adana at yarışı tahminleri

31 ARALIK 2019 SALI ADANA ALTILI TAHMİNLERİ

31 Aralık 2019 Salı Adana altılı ganyan için paylaşım alanı.

Yorum ve tahminlerinizi bu sayfadan gönderebilirsiniz.

Herkese bol şanslar.

Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü Koşusu’nu HEADMAN kazandı

Saat 19.30’da startı verilen 2019 yılı Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü Koşusu’nu (KV-8 / S) Sanem Kahraman’ın sahibi olduğu, Fedai Kahraman tarafından yetiştirilen 4 yaşındaki doru erkek safkan HEADMAN (Dabirsim – Longoria / Desert Prince) jokeyi Ayhan Kurşun ile kazandı.

Kum pistte yapılan 1400 metre mesafeli koşuda ikinciliği elde eden isim, dış kulvardan etkili ataklar sergileyen SPARTACUS (Mountain Cat – Rose of the Boss / Tobougg) olurken, DOWN TOWN (Rip Van Winkle – Denices Desert / Green Desert) üçüncü, HUMBARA (Cuvee – Princess Des Iles / Royal Abjar) isimli safkan da tabelanın son basamağının sahibi oldu.

80.000 TL birincilik ikramiyeli koşuda kazanan HEADMAN isimli safkan için bitiriş derecesi 1.26.37 olurken farklar 2 Boy – Boyun – 2,5 Boy şeklinde oluştu.

Yazar: admin

25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
guest
73 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
RISING

1.AYAK: Form durumları çok iyi olan 7-KOMET , 3-ATOM SAÇAN ve 2-MAVİ ATEŞ ön planda değerlendirilecek safkanlar. 1-AGAH muhtemelen tek başına tempo yapma şansı bulacak. 8-ALGANTAY , 6-KIRMIZIKAYA ve 4-BAYÇINAR da koşu içinde şans bulabilir.

2.AYAK: 3-YURDAKUL çok formda , seri safkan 4-KILAVUZAĞASI Ahmet Çelik ile çıktığı gibi bitirebilir. 7-ÖZKARA, 10-ÇAKIRALİ , 11-ÖZGENAĞA ,12-ANADOLUKAN , 13- ÇOLPANLI form durumlarına göre her an potalayabilirler.

3.AYAK: 3-FARAFERN koşuya tempo verecek rakiplerini çok fazla elinden kaçırmazsa bugün birincilik çıkarabilir. 1-KISAS BEYİ ve 2-YILDIZHAN muhtemelen koşu temposunu yükseklere taşıyacaklar. 5-BELENUS , bir yıldan beri birincilik hasreti çeken 7-IMBARCO da etkili olabilecek safkanlar.

4.AYAK: 3-STAR SCREAM’in bu formu ile kazanması normal sonuç gibi fakat çok uygun grup yakaladığını düşündüğüm 1-LADY TULPAR bence kesinlikle ıskalanmamalı…Koşuda sürpriz ihtimallerini değerlendirdiğimde aradan sonra iki koşu gören ve grubun en seri safkanı olan 7-MANDELINO nefesi yeterse geniş oynayanlarca değerlendirilebilir.

5.AYAK: 1-ALASKA ilk koşusunda güzel eşgali ile dikkatimi çekmişti. Bugün Maidendan çıkabilir. Bugün cazip konumdaki 7-LAST DANCER yetenekli aprantisi ile sürpriz yapabilecek kalibreye sahip.

6.AYAK: Geçen koşusunu belki de Kocakaya’nın atına biraz fazla güvenmesinden kaybeden 3-O BİR REİS’in daha da uygunlaşan mesafede bugün zamanında yürüdüğü takdirde kazanmasını bekliyorum.Tek tercihini başka koşuda kulananlar bence dişi olmasına karşın 1-Tuanahanım ve 5-Derdiyok’u değerlendirebilirler.

