Ana Sayfa / Tahminler / 31 MART 2018 CUMARTESİ İSTANBUL AT YARIŞLARI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

31 MART 2018 CUMARTESİ İSTANBUL AT YARIŞLARI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Son yarışında düzlük üzerindeki mücadelesi ile beğenimi kazanan tabela dışında kalsa da ELLIANNA gibi kalite bir isimin dibinde yarışı bitiren 6-MAVİŞ'in sonlardaki sprintiyle son yarışında yorgunluk sinyalleri veren Resurrection'dan liderliği alıp kazanmasını bekliyorum riskli olsa da BANKOM.

2.AYAK: Son sert gruptaki yarışını önemsemediğim yarında sürpriz konumda çıkacağını düşündüğüm 6-ŞAHİNŞEVKET favorim. Son yarışını oldukça beğendiğim 5-ACARTÜRK, son yarışında banko önerdiğim ve beni yanıltmayan uzun mesafeyi seven 1-TUTARLI, Uğur Polat tercihiyle 3-UÇAN UÇAN ve son olarak 7-İZYAZ şanslı gördüğüm isimler.

3.AYAK: Ilk startı olmasına rağmen yeterli hazırlıkları bulunan ve uzuna yatkın orjini ile dikkat çeken Aracı ekürisinin sahibi olduğu 7-RIGHT HUNTER ve iki yarışında da tabelanın sonunda kendisine yer bulan 1-EXPRESSING favorilerim. Ara sonrası iki yarış gören ve günden güne daha iyi duruma gelen 3-GROM, daha sert gruplarda dahi tabela başarısı gösteren ama yarışları üst üste gelen 9-SİNSİRELLA, iki yarıştır ikincilikte kalan bu kez şeytanın bacağını kırabilecek forma sahip 4-MAGIC RAMPER sırasıyla şanslı gördüğüm isimler.

4.AYAK: Uygun rakiplerinin yanında 1-ALTEPE'nin zorlanmadan kazanmasını bekliyorum aksi bir sonuç benim için çok büyük sürpriz olur.

5.AYAK: Aslına bakarsanız bugün koştuğu rakipleriyle mukayese edilmeyecek bir kalite farkı bulunan 1-ŞÜKRÜ var ama kg 63.5 mesafe uzun biraz eksik koşarsa ve kg den etkilenirse çarşı karışır. Ben ilk rakip olarak 9-KARACABEY ASLANI diyorum bu isim son startında toparlanma sinyalleri verdi bugün çok ters bir yarış gelebilir. Daha sonra ise Hakan Yıldız'dan kurtulan 4-ASLANSÜTÜ, eski günlerini hatırlar ise 6-SEMADA YILDIZ, son yarışı kötü olsa da 7-YEŞİL YOL, grup sert olsa da takip listemdeki 8-TETİNA ve taylığındaki yarışlardan bir demet sunarsa hipodromu sessizliğe gömebilecek 10-YUNUS GİBİ yazacağım.

6.AYAK: Son yarışındaki mücadelesini çok beğendiğim 7-ADIEU, form tutan 1-LIFE TIME ve sonlarda etkili bir sprint beklediğim 10-IMPASSABLE GIRL arasındaki mücadele birinciyi belirler diye düşünüyorum.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 6

2.AYAK: 6-5-1-3-7

3.AYAK: 7-1-3-9-4

4.AYAK: 1

5.AYAK: 1-9-4-6-7-8-10

6.AYAK: 7-1-10

KUPON TUTARI: 31.5 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

9
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar Arda

Mehmet28
Üye

bol şans. sütü ısıtmışsın :)

Mehmet28
Üye

karacabeyaslanı gelmezse o gelsin cazip olur

Bombaci
Üye

Bol şanslar

can911
Üye

Gönlüne göre Arda’cım, sevgiler

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.