izmir altili tahminleri

31 MART 2017 İZMİR AT YARIŞLARI GENEL PAYLAŞIM KONUSU

31 Mart 2017 İzmir at yarışları için genel paylaşım konusu.

İzmir altılı tahminlerinizi konu altından paylaşabilirsiniz.

Beygir com altılı tahminleri

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda ÇETİNBABA (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.POYRAZEFE (4) en yakın takipçisi olacaktır.DOST SALİM (3) ve OLGUN SULTAN (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla HAMARAT (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BEZMİ ALEM (6) en yakın takipçisi olacaktır.CEREMONY (2) ve PRINCESS WESTPORT (3) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki SAYDA (2) ve TAMERLANO (7) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.BABİ (5) ciddi rakipleri olacaktır.SİDELİ (4) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

4.Koşu: Formda olan PINKGOLD (3) koşudaki favori isimdir.CAN DADAŞ (1) favorinin ciddi rakibi olacaktır.YENİLMEZ (4) ve KÜLÜNK RÜZGAR (2) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi formuyla PREDESTINATION (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.USLUHAN (3) en yakın takipçisi olacaktır.CELONIO (1) ve HAPPY WORLD (5) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki SULTANHAN (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.ŞANSLIGÜL (5) en yakın takipçisi olacaktır.SON HATIRAN (7) ve SOĞUK ÇERMİK (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

Gazetelerin altılı tahminleri

İzmir AGf 

agf tahminleri

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

Herkese bol şanslar

7/
1.2.5.6.7/
H/
3/
2.4/
1.2.4.5.6.7.11