ADANA:

1.AYAK: 7,3,2,1,8,6,4
2.AYAK: 3,4,7,10,11,12,13
3.AYAK: 3,1,2,5,7
4.AYAK: 3,1 / 7
5.AYAK: 1 / 7
6.AYAK: 3

Herkese bol şanslar..

veysel

Yazdığım mesaj düşmemiş bir daha yazayım :) Rising kardeşim Selam ve Sevgilerimle bol şanslar diliyorum..Yazdığın gibi gelsin inşallah.

Buca06

Sağlıklı nice yıllar diliyorum RISING, bol şanslar.

RISING

Buca kardeşim sana da bol şanslar yeni yılda sağlık huzur ve esenlikler diliyorum

stalingrad

bol şanşlar sablon guzel

RISING

Stalingrad teşekkür ediyorum sana da bol şanslar..

legrunt

Bol şanslar Rising :)

RISING

Ben de şimdi legrunt nerelerde diyordum:) Sana da bol şanslar ve sevdiklerinle birlikte güzel huzurlu sağlıklı mutlu yıllar diliyorum:)

derince

Dünkü tartışmadan Mustafa kardeşe takmamasini tavsiye ederim..
Çünkü bazı gizli saklanan isimler dediğiniz atlar gelmediği zaman hemen su yüzüne çıkarak saldırmak için bekliyor..halbuki verilen tahmin tutmadığı zaman mahcubiyet yaşayan insanlar diyarı burası..admine dahi sen bilmiyorsun bu işi milletin aklını karıştırma diyenlerr cikiyorsa..olay komediye dönmüş demektir..
Ama suda var…yok sahadan geldi yok seyis söyledi cümleleri de şahsen bana da itici geliyor..kimden gelirse gelsin paylaşım sizin olsun
Hüseyin kardeşe tsklerimi sunuyorum..ben şahsen ters atları bulup ganyan ikili alip ve oyunlarında yer verenleri görünce de mutlu oluyorum. Çünkü hep dediğim samimiyet önemli..

janberk27

yorum yapmim dedim de dayanamdım dün gördüm seni CİHANTAY??? yani BESTEKAR ın yanında bu atı tek vermek kahraman olmakla eş değerdir………tamam at atı geçerde cihantay kim bestekar kim?? bi atı tek veriyorsan haklı sebebin olmalı…açıklamada yapmamışsın..sadece tek..millet para basıyor

veysel

janberk kardeş sende cihantaya para bastın mı? Basmadıysan demek ki kendi insiyatifini kullanabiliyorsun, yok bastıysan oda demek ki şimdiye kadar bu adam bazı şeyler kazandırmış ki güvenmişsin e hep söylenen at sahibi bile atının geleceğini bilmediği gerçeği var . Bu adam her zaman her bombayı bulacak diye birşey yok ki..Yinede olumsuz düşünüyorsan Bir daha dikkate almazsın derinceyi olur biter. Burdan olumsuz eleştri yapmak niye ki..Buranın özelliği pozitif, seviyeli insanların çoğunlukta olduğu güzel bir ortam olması lütfen bozmayalım..Alınganlıkta gösterme olurmu!

erol5225

derince senin sunumlarını tahminlerini hep takip ediyorum olumsuz hiç yorum yapmadın sadece ben bunu öneriyorum diyorsun tuttuğun ATI yerin varsa yaz diye ikaz bile ediyorsun doğru olan da bu seni admini hep takip edeceğim bilgi ve birikim başka bir şey ahkam kesmek başka bir şey dir başarılarılarınızın devamını diliyorum selamlar saygılar sunuyorum

derince

Adana ya gelince
Son yarışında banko atarken beni yanıltmayan Mavi Ateş yine çok şanslı..
Algantay komet atom saçan ve ters netice beklediğim
kırmızı Kaya yanina ayirmiyorum.

2.ayak. 346710-11-12

3.ayak gruptan farklı olduğunu düşündüğüm farafern bankom

4.ayak 1235. Ayirmiyorum

5.ayak bu havaları seven orjini ve ilk yarısı bence tatminkar olan babaoktay diğer bankom

Son ayak oldukça karakolluk.
123458-13 kisabildigim kadarki şanslı gördüklerim..

Bol şanslar..

veysel

Bol şanslar..:)

RISING

bol şanslar..

