31 MART 2018 CUMARTESİ İSTANBUL AT YARIŞLARI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Son yarışında düzlük üzerindeki mücadelesi ile beğenimi kazanan tabela dışında kalsa da ELLIANNA gibi kalite bir isimin dibinde yarışı bitiren 6-MAVİŞ’in sonlardaki sprintiyle son yarışında yorgunluk sinyalleri veren Resurrection’dan liderliği alıp kazanmasını bekliyorum riskli olsa da BANKOM.

2.AYAK: Son sert gruptaki yarışını önemsemediğim yarında sürpriz konumda çıkacağını düşündüğüm 6-ŞAHİNŞEVKET favorim. Son yarışını oldukça beğendiğim 5-ACARTÜRK, son yarışında banko önerdiğim ve beni yanıltmayan uzun mesafeyi seven 1-TUTARLI, Uğur Polat tercihiyle 3-UÇAN UÇAN ve son olarak 7-İZYAZ şanslı gördüğüm isimler.

3.AYAK: Ilk startı olmasına rağmen yeterli hazırlıkları bulunan ve uzuna yatkın orjini ile dikkat çeken Aracı ekürisinin sahibi olduğu 7-RIGHT HUNTER ve iki yarışında da tabelanın sonunda kendisine yer bulan 1-EXPRESSING favorilerim. Ara sonrası iki yarış gören ve günden güne daha iyi duruma gelen 3-GROM, daha sert gruplarda dahi tabela başarısı gösteren ama yarışları üst üste gelen 9-SİNSİRELLA, iki yarıştır ikincilikte kalan bu kez şeytanın bacağını kırabilecek forma sahip 4-MAGIC RAMPER sırasıyla şanslı gördüğüm isimler.

4.AYAK: Uygun rakiplerinin yanında 1-ALTEPE’nin zorlanmadan kazanmasını bekliyorum aksi bir sonuç benim için çok büyük sürpriz olur.

5.AYAK: Aslına bakarsanız bugün koştuğu rakipleriyle mukayese edilmeyecek bir kalite farkı bulunan 1-ŞÜKRÜ var ama kg 63.5 mesafe uzun biraz eksik koşarsa ve kg den etkilenirse çarşı karışır. Ben ilk rakip olarak 9-KARACABEY ASLANI diyorum bu isim son startında toparlanma sinyalleri verdi bugün çok ters bir yarış gelebilir. Daha sonra ise Hakan Yıldız’dan kurtulan 4-ASLANSÜTÜ, eski günlerini hatırlar ise 6-SEMADA YILDIZ, son yarışı kötü olsa da 7-YEŞİL YOL, grup sert olsa da takip listemdeki 8-TETİNA ve taylığındaki yarışlardan bir demet sunarsa hipodromu sessizliğe gömebilecek 10-YUNUS GİBİ yazacağım.

6.AYAK: Son yarışındaki mücadelesini çok beğendiğim 7-ADIEU, form tutan 1-LIFE TIME ve sonlarda etkili bir sprint beklediğim 10-IMPASSABLE GIRL arasındaki mücadele birinciyi belirler diye düşünüyorum.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 6

2.AYAK: 6-5-1-3-7

3.AYAK: 7-1-3-9-4

4.AYAK: 1

5.AYAK: 1-9-4-6-7-8-10

6.AYAK: 7-1-10

KUPON TUTARI: 31.5 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Arda

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şans. sütü ısıtmışsın :)

Mehmet28
Üye
Mehmet28

karacabeyaslanı gelmezse o gelsin cazip olur

Bombaci
Üye
Bombaci

Bol şanslar

can911
Üye
can911

Gönlüne göre Arda’cım, sevgiler