Ana Sayfa / Tahminler / 31 ARALIK ÇARŞAMBA ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

31 ARALIK ÇARŞAMBA ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

2014 ün son gününde tüm Banko tahminler ailesi ve takipçi dostlarıma yeni yılın sağlık mutluluk ve bol kazanç getirmesini dilerim.

1.AYAK: Adana da son üç koşusu ile büyük başarı yakalayan 5 CLARK KENT küçük kuponlarda risk edilip tek olarak denenebilir. Süper dereceli işlerle çalışan 7 TILIA FOR , son yarışını kazanan 6 DASKYLEION , bir boyla kaybettiği yarışı sonrası hız verdiği çalışmaları ile 1 TIME FEEL ve azalan sıkleti ile 3 CAMELOT sonraki ihtimallerdir.

2.AYAK: Son yarışlarında iyice formunu arttıran ekürili 5 MÜJDELİ KIZ , iyi işlerle çalışan 3 KIRGIZ , sürpriz şekilde kazandığı son koşusu ile 7 TİRVANA , bu pist ve mesafede uzak farkla kazanan 11 BİLGİLİ KIZ ve Tirvana arkası ikinciliği üzerine değişen binicisi ile 6 SILASU ayırımsız yazılır.

3.AYAK: Gayet iyi yarışlar çıkarsa da bir türlü sonuca gidemeyen 3 BANIERO bu kez iyi durumdaki ekürisinin desteği ile kazanacaktır.

4.AYAK: İkinci olduğu son yarışı üzerine azalan sıkleti ile 6 KİMSESİZ , bu kez daha ciddi hazırlıklarla koşacak olan 5 KARA GÜLLE , ilk startında çok zorlanmayan 7 VECİHİ , son ikincilikleri ile 2 BİMEN ve alışkın olduğu binicisi ile 3 BİZİMOĞLAN maiden e veda etmeye en yakın isimlerdir.

5.AYAK: Son yarışını 55 kg ile koşup kazanan 4 PANABELLE üç kg azalan sıkleti ve devam eden form durumu ile kazanabilir. Daha yatkın olduğu mesafede koşacak olan 5 RAIN OF APRIL en ciddi rakibidir.

6.AYAK: Tam pist ve mesafesinde koşacak olan 6 KÖKAĞA , son ikincilikleri tatminkar 5 DEMİRİZ , ideal mesafesinde 12 KIRAÇ KIZ , bomboş sıkleti ile 11 EVRENOĞLU , iyi durumdaki 8 GÖKÇEER ve son yarışı ile beğenimi kazanan 4 DAĞIVAR son ayağın en şanslı isimleridir.

1.AYAK: 5/7-6-1-3

2.AYAK: 5-3-7-11-6

3.AYAK: 3 BANDIERO

4.AYAK: 6-5-7-2-3

5.AYAK: 4-5

6.AYAK: 6-5-12-11-8-4

BOL KAZANÇLAR...

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

2
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
3000
semih
Üye
semih

BANKO TAHMİNLER SİTESİNİN TÜM FERTLERİNE YENİ YILDA SAGLIK, HUZUR VE BOL ŞANSLAR DİLİYORUM GÖRÜŞMEK ÜZERE HOŞCAKALINIZ

Özcan erdoğan
Ziyaretçi
Özcan erdoğan

Banko tahminler ailesine mutlu seneler dilerim..Umarım 2015 ugurlu gelir

Yazar: kinggok

Avatar