Ana Sayfa / Tahminler / 31 ARALIK 2018 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

31 ARALIK 2018 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Yılın son yarış gününde, seneyi dahada güzel kapatmak adına hepimize bol şanslar, inşallah yazdığımız gibi gelir. Yeni yılın hepimize sağlık, sıhhat, şans, huzur ve özellikle bolca para :) getirmesini umuyorum.. Herkesin şansının bahtının açık olduğu bir 2019 yılı olsun inşallah. Herbir yarışseverimize iyi yıllar dileyerek; bir iki isim üzerine yorum yapıp şablonumu veriyorum..

TUNÇ DEVRİ: Son yarışında İstanbulda beni ahlar vahlar içinde bırakan, tek attiğım günde baş burun 3.lükte kalarak altılı yakalamama engel olan bu ismin kaba kumunun daha iyi olduğunu düşünüyorum ve ekürisininde destekleriyle ön sıralardaki yerini alacağını, hatta bunun birincilik olacağını düşünüyorum. Bu koşuda herhangi bir ismi tek atmayacaklar mutlaka kuponlarında bulundursun..

YAZAĞASI: Çok formda günlerden geçen Karaçelik gibi bir ismin arkasındaki ikincilik sonrası galoplarındada daha iyi durumda olduğunu gösteren bu ismin birkez daha kazanması normal sonuç olur diyor ve tereddütsüz BANKO olarak öneriyorum.

FOR THE KİNG-BABA DINO-KUPALIM: Bu üçlüyü yarın kesinlikle birbirinden ayırmayacaģım. Yarın belkide günün en büyük favorilerinden olabilecek olan 2-FOR THE KİNG'in kum pistte bu tür gruplarda kazanmaya devam edebileceğini düşünmek hayalcilik olmaz sanırım. Ağırlaşan kilosunun biraz sıkıntı yaratması durumunda, Kocaelide koştuğu son koşuda birçok kişinin tek olarak verdiğini bildiğim, ancak beklenen koşusunu yapamayan 9-BABADİNO evine geri dönmüş bulunmakta. Favorinin sallanması durumunda devreye girecek ilk isimdir. Eğer önde temposunu kabul ettirirse neler yapabileceğini bir önceki yarışında gösteren ekürili 3-KUPALIM sonraki ihtimaldir.

ALTILIM

2-1-8-9-10
9-8-1-2-3
6-YAZ AĞASI
2-1-3-5-6-4
2-9-3
9-8-5-4

BOL ŞANSLAR..

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici

Bol şanslar Özgün, iyi seneler :)

ozgun1
Ziyaretçi
ozgun1

İyi seneler adminim :) hepimize bol sanslar. Sendende yılın son senesinde yorumlu detaylı birşeyler bekliyorum açıkcası :)

admin
Yönetici

Başladım ama devam ettiremedim. Yarınki atmosfer uygun olursa eklerim.

ozgun1
Ziyaretçi
ozgun1

Sabırsızlıkla bekliyoruz. tribün kuralım istersen :) şaka bi yana yarışlardaki görüşlerin önemli. Bu güne özel extra yaparsan güzel olur bence :)

admin
Yönetici

Teşekkür ederim, kafada Akalp tek başlamıştım. İstediğim gibi çıkarsa oyun eklerim.

Derince
Ziyaretçi
Derince

8
H
2345
2345
23
1

Uğur Can
Ziyaretçi
Uğur Can

Yeni yılınızı kutlar,vermiş olduğunuz bilgilerle kurgularımızda ki yardımlarınızdan dolayı sitede emeği geçen herkese teşekkür ederim. Uğur Can/Samsun

admin
Yönetici

For the king i yıkıp 5 te kalman kötü oldu Özgün.

ozgun1
Ziyaretçi
ozgun1

Malesef adminim. Çok kötü şans kaçırdım. Bir iki isim daha ekleyebilirdim ama yapamadık. Sağlık olsun..

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..