Ana Sayfa / Tahminler / 31 ARALIK 2017 PAZAR İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

31 ARALIK 2017 PAZAR İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Bütün Bankotahminleri ailesinin Yeni yıllarını kutlar sağlıklı, Huzurlu bir yıl geçirmenizi temenni ederim.

1.AYAK : Son koşuları yakın ara yarış koşan isimlerin bir araya geldiği bu koşuda sürpriz bir isim ortaya çıkabilir düşüncesindeyim. Riske atmak istemediğim bu ayağı HEPSİ diyerek geçiyorum.

2.AYAK : Bursa pistindeki hazırlıklarını beğendiğim sonlarda çok etkili yürüyebilen 6 MADEMOİSELLE ilk şans verdiğim isim olup ; son koşusunu aynı pist ve mesafede kazanmasını başaran devam eden formuyla 3 SİDELİ ve ara sonrası gördüğü yarışla etkili bir sonuca imza atabilecek 5 GÖZÜM KALDI koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : Bu rakipleri yanında çok ön planda gözüken ve yarışın mutlak favorisi olan 2 YAZLALI koşuyu kazanmaya en yakın isim . Yanına rakip olarak ikramiye boyutu bakımından 7 NURAY SULTAN ve bu tip mesafeleri seven 1 EAGLE FLY FREE'yi ekliyorum.

4.AYAK : Artık maidene veda etmesini beklediğim bu rakipleri yanında en hazır durumda olan 5 PARAMPARÇA günün bankosu olarak kuponumda yer veriyorum.

5.AYAK : Bu mesafelerde etkili yarışları olan ve seri bir ayağa sahip olan ismin koşuyu beyaz bayrak ayna yapması çok normal olabilir. ilk şans 2 BİLGİNİNOĞLU , tek ciddi rakip olarak gördüğüm isim bu mesafelerin etkili bir diğer ismi olan 4 ZAFERİMOL'a şans veriyorum.

6.AYAK : Zorlu bir mücadeleye sahne olacağımız kapanış ayağında start sorunu teşkil eden bir isim olsada sonlarda çok etkili yürüyen 4 LAGUNA LADY ilk şans verdiğim isim olup ; ikincilik serisini bozabilecek forma sahip etkili isim 6 DOLCE, bu rakipler yanında kendisinin her zaman şanslı olduğunu düşündüğüm 7 PRINCELY , ara sonrası gördüğü yarışlarla form tutan 8 RED KIT bu dörtlü ön planda tuttuğum isimler olup son üçüncülüğünde kıpırdamalar gösteren bugün yarışın sürprizine imza atabilecek çalışmalara sahip 16 SEYHUNCEYHUN ve eküri safkanlar 2 KARA OĞLUM sıralaması koşu içerisinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : HEPSİ

2.AYAK : 6,3,5

3.AYAK : 2,7,1

4.AYAK : 5

5.AYAK : 2,4

6.AYAK : 4,6,7,8,16,2

TUTAR : 64,80 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

1
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...