31 Mayıs Ankara Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Müthiç bir sprinter yapıya sahip olan 2-ALY GIRL son koşusundaki üçüncülüğünün ardından uzayan mesafede H.KARATAŞ iradesinde kazanmamasını beklediğim isimdir.

2.AYAK : Günün en sancılı koşularından birisi ikinci ayak.Hernekadar ön plana çıkan bir iki isim olsada denk sayılabilecek güçlerin mücadelesinde HEPSİ demek mantıklı sonuç olacaktır.

3.AYAK : MEHMET AKİF ERSOY KOŞUSU’nda favorim 7-ILLUSIONIST.Uzun aranın ardından katıldığı koşudan ağır sikletine rağmen ikincilikle ayrılan safkan formunun yerinde olduğunu gösterdi ve ilk grup galibiyetine uzanabilir.Kalite isimlerden 6-ENYALIOS favorinin en sert rakibi olur.10-REBELLION, 1-BE MY SHADOW, 4-CEMCEM ve 2-BLACK KING küçük çaplı kuponlar için yeterli görünüyor.Geniş oynayanlar için olası bir sürpriz sınuç için HEPSİ demesi mantıklı olacaktır.

4.AYAK : Yarım milyonluk koşuda 2-BABA MEVLÜT favorim.Sessizliğini son koşuda bozan 4-GELİBOLU yine kazanırsa şaşırmamak gerekir.İyi bir form durum yakalayan 7-KARAÜZÜM ve 9-YALNIZEFE çok atla geçenlere önerebileceğim isimler.

5.AYAK : KURT ekürilerinden 8-DUST CATCHER uygun sikletiyle bugün kazanmasını beklediğim bir diğer isimdir.

6.AYAK : Günün kapanış koşusunda 3-GENCERHAN favorim. safkana şans verdiğim koşuda sıralamam şablonda.

ALTILI GANYAN KUPONUM :
1.AYAK : 2
2.AYAK : HEPSİ
3.AYAK : 7 – 6 – 10 – 1 – 4 – 2 // HEPSİ
4.AYAK : 2 – 4 – 7 – 9
5.AYAK : 8
6.AYAK : 3 – 1 – 2 – 8 – 6

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.