31 EKİM 2017 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

3. KOŞU: Sert grupta gördüğü ilk kaba kum yarışını tatminkar bulduğum (4) BLUE KING kazanmaya yakın gördüğüm isim ve alternatif tekim. Her yarış üzerine koyan (10) MY BROTHER, son yarışını kolay kazanan (5) FLASH IS BACK ve kumda etkili koşabilecek (9) TORUN RÜZGAR rakip gördüğüm ilk isimler.

4. KOŞU: Seri rakipleri olunca öne erken hamle yapamayan ancak sonradan uzun bir teşvikle kazanan (7) BÜYÜK BEYAZ, yine benzer bir performans sergilemeye çalışacaktır favorim. Bu yıl çok iyi yarışlar yapan (6) HERCULES öndeki kapışmayı iyi değerlendirebilir. (1) WHITE HART LANE yine çıkıp bitirse de şaşırmam. Bu 3 atla bu ayağı geçmeye çalışacağım.

5. KOŞU: Kim gelse şaşırmayacağım bir ayak. Son yarışını önemsemediğim (3) YEŞİLMASKE, toparlanma simyali veren ve önde fazla rahatsız edilmeyecek (7) KIZILHAN, jokey avantajı olan (5) CEFAKEŞ ve (6) KAFTAN ilk şansı verdiğim isimler olsa da riske girmiyorum.

6. KOŞU: (1) BAY EMİR için bir şey yazmaya gerek yok. Temponun yükselmesini ve Özcan’ın fazla teşvikle ön gruba yakın gitmesini umarak (7) SANBERK’i yanına ekledim. Daha sürpriz arayanlar için (6) ALOYSHA.

7: KOŞU: Üstüne koyarak devam eden (6) SPARTAN İLAYDA risk edilebilir. Ankara’dan gelen (3) MERITORIOUS ve ilk kez koşacak (7) SUNLIGHT MELODY rakip gördüğüm taylar.

8. KOŞU: Daha sert rakipler arasındaki son yarışında bile umudum olan bir isimdi. Onun için kısa sayılabilecek bir mesafe olsa da çok ahımı alan ancak formda Mustafa Çiçek’le (5) DAY KING’i risk alarak tek bırakıyorum. Son yarışlarında biraz kıpırdayan iki isim (6) HURRICANE FLY ve (9) MARK HOLMES, Day King’in geç kalması durumunda şanslı olurlar.

ALTILIM
1.AYAK: 4/10,5
2.AYAK: 7/6,1
3.AYAK: 3,7,5,6/8,2,9,10,4,1
4.AYAK: 1,7
5.AYAK: 6/3,7
6.AYAK: 5

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Selamlar bolşanslar kardeşim

binbastar
Üye
binbastar

bol şanslar

yuemfa
Ziyaretçi
yuemfa

3, 5, 6, 8, 10
1, 5, 6, 7
KAFTAN
1, 2, 7
1, 6
DAY KING

Bol şanslar…