31 EKİM 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

1 – KOŞU: Koşu gören 6 – MELODICA, güzel işleri ile favorim. Son yarışlarında tabelayı tamamlayan 3 isim 5 – MAVİŞİM, 4 – HIGH EGOS GIRL ve 2 – DARKLOVE rakipleri olup ilk kum yarışında 3 – EASTENDERS sürpriz yapabilir.

2 – KOŞU: Güzel galoplarla ilk defa koşacak olan Kaizbert temsilcisi 1 – BONJOUR EL SAMAWİ, Ankara kumunda beklenenin altında koşsa da 4 – HIRSLI, son yarışları ile çıkışa geçen 6 – MAĞRURKIZ, ara vermesine rağmen iyi hazırlıkları ile 3 – GÜZEL YÜZLÜM öncelikli isimler. 5 – KÖPRÜLÜ, 10 – SIRILSIKLAM, 11 – YAVUKLUM çok atta düşünülebilir.

3 – KOŞU: Sene başında koştuğu 2 yarışı da kazanan 1 – FLASH STEP, 10 gün önce koştuğu 1900m 3.lüğünde bu grubun bir tık üstünde isimlerin arkasından geldi. O koşudan etkilenmezse ise Karataş’ın da tercihi ile kazanabilir. Tek atmak istemeyenler için: 5 – FERFORJE iş yapabileceği gruplardan tabela dışı olarak çıkıyor. İşleri iyi, derecesi de yeterli. 3 ay aradan sonra fotoda kaybettiği yarış ile 4 – NEW EPOCH ve gördüğü koşular sonrasında toparlanmaya başlayan 6 – GRAND DUKE sonraki ihtimaller.

4 – KOŞU: İzmir ve Kocaeli pistinde kazandığı yarışlar sonrasında İstanbul’da da iş yapacağını düşündüğüm 1 – DONT HESITATE ağır kg dezavantajına rağmen bankom.

5 – KOŞU: Son 2 koşusu ile çıkış yakalayan 8 – VARLIKLI favorim. Adana’dan gelen 3 – ARSLANDİKENİ, 1 – CANÖZGÜ, 2 – ISLAH ve 4 – FATİHİNGÜLÜ rakipleridir.

6 – KOŞU: 6 – STORM SEA SWELL‘in bu grubu geçmesini bekliyorum. Rakip arayanlara 8 – GADDARA ve 1 – HONEY RYDER öneririm.

Kupon

6-5-4-2-3
1-4-6-3 // 5-10-11 // H
1-5-4-6
1
8-3-1-2-4
6

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
25 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
AVCI

Hayırlı geceler admin yazdığın gibi gelsin kardeşim

Ilyas

Avci senin yazdihin varmi

Murat

Ilk ayak 3-5-7 dışına çıkmaz. Yedi numara neden tutmuyorsunuz.

ERDAL BALCI

bol şanslar admin

İSTANBUL 1.ALTILI
comment image

Onder68

Resmi goremiyoruz, yazmanizi rica etsem. Tsk

ERDAL BALCI

İSTANBUL 2.ALTILI
comment image

Timur

Yavuzhan nerelerde görünmüyor

AVCI

Ben bugün 6.kosudaki gaddarı hiç yazmayacam güvenmediğimden değil üzerindeki jokeyden dolayı FURKAN YÜKSEKE zerre kadar güvenmiyom bunun kadar satıcı bir jokey daha yok

BAY UZMAN

1.koşu…2.3
2.koşu.4.5.6.1011
3.koşu nedimhansız oynamayın 3…1
4.koşu 2 tek
5.koşu3.10
6.koşu..1.6.3

AVCI

istanbul 2.çi altılı ganyan

1
2
1.3.4.5.6.7
1.2.3.4
1
1.3.4.12.13

bol şanslar

AVCI

2.çi ayakta ıslah yerine fatihingülünü tek atıyom sadece 2 ayakta değiştirdim

Mehmet28

Bol şans adminim, iyi gidiyorsun. Yoğun bir hafta yaşıyorum o nedenle detaylı inceleyemiyor ve yorum yaşamıyorum.
2
8
6,8,3
5
5
4,7
Bunun üzerine ekleyip ufak bir oyun yapacağım ama daha karar veremedim nerelere ekleme yapacağıma

Cyrone

Admin keyifler nasıl bayadır girip bakamıyordum ama sanki yalnız kalmışın gibi son 2 3 gündür sadece senin yorumlarını görünce şaşırdım iyi günler bol şanslar dilerim

Cyrone

İyiyim allaha şükürler olsun. Bir küsüp bir barışıyorum at yarışına o yüzden arada komple yok oluyorum ama hatırlanmak güzel

ERDAL BALCI

seni tahminlerin ile hatırlamak daha güzel CYRONE:)))

Cyrone

İnşallah yine güzel tahminlerle hatırlatırım kendimi

ERDAL BALCI

Valla Admin,bazı arkadaşlara gönül koyuyorum gücenmesinler ama.özellikle yazar kadrosu arkadaşlara .biz onlardan her zaman yaptıkları tutacak kuponlar beklemiyoruz zaten .bu mümkünde değil.ama en azından gün içinde bazı ayaklara yorum yapsalar çok güzel olur.mesela BOMBACI kardeşim……evet yoğunsun biliyorum,çalışıyorsun(BENDE ÖZEL BİR ŞİRKETTE İŞSİZ OLARAK ÇALIŞIYORUM:)),insan bir yemek bir lavabo boşluğunda mesaj atar yahu.eminim sende YAVUKLUM olurdu.bizde kupona koyardık onu.çünkü kararsızdım.biz onu kupona koymadık O ……..
Mesela:
CAN vardı
BARIŞ vardı
Beğenerek takip ettiğimiz diğer yazar arkadaşlar vardı.eğer yarış oynuyorlasa eminim herğün bu siteye girip yorumları da okuyorlardır.bu söylediklerimden dolayı lütfen arkadaşlar bana kızmasın.(gerçekten mazereti olan arkadaşlar müstesna).vesselem.

ERDAL BALCI

biraz nostalji :))
ADMİNİN ilk yorumu:))
Kupon harika gidiyordu…taki 1,05 lik İMPAROTERİÇE halis karataşı üzerinden atana kadar.işte ta o zamandan bu site ve bu admin iş yapar.
bu arada BY CREED,RAMAZAN YILMAZ,ÖZCAN….kulaklarını çınlatalım:)))

24/11/2011
comment image

25
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x