kocaeli altili tahminleri bombaci

31 EKİM 2017 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese KOCAELİ altılı tahminlerim şu şekilde;

1.ayak: Maidendan çıktıktan sonra KV-7 ve Şartlı-3 koşan safkan yarış hayatının dördüncü mücadelesinde burada boy gösterecek. Özür dileyerek söylüyorum birçok ikinci sınıf safkanın yer aldığı mücadelede kafadan risk almak isteyenler benim gibi tek atsın. Siklet avantajı ile birlikte bu yarışını fırsat bildiğim safkan koşarak çok daha iyi yerlere gelecektir. (10) MY BROTHER benim BANKOM dur.

2.ayak: Çok yıpratılmadan yarış seçerek koşturulan safkanın aynı dinçliğini ve formunu koruduğunu düşünüyorum. Son yarışını bu mesafede İstanbul’da H-17 mücadelede KRIS ANGEL arkası ikinci gelen safkan kum-çim ayırt etmeden ne derece kabiliyetli ve tabiri-caizse Türkiye standartlarında altın yumurtlayan tavuk olduğunu ispat etti. Altın yumurtlayan tavuk derken burada bir parantez açmak istiyorum. Artık apaçık belli oldu ki birçok ekürinin pistlerden çekildiği, maddi zorluklar yaşadığı ülkemizde, çare olarak görülen her ile bir hipodrom saçmalığı artık tamamen son bulmalı. Dün OĞLUM BERAT’ ın sahibinin son kazandığı yarışa rağmen -ki ikramiye 750.000,- TL idi- intihar girişiminde bulunduğu yönünde bir söylenti var. (Öğrenebildiğim işin gerçeği kalp krizi geçirdiği ve iyi olduğu yönünde 17:08)  Eğer bu doğru ise bu işin hiçte göründüğü gibi olmadığının bir göstergesi. Bu olay çok taze ve yarın muhtemelen daha doğru bilgiler gelecektir. Her ile hipodrom olacakta ne olacak bilmiyorum. 5-10 bin lira ikramiyeli yarışlar olacak atlar değil ama kesin at sahipleri maddi olarak daha fazla yıpranacak bu kesin. Artık tjk içinde ki bazı sistemlerin ben tamamen fosilleştiğini düşünüyorum. Belki buna çalışanlarda dahil. 21. Yy da halen photo finiş tartışmalarının olduğu, komiserler kurulunun o günkü psikolojik durumuna göre karar verdiği, illere göre kararların değiştiği yarışlar herkesin canına tak etti. Umarım duyduğum doğru değildir yanlıştır böyle birşey olmamıştır olduysa da acil şifalar diliyorum. Şimdi bir daha okudum da ben safkanı unutmuşum (1) WHITE HART LANE ilk safkanım.

3.ayak: Burada Arap safkanları görünce aklıma geldi. Yarış hayatının ilk gününden itibaren dilimde tüy bitti ama bir türlü istediğim keyfi alamadım. Tamam artık CANKARDEŞLER’İ de geçtik bundan sonra yolumuz açık dedim ki bir haber geldi KURTEL’ler GÜRSU nun yarış hayatının bittiğini ve Grup-1 yarış kazanarak son noktayı koyduklarını söylemiş. Bugüne kadar birçok defa kupalı koşu koşmuş ve kazanmış iki defa Grup-3 birinciliği olan ve son olarak CANKARDEŞLERİ geride bırakarak Grup-1 birincilik elde eden GÜRSU’ya ve yetiştiricilerine her ne kadar erken olduğunu düşünsem ve üzülsemde bugüne kadar gösterdikleri başarılar için teşekkür ediyorum. Yarışa dönecek olursak son iki yarışına da inanmadığım (7) KIZILHAN’ın tercihli kulvar ile birlikte dışarıdan zorlanmadan liderliği alıp son düzlüğe de lider döneceğini düşünüyorum. Yarış koşarak sürekli olarak çaktırmadan form tuttuğunu düşündüğüm safkanın yakın zamanda can yakacağını düşünüyorum ilk safkanım.

4.ayak: Muhtamel olarak seriye devam edecek olan (1) BAY EMİR ve olurda eksik koşması durumunda devreye girecek olan (3) EMİRSOY ve (2) BOMBACAN arasındaki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum.

5.ayak: Yarın agf oranı ne çıkar bilmiyorum ama olurda AGF çıkmaz yada yakın ara dizilirler ise bunun (6) SPARTAN İLAYDA’yı tek atmak için fırsat olduğunu düşünüyorum çünkü bu safkanda sürekli olarak üzerine koyacağı yönünde  bir beklenti var. Eksik koşması durumunda (1) ÇİKOK DOĞAÇBEY ve süprizde (3) MERITORIOUS un devreye girmesini bekliyorum.

6.ayak: (5) DAY KING ilk safkanım olup rakipleri şablonumda olacaktır. Herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 10 tek

2.ayak: 1-7-5-6

3.ayak: 7-3-6-8-2

4.ayak: 1 /// 3-2

5.ayak: 6 /// 1-3

6.ayak: 5-6-8-3-1-9-7-2

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 2 tek

2.ayak: 10 tek

3.ayak: 1-7-5-6

4.ayak: 7-3-6-8-2

5.ayak: 1 tek

6.ayak: 6 tek

7.ayak: 5-6-8-3-1-9-7-2

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar bombacı
biraderinden geçen yarış sürpriz bekliyordum fena koşmadı. başka bir at daha var gözüme takılan ondan daha umutluyum ama biraderini de es geçmem büyük ihtimal :)
oyun için önce agf tablosunu görmem lazım. gerçi para vermez dediğim altılılar coşuyor bu ara :)

Mehmet28
Üye
Mehmet28

baktım hatta yorumu da hazırlamaya başlarım ama agf tablosunu görmem lazım. sürpriz olur dediğim atlar favori çıkarsa soğurum oyundan :)

Serkan4242
Ziyaretçi
Serkan4242

Slm bol şans Bombacı yazdığın ganyan olsun çok merak ettim Bombacı biladerin kim ismini ogrenebilirmiyiz Jokey mi

binbastar
Üye
binbastar

bol şanslar, my brother ı merakla bekliyorum bakalım güveninin karşılığını verebilecek mi, bol şanslar

toprak_tan
Üye
toprak_tan

Bol Şanslar

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Selamlar bolşanslar Daha fazla hipodrom yorumuna harfiyen katılıyorum kardeşim,Yazacağım çok şey varda burda olmuyor işte,hatta yazdım yazdım sildim..Dönüşün muhteşem olsun inşallah kardeşim bugün bakamadım programa biraz senden biraz mehmetten biraz bimbadan yapacaz bir kupon :)

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Silerken bazı yerleri silememişim saçma bir cümle olmuş ( daha fazla ) diye k.bakmayın :)

binbastar
Üye
binbastar

bol şanslar cengo