülücük banko
6.ayak 1/4.2.8.17.18.15

Herkese bol şanslar

Brevhart
Ziyaretçi
Brevhart

Yeni yorumlar neden gönder diyorsunuz hep sizi takip ediyorum lütfen gönderin bekliyorum

Yazar: ETC

ETC