31 MAYIS 2016 WOLVERHAMPTON YABANCI YARIŞ TAHMİNLERİ

1.AYAK: Altılının ilk ayağını oluşturan 3 yaşlı taylara mahsus maiden koşuda ilk şansı geçen yıl 250.000 GBP’a satın alınan ve grup koşular koşan kardeşleri bulunan Godolphin ekürisinin 3-ISTIQLAAL isimli tayına veriyorum. Yarış hayatına başladıktan sonra iki koşu görerek 285 gün aradan sonra bugün koşacak olan ve ilk defa dil bağı takılacak olan 4-MICKEY ikinci atımdır. Son olarak bahsettiğim iki safkan kadar şansı olacağını düşündüğüm 13 gün önce koştuğu bu piste dördüncü olan 6-SHADAD yazılarak bu ayakta rahat bir yarış seyredebiliriz.

2.AYAK: Uzun mesafeli ve sürprize açık bu koşuda ilk şansı mesafeye yatkınlığı koştuğu son iki 2400 metre mesafeli yarışlarından birinde sonlardaki etkili ataklarıyla yarışı kazanan fakat son koşusunda öne erken çıkınca arkadan güçlü gelen rakibine yarışı potada veren 7-HAPPY JACK’e veriyorum. Başarılı kum pist performansı ile ve sonlarda etkili gelen 3-INVICIBLE WISH ikinci atım olup bir gün önce engelli bir koşu koşmasına rağmen bu grupta söz sahibi olabileceğini düşündüğüm 1-GOLDEN THREAD, yine kum pistte başarılı olan isimlerden 9-WELL OWD MON ve 10-BROUGHTONS BERRY ile birlikte kum pistte eksik olduğunu bilsem de yurtdışı sitelerde verildiği için korkup yazma gereği duyduğum 5-WEARDIDITALLGORONG yazacağım.
3.AYAK: Bu ayağın en şanslı ismi olduğunu düşündüğüm 2014 yılından sonra 2015 yılında bir koşu görüp bir yıl ara verdikten sonra katıldığı 3200 mesafeli ilk iki koşusunu rahat kazanan ve daha sonra katıldığı 4200 metre mesafeli koşularda tabeladan düşmeyen 2-PLANETOID ilk ve BANKO olarak önereceğim atımdır. Daha sonra uzun mesaeli kum yarışlarında başarılı olmuş ve mesafeye yatkınlarıyla 1-STONECUTTER, 8-MINSTRELS GALLERY ve 4-ZAKATAL şanslı olabilecek diğer isimlerdir.

4.AYAK: Başarılı kum pist performansı ile bu yıl katıldığı iki yarışınıda kazanan 4-BOCKING END ikinci bankomdur. Yanına güvenmeyip at yazmak isteyenler sırasıyla 9-CROWNING GLORY, 7-PIETRAFIORE ve 5-MY FAVOURITE THING.

5.AYAK: Karışık olduğunu düşündüğüm bu ayakta gerek pist gerekse mesafeye yatkınlıklarına göre dört safkanı ayırtedemedim. Kuponuma sırasıyla 10-ADA MISOBEL, 4-THERTHAAR, 9-FREE TO ROAM ve 1-DREAM TRADER’I yazacağım.

6.AYAK: Yurtdışında çok tutulan ve yarışında favorisi olacağını düşündüğüm 3-LUCKY CLOVER ilk atım olup mesafeye yatkınlığı ile 9-ROARING RORY ve 2-QUALITY ART sonraki şanslı isimler olup, bir ihtimalde olsa bu grupta başarılı olabilecek olan ve mesafeye uyumu ile 4-TONI’S A STAR yazılarak rahat bir yarış izleriz.

Tahminler üyemiz Sincap’a aittir.

3-4-6

7-3-1-9-10-5

2

4

10-4-9-1

3-9-2-4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ERKAN

Bol şanslar

sincap

Bugunu kotu kapattik

sincap

Sili dun cok guzel verdi, onu kacirdigima yaniyorum.Hicbirsey yoktu dun 1.600 verdi. Yarin yine ingiltere var.

Savasci

Aynen Sincap bey dün şiliyi kaçırdık.((( Tahminlerin hepside tutmuştu.olsun önümüzdeki maçlara bakalım.Sizden yabancı yarışların tahminlerini bekliyoruz…Tesekkur ederim emeğinize…

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x