Buca06

** ADANA KUPONUM **

Herkesin yeni yılını kutluyorum. 2019 yılının son gününde şans hepimizle olsun…

1.AYAK: 4 >>> BAYÇINAR

2.AYAK: 13-12

3.AYAK: 6 >>> DOKTORAT

4.AYAK: 1-6-2

5.AYAK: 1-6

6.AYAK: 1-5-6-2-3-11-13-8

SAĞLIKLI BİR YIL DİLİYORUM..

veysel

Bol şanslar kardeşim :)

RISING

Bol şanslar Buca…

AVCI

Adana

1.ayak…3.7
2.ayak…10 tek
3.ayak…hepsi
4.ayak…1 tek
5.ayak…hepsi
6.ayak…4 tek

Bol şanslar

derince

İşte dakika bir , gol bir
sen benim verdiğim tahminlerin hepsini üstünü karala çok uygun fiyata kuponu bul.bu kadar basit
Tek sözüm, selam sana….

Kavas

ADANA
3-ATOM SAÇAN
10-3-7-4
1-3-2
1-2-5
7-1-2
7-3-2

veysel

Bol şanslar

veysel

Başta Site yöneticileri olmak üzere tüm Banko tahminler ailesinin yeni yılını kutlarım..Herkese sağlık ve huzur dolu bir yıl diliyorum…

RISING

Veysel Bey güzel dilekleriniz için teşekkürler, size de sağlıklı,huzurlu, mutlu ve bereketli yıllar diliyoruz:)

Buca06

Sağlıklı nice yıllar diliyorum veysel, bol şanslar.

Biratakan1907

Merhaba admin , merhaba arkadaşlar,

Adana çok basit gibi dursada olmadık yerde 1-2 at gelip yine ikramiye yükselir diye düşünüyorum.

1.ayak Önceki yarışına göre 7 KOMET banko olması lazım ama arap atıdır sağı solu belli olmaz. Ya KOMET tek ya da yanına bu grupta liderliği alacağı kesin 1 AGAH sonlarda dama demez ise arka tarafı uyutabilir, Hışman ile 3 ATOM SAÇAN ve sürprizde 6 KIRMIZI KAYA yazılır.
2.Ayak Tam kapamalık bir koşu ben Hepsi diyorum.
3.ayak Ya 3 FARAFERN tek ya da yanına 9 ORPHAN GIRL
4.ayak Mesafe 1300 olduğundan bana göre tüm atların ama az ama çok şansı var.
5.ayak 4 HOPPALA EGE pişkinliği ile bende banko,umarım kötü koşmaz. Rakip olarak öncelikle 7 LAST DANCER , sonra 1 ve 2 numaralı taylar eklenebilir ama ben tek yazacağım.
6.ayak Artık lütfen bu grubu GEÇSİN , hem de mesafeyi 1500 bulmuşken. 3 O BİR REİS bankom.

şansınız yanınızda olsun , yazdığınız gibi gelsin…

7 // 1-3-6
HEPSİ
3-9
HEPSİ
4 HOPPALA EGE
3 O BİR REİS

11,76 TL // 47,04 TL

Sedat88

3-4-7-8 / 1-10-12-13 / 3-7 / 1-2-3-5 / 1-2-4 / 3 herkese bol şans

RISING

Başta adminimiz olmak üzere bu sitede emeği geçen , yorumları ile, tahminleri ile katılımları ile siteyi renklendiren bütün dostlara yeni yılda sağlık,huzur,bereket,bol kazanç ve bol şans diliyorum.

Buca06

Aynı dileklerle yeni yılınızı kutluyorum RISING.

zafoli

Adana Tahminim:

1-) 1,3,7,8,6
2-)12,5,10,13,2,7,11,4,1
3-)7,2
4-)5,7,3
5-)5 (KARA KAZIM)
6-)3,14,11

trev73

Sevgili Admin ve yorumlarıyla bizlere ışık tutan bu keyifli ailenin sağlıklı ve mutlu bir yeni bir yıl geçirmesini temenni ediyorum.

