Ana Sayfa / Tahminler / 31 OCAK 2017 SALI ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

31 OCAK 2017 SALI ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

Gündüz Kocaeli çok karışık geldiği için pas geçtim; dün son ayakta kaçan Urfa altılısından sonra umarım bugün bir teselli ikramiyesi alabiliriz, herkese bol şans.

 

1.AYAK: Yarış hayatına bu koşu ile başlayacak taylarda 4.PRINCE OF THESOUTH çalışmaları ile biraz öne çıksa da Hepsi yazıp sürprizin gelmesini bekleyeceğim.

2.AYAK: 4+ İngilizlerin mücadelesi sürprize açık görünüyor; ben ilk şansı galoplarında formda görünen 9.GUNNER a veriyorum. Bir yerde bombayı patlatacak gibi görünen 8.WHITE CREST, 2.FALEZ, 6.NATIONAL, 7.ALISA, 5.FINAL TRY, 12.AFRICAN QUEEN, 11.SOĞUKKANLI, 1.CASH OUT 13.OCEAN EYE ve 4. ROYAL ASHLEY ile kapatacağım.

3.AYAK: Son yarışı kazandı dediğimiz anda kaybeden 1.FÜLANE, ekürisi ve formda aprantisi ile kazanmaya yakın. Bankom.

4.AYAK: Verdikleri araya rağmen 2. FLYING BIRD ve 8. MISS MELODY bu grubun üzerinde safkanlar.3.SEBOŞ ve formunu bulan 7.AUF WIEDERSEHEN rakip olmaya çalışabilir

5.AYAK: 800/ 50,5 (25,3) ÇR galobunu bugünkü pilotunun yaptırdığı 7.RAZVAN günün favorisi konumunda. Şahsen ben de bu orjinin nasıl koşacağını merak ediyorum; galobunun hakkını verirse kazanır diye düşünüp tek yazıyorum.

6.AYAK: Bu mesafeleri çok iyi koşabilen inatçı safkan 9.CENGO favorim. Ekürüsi BUĞRACAN DA  sonlarda etkili gelecektir; rakiplerinin ağır kilosuna rağmen 3.GÖRGÜNCAN olmasını bekliyorum.

H

9,8,2,6,7,5,12,11,1,13,4

1

2,8,3,4

7

9,3

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Adem
Ziyaretçi
Adem

Mrb son ayak 9 demek istedin galiba cengo tsk

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

Bol şanslar Gufre

Yazar: Gufre

Gufre
İstanbul'da yaşıyorum, 31 yaşındayım, 15 yıldır at yarışlarını takip ediyorum, takip ettiğim programlara oyun oynuyorum Herkese bol şanslar.