31 OCAK 2014 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  8 – SANGRIA ve 5 – REAL SWING uygun kilolarıyla favorilerim. 2 – SEA SPARKLE ve 1 – TRALLES GIRL rakipleridir. 4 – ATALANTE’de eklenebilir.

   

 • 2. AYAK

  3 – DALIA şimdiye kadar gücü nispetinde yarışlar çıkardı. Orijinin hakkını henüz veremeyen safkan KG ile denenecek. İyi işleri ile güzel bir yarış bekliyorum. Eksik koşması halinde 10 – STARIN KIZI devreye girecektir. 2 – BLACK SHEET ve 8 – PRENSES NAZ plase.

   

 • 3. AYAK

  2 – GENÇ ARSLAN son iki yarışından sonra bu grubu da geçmesi gerekir, bankom. Rakip arayanlara 1 – ÇİKOBEYİ ve 5 – POTİFOR öneririm.

   

 • 4. AYAK

  5 – ASLAN KRAL gördüğü koşu sonrası kendini toparladı, favorimdir. Kurtlardan 2 – ARBOND ve 3 – BISHAMON rakipleri olup iyi formu ile 1 – GRADE BOY yazılır. 4 – LANDROS pencere kalacak bir at değil.

   

 • 5. AYAK

  2 – ALTINSOY tek atılabilir. Rakipleri ise 4 – GİZEMİM, 1 – ACTION PERFECT, 7 – NAZGREL ve 8 – OCEAN GOLD.

   

 • 6. AYAK

  Son ayakta durumlar karışık. İlk üçlüm 5  – ASİLKAN, 1 – BEYAZATLI ve 6 – ŞERO ŞERO. Kuponda ise HEPSİ.

   

  Bol şanslar

GÜNÜN KUPONU
50 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
1
2
4
5
8
2
3
8
10
2
1
2
3
4
5
2
H
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.