Sevgili Derince, gördüğüm kadarıyla uzun ara sonrası ziyaretlerin ateşli bazı arkadaşlardan yine sevimli tepkiler almakta… Çok yazıldı, söylenen söylendi… Olgun tavırların ile de tahminciliğin kadar sevildiğinden şüphen olmasın… sana da sağlıklı mutlu bir yıl diliyorum.

Yorum vermesem de şablonunuzu bozmadan, yeriniz varsa çok sürprizde Agah, Çakırali, uzun aradan sonra sıkı hazırlanmış, kısa mesafede nefesi yetebilecek Palawan ve son ayakta Çelik familyasının bindiği atları değerlendirebilirsiniz.

Sevgiler…

derince

Teşekkürler trev..seni eskiden beri tanırım.
Başarılı tahminlerinle ve seviyenle aklımda kalanlardansin
Burada birbirinin kuponu gelsin diye bekleyenler ,
“Umarım yatar” diye kötü niyetli lerden daha fazla olduğunu düşünüyorum..
Püf nokta
Karsidakinin “birey” olduğunu hatırlamakta.
Bu durum burada çoğunlukta vesselam..
Saygılar…

veysel

Yılın son altılısını bulabilmek ümidi ile yapalım bakalım :)
1.Ayak : Komet çok şanslı bana göre tek rakibi Atomsaçan olur..
2.Ayak : Yurdakulu tek geçesim var ama genelde 2. ayaklarda yattığım için başta Özkara olmak üzere Kılavuzağası ve Çolpanlı rakibidir. Bomba olacaksa Daryüz yapar bence
3.Ayak : Yıldızhan,Kısasbeyi,Farafern,Belenus ve son iki yarışı kalan Orpangirl
4.Ayak : Starscrem ve Ladytulpar yeterli olur kanaatindeyim
5. Ayak : Alaska büyük favori ama yılı para ile kapatmak isteyenler 2,4,5,7 ekleyebilir
6. Ayak : Ahmet Çeliğin azizliğine uğramaz isek O Bir Reis banko. Gel Gayrı rakibidir.
ALTILIM :
7//3
3,7,4,13//6
2,1,3,5,9
3/1
1,2,4,5,7
3/14
Bol şanslar arkadaşlar…

veysel

Bu şablondan 6 lı çıkar ümidindeyim ama prensip gereği 70 TL lik kupon yatırmam. Umarım doğru tekleri bulurum :)

RISING

Bol şanslar diliyorum:)

harbiden

Herkese iyi yıllar bol şanslar dilerim

7
1-4-5-6-7-9-10-11-13
1-2-3-4-5-7-9
3
1-2-4-5-7
1-2-3-4-5-14

AVCI

Öncelikle tüm site sakinlerine yeni yılının istedikleri gibi geçmesiyle mutlu huzurlu yıllarınîz olsun
Herkese bol şanslar

TSN260F-73B1-5DBFKoşu Tarihi2019-12-31HipodromYeşiloba HipodromuBahis türü6’lı GanyanKoşu3Bahis sayısı144Misli1Tutar10,08 ₺

1.Ayak

3 – ATOM SAÇAN

7 – KOMET

2.Ayak

10 – ÇAKIRALİ

3.Ayak

1 – KISAS BEYİ

2 – YILDIZHAN

3 – FARA FERN

4 – MENACHEM

5 – BELENUS

6 – DOKTORAT

7 – IMBARCO

8 – PRINCESS SABA

9 – ORPHAN GIRL

4.Ayak

1 – LADY TULPAR

5.Ayak

1 – ALASKA

2 – BABAOKTAY

3 – DEMİR KRAL

4 – HOPPALA EGE

5 – KARA KAZIM

6 – LAGOON

7 – LAST DANCER

8 – GOLD FLOOD

6.Ayak

4 – TSARİGRAD

Hüseyin

Janberk derinceye cihantayı veriyorsun açıklama yapmıyorsun demişsin ne desin adam atla konuştum bugün gelcem dedi mi desin adam o atı tutuyormuş yazmış bu kadar basit kimseye de bu atı tek atın diye zorlamamış derinceyi hepimiz az çok tanırırız hiçbir zaman yok at sahibi arkadaşım yok jokey kardeşim yok içerden bilgi geldi bu at kesin gelcek gibi söylemleri olmamıştır o tuttuğu atı söyler isteyen yazar isteyen yazmaz

