31 EKİM 2015 CUMARTESİ KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Keyifli, kazançlı ve hayırlı bir hafta sonu olması dileklerimle Kocaeli tahminlerime aşağıda yer veriyorum. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.Ayak: Ağır kilodan etkilenmezse 1 (DERBİŞAH) favorim. Hatta küçük kuponlara alternatif tek olarak önerebilirim. Dediğim gibi kilodan etkilenme ihtimaline karşı Turbo yavrusu uyumlu binicisi ve idman performansıyla 2 (YURTTAY) ve son yarışlarını ilk ikide yer bulabilen 4 (ÖZDAMAR) diyorum.

2.Ayak: Performansları birbirine oldukça yakın İngilizlerin Şartlı mücadelesinde uyumlu binicisi ve son yarışını kazanan formda 1 (DAYI MEVLÜT), son yarışlarında uzun mesafe nedeniyle etkili olamayan 2 (HAŞMET), idman performansını oldukça iyi gördüğüm 7 (LİDERTINAZ), etkili binicisiyle söz sahibi olabilecek 8 (ERTEKİN BEYİ) ve yine kısalan mesafede etkili olabilecek 5 (AKJOLTOİ) diyorum.

3.Ayak: 1,5 boyla kaldığı 2.likte performansı bu grup için yeterli olacağını düşündüğüm 7 (AKYAZILI DİLA) ve idman performansını görünce tek yazamayıp günün tatlı sürprizini yapabilecek 3 (KİNG YAVUZ) kuponumda yer alır.

4.Ayak: Uzun çim performansını bu grubun hatta üzerinde bile gördüğüm 2 (GÖLCÜKLÜ) kuma da aynı aynı şekilde performansını yansıtması durumunda önceliğim. Bursa’da aynı mesafede aldığı 2.likle ilk önerime iyi bir alternatif olup idman performansı dikkatimi çeken 6 (BLUE İSLAND), değişen binicisi ve azalan kilosuyla 5 (VİCTORY STAR) bu ayağa yeterli olur.

5.Ayak: Son üç yarışından adeta tulum çıkaran yeterli çalışmaları ve inatçı binicisiyle 3 (LİNDORA) benim için günün en güvenilir ismi konumundadır. Bankom

6.Ayak: İstikrarsızlık konusunda bir yarış kur deseler ancak böyle bir grup oluşurdu. Epey zorlu bir ayıklama oldu ama kısalan mesafede 4 (HEYCAN BİR)’in şansı bir tık yukarda. Dediğim gibi çok istikrarlı olmayan isimler nedeniyle seçeneklerimi de çoğaltıyorum. Devamında binici uyumuyla 5 (GÖLKIZI), daha etkili olacağı mesfeye çıkan 2 (DELALKIZ) ve idman performansıyla sürpriz adayım 10 (MİRAYSU) ile günü kapatıyorum.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 1-2-4

2.Ayak: 1-2-7-8-5

3.Ayak: 7-3

4.Ayak: 2-6-5

5.Ayak: 3

6.Ayak: 4-5-2-10

Kupon Tutarı: 21,60 TL (Yedili oyunları için günün Ankara yarışlarının son ayağını teşkil eden koşuda önerim çim’in ağır olmaması avantajına olacak olan yazarlarımız Bycreed ve Adrian’ı destekleyerek 6 (Kopenhag) diyelim).

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
My başkan

Kocaeli devreder arkadaşlar