31 MAYIS 2015 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ

1.AYAK

Çim pist derecesi güzel bir yarış kazanan 6 – TUTKUKAYA üstünde acemi apranti taşımasına rağmen 45KG ile favorim. CAŞ – ALL MOST orijini ile göze batan 4 – ASLAN PARÇASI ilk defa çim piste çıkacak olmasına rağmen dereceli işlerle favoriye rakiptir. Yine uygun kilolarıyla 5 – KIZILTUĞLUM ve 8 – SÜVARİOĞLU diğer sıralamam. Genel olarak zor bir koşu, hepsinin geliri var fakat bu dörtlü ile ilk ayağı riske alarak oyun kuruyorum.

2.AYAK:

Galoplara göre ilk sıralamam 8 – KIRIM BEYİ, 10 – UÇANDEMİR, 6 – İNSUYU. Yeri olanlar için 1 – BAHTIAK, 5 – ERTUNÇBEY ve 2 – BERSİMO’da önerilerimdir.

3.AYAK:

9 – PRINCESS FIONA üstün sürati ile kazanmasını bekliyorum. Rakipler 6 – DARİN SULTAN ve farklı kum perfomansı ile 10 – SPECIAL SWORD.

4.AYAK:

2 – MISTER STORM kum pistteki güzel dereceleri ile çim pistte de favorimdir. Uygun kilosu ile 4 – JANO GRANDE ve çim yarışları bu grup için yeterli gözüken 1 – FLYING BLACK rakipleridir.

5.AYAK:

Son başarılı koşusu ile 1 – ALTINOLUK ve çim pistte kazandığı koşusuyla 5 – CEMİLEM favorilerim. 7 – SIRA DAĞLAR, 2 – AFFANBEY ve 8 – AZELHAN rakipleridir.

6.AYAK:

Son başarılı koşularıyla 2 – ALLSHANTI, 5 – BEHRAMKALE ve 14 – MIZZEN OF TURKEY arasında gözüküyor.

ALTILIM

6-4-5-8
8-10-6
9
2-4-1
1-5-7-2-8
2-5-14

32.4 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
naif

Bycreet ve diğer arkadasların yorumları neden yok sitede özledik yorumlarınızı lütfen admin arkadasların yorumlarını yayınlayın

can911

Sayın admin yokluğumuzda verdiğiniz değerli yorum ve tahminler için teşekkürler.Sevgi ve saygılarla, kazançlı olması dilekleriyle

Ahmet Ziya

İSTANBUL
Yarışların yumuşak pistlerde koşulacak olması biraz olsun bazı koşuların süpriz gelişmelere açık olduğu anlamı taşıyor
özellikle
Handikap 16 yarışların pazar gününe konulmuş olması ilginç geldi bana
Dilerim bir aksilik olmaz bugün

1ayak : 2 4 8 1 6 3 5 7 9
2 ayak: 4 5 8 6 1
3 ayak: 7 5 9 6
4 ayak: 4
5 ayak: 8
6 ayak: 10 2 5

4 ayakta Urlanınoğlu geniş oynayan arkadaslara tavsiye ederim
5 ayakta 4 numara Korkut Ceylanı yerim olmadığı için yazamadım bakalım ne olacak yarışların sonucu.

Ahmet Ziya

Teşekkürler ADMİN size de bol şanslar
yazdıklarımız gibi gelsin.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x