stalingrad

At atı geçer kardeşim. atın totosu grup kosması kosmaması onemlıdır ama at atı gecer turbo bold grand ekınokslar bıle gecıldı .100 de 100 gelecek dıye bırsey yok at yarısında bazen kotu at ıyı aprantı yada dogru mesafeyle bıtırebılıyor 30 40 ganyanla oyuzden yanına at yazmayın etmeyın demeklede olmaz buda yanlıs .sen bır at soyledın ben ondan etkılendım demekde yanlıs.herkes bır at verır yazar sablonunu kurgusunu bazen begenırsın 4 at yazacagın yere onuda eklersın 5 olur onemlı olan budur .bende bazen 20 ganyanlık atları verıyorum bayada bılmıslıgımde var ama herzaman gelecek dıye bırsey yok .at yarışı şanş işi arkadaşlar .ganyan bayılerıne gıdın aynı muhabbetler koca koca adamlar kavga bıle edıyor senın yuzunden dıye .bence sablonları takıp ederken once kendı dogrularınız .dıger arkadaslardan katkı gozuyle bakarsanız daha cok sans artar .ıyı seneler herkese

adana

1= 7
2= 6.11.13
3= 2.1.6.7
4= 1.5.3
5= 1
6= 11.12.13.14.15.1.4.17
mutlu yıllar herkese

RISING

bol şanslar:)

tektektek

Tebrikler

Buca06

Tebrik ediyor kutluyorum.

stalingrad

sağ olun sorma ya :D kedi fare olayı :D

RISING

Adana oyununu gayet ufak bir kuponla bulan stalingrad arkadaşımızı tebrik ediyorum..Umarım daha büyüklerini de bulursun, bol şanslar:)

stalingrad

sen kupon yaz ki karsılastırıp sansımız artsın :) umarım herkes yakalar

barney

ADANA
1 ayak.3
2 ayak 2
3 ayak 1.2.3.5.7.9
4 ayak 1.2.3.4.5.6.7
5 ayak 1.2.3.4.5.6.7.8
6 ayak 3.5
herkeze bol sans

bilseydim

sağlıklı,mutlu ve huzurlu bir yıl geçirmeniz dileğiyle.
3
1,13
1
2,3,5,6
2,4,7
14,16,1,3,4,5,11
bol şans hepimize.

RISING

Bol şanslar bilseydim

AVCI

Adminim senin oyunun yokmu?????

AVCI

Son ayak TSARİGRAD bu at 21.12.2019 G3 koşusunda koşacakmış kayıtı sildirmiş bu koşuyu tercih etmişler at sahipleri G3 yazdırdiķlarına göre kapasitesinin oldugunu düşünüyor ve burda kazanmaya geldi bence isterseniz inceleyin

AVCI

MUSTAFA 1324 senin oyunun yokmu

Mustafa 1324

Avcı msj yeni gördüm kupon atmak istemedi teşekkürler yinede sorduğun için

legrunt

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle Adminim olmak üzere tüm site sakinlerine, Yeni yılın, sağlık, huzur ve sevdiklerimizle mutlu olması dileğiyle Mutlu yıllar dileyerek küçük bir çalışma ekleyeyim. Selamlar,sevgiler.

1. Ayak : 1 Agah kazanır diye düşünüyorum.
2. Ayak : 13 Çolpanlı’nın kazanmasını bekliyorum. Rakip olarak 11 Özgen Ağa yeterli gibi. Siz yine de tuttuğunuz atları ekleyin.
3. Ayak : Oldukça karışık bir yarış. 9 Orphan Girl ve 8 Princess Saba’dan iyi yarış bekliyorum. Sonrasında 1 Kısasbey,2 Yıldızhan, 3 Fara Fern ve 5 Belenus.

4. Ayak : 1 Lady Tulpar’ın kazanması normal sonuç olur.
5. Ayak : Sırasıyla 1,2,4,5
6. Ayak : 3 O Bir Resi favori çıksa da ben 1 Tuana Hanımdan iyi bir yarış bekliyorum. Bu ikilinin kötü koşması halinde günün sürprizlerini 10 Aslan Seda ve 14 Gel Gayrı yapabilir.

Bol şanslar dilerim.

veysel

Bol şanslar..

RISING

bol şanslar legrunt:)

Buca06

Bol şanslar legrunt, sağlıklı ve mutlu nice yıllara…

RISING

Bol şanslar adminim..iyi seneler tekrar..

Buca06

Bol şans ve mutlu yıllar olsun adminim.

island17

7,3,1,5
3,4,1
2,1,7
3,2,7
1
3,14,2,10

30,24TL

MUTLU YILLAR ARKADAŞLAR…

Buca06

** KOCAELİ KUPONUM **

2019 yılının son ALTILI GANYAN oyununda şans hepimizle olsun…

1.AYAK: 12-1

2.AYAK: 15 >> COTTON CANDY

3.AYAK: 8-4-10-5-1-7

4.AYAK: 3-4-1-8-9-5

5.AYAK: 1-3

6.AYAK: 5-4-15-3-9-2-7-11

SAĞLIKLI BİR YIL DİLİYORUM…

RISING

Bol şanslar Buca..

AVCI

Öncelikle tebrikler stalingrad

Kocaelinde herkese bol şanslar

Bilet noBE3F-E9ED-5DBFTarih31/12/2019 15:37:06HipodromKocaeli Kartepe HipodromuBahis türü6’lı GanyanSonuçlar/////Koşu2Misli1Bahis sayısı150Tutar10.50 ₺DurumOynandı

1.Ayak

9 – RENGİN ABLA

2.Ayak

3 – PENGUEN

3.Ayak

1 – CELAL BABA

2 – AYTEMİZ

3 – ZU HAT

4 – BALYECİ SALİH

5 – MASCHERANO

6 – TEKYILDIZ OĞLU

7 – RASİM KAPTAN

8 – HARPUTLUNUN OĞLU

9 – SAMOTHRAKI

10 – MISTER BOND

4.Ayak

9 – SEDA KIZIM

5.Ayak

4 – UĞURSEL

6.Ayak

1 – KUZEN

2 – MEZİTHABER

3 – ALPERENCAN

4 – BUĞRAHAN

5 – CANYOLDAŞ

6 – CUKKA

7 – SELDANINOĞLU

9 – YAZ AĞASI

10 – ALSANCAKLI

11 – FORDTA TEK 

12 – GENÇBERK

13 – BABA TANİYİT

14 – HABERPOLAT

15 – MİLYONER

16 – ERGİNSOY

stalingrad

kocaeli

1=5.6.10.1.2
2=5.6.9.10
3=4.7.10
4=1
5=9
6=9.5.12.11
tekrar mutlu yıllar herkese 2019 son kuponu olsun

derince

Kocaeli
Tugtekinbey erguclu,eylulumcan,atlibey,rengin abla Çivici

Rocket girl,cesanlikiz,tinemis,komshu

Misterbond ,balyeci Salih,harputlununoglu

Sugar MAN sedakizim

Bu başta olmak uzere , ozcocuk,peksoyunoglu,
Son ogul uzunbey
Seldaninoglu,kuzen, genç Berk,yazagasi

İyi akşamlar

tektektek

6.8.910.11.12.13
2.3.6.8.912.15
7.8.9
Hasaltun
3.5.8
Yazağası

Kocaeli’den selamlar herkese Mutlu senler ????????

ihatar

Tebrikler derince

AVCI

TSNF677-C97D-5DBFKoşu Tarihi2019-12-31HipodromKocaeli Kartepe HipodromuBahis türüSıralı İkili BahisKoşu3Bahis sayısı1Misli5Tutar5,00 ₺

1.At

3 – PENGUEN

2.At

15 – COTTON CANDY

73
0
Tahmin paylaş.x